Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Warszawa
Kraków
Wrocław
Łódź
Poznań
Gdańsk
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pracujesz na co dzień w firmie albo jesteś uczniem lub studentem i potrzebujesz szybko poprawić swój poziom językowy. U nas sprawnie i skutecznie zrealizujesz swój cel. Lekcje dla ciebie lub twojego dziecka poprowadzi osoba otwarta i kreatywna, która dostosuje zajęcia do twoich potrzeb, aby zobaczyć efekty i cieszyć się pozytywną atmosferą :)

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy grupą lektorów i Native Speakers. Prowadzimy lekcje językowe online lub z dojazdem do domu/ miejsca pracy na terenie Warszawy ( Ursynów, Mokotów, Wola, Żoliborz, Ochota, Centrum, Wilanów, Praga, Wawer, Bemowo, Bielany, Rembertów, Białołęka, Ursus, Włochy) oraz Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi, Szczecina, Katowic oraz okolic wspomnianych miast. Zajęcia możliwe przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 - 22:00.

Co oferujemy ?

- konwersacje językowe dla osób dorosłych
- kursy języka ogólnego i branżowego
- przygotowanie do popularnych egzaminów językowych
- lekcje językowe dla dzieci i młodzieży
- totalne zanurzenie w języku obcym z Native speakers online lub na żywo każdego dnia lub kilka razy w tygodniu
.- Aktywności dla dzieci i młodzieży z Native speakers w weekendy i w wakacje (nauka języka w naturalny sposób poprzez zabawę i wspólne spędzanie czasu )
- Lekcje online ( przez Teams, Zoom, Messenger, itp. )

1) Lekcje indywidualne online w cenie

 55  zł za 45 minut
 70 zł za 60 minut

Lekcje językowe z dojazdem do ciebie lub twojej firmy

od 80 zł za 60 minut
od 110 zł za 90 minut

Noworoczna zniżka 2024 :)

Spraw sobie lub bliskim prezent w postaci pakietu minimum 30 lekcji x 60 minut online w cenie 55 zł za lekcję. Promocja obejmuje naukę języka ogólnego dla dzieci i osób dorosłych, konwersacji oraz elementów języka biznesowego związanego z pracą. Wystarczy że powiesz, iż znalazłeś nasze ogłoszenie na e-korepetycje, a otrzymasz powyższą zniżkę :)

.Możliwość wystawienia faktury.

Zadzwoń i umów się na lekcje już dziś :)

tel: 516 618 825

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
waclaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2023

asa

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Polecam lekcje online z Nativem angielskim. Elastyczność w konwersacji, to mi się podoba.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Korzystam z lekcji indywidualnych i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2017

Korzystam z lekcji indywidualnych języka angielskiego. Jestem zadowolona ze sposobu prowadzonych zajęć. Elastyczna organizacja zajęć, nie ma problemu z przełożeniem lekcji.

avatar
MAGDA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Zapisalam sie na kurs hiszpanskiego w Poznaniu. Lekcje jak najbardziej ok.Ucze sie praktycznych slowek i wyrazen potrzebnych do kontaktu z klientem.Lekcje sa zywe i ciekawe. Szczerze Polecam kazdemu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2016

Córka korzysta z nauki angielskiego w Lucky Luke już drugi rok. Pani lektor z podejściem do dzieci i ciekawie prowadząca lekcje. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Uczęszczam na zajęcia indywidualne z języka angielskiego. Jestem zadowolona z organizacji zajęć - nie ma problemu z ustalaniem godzin zajęć, odwołaniem i przełożeniem ich na inny termin. Wykupiłam pakiet 30h i zależało mi na przełamaniu bariery w mówieniu. Jestem bardzo zadowolona i polecam tego typu lekcje. Każde zajęcia przygotowywane pod indywidualne potrzeby - tematy rozmów, słownictwo, gramatyka. Polecam :)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Uczę się niemieckiego od ponad miesiąca.Ciekawe zajęcia i lektor ok.Polecam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Moi synowie korzystali z zajęć indywidualnych z lektorem. Byliśmy zadowoleni zarówno z kontaktu ze szkoła - bardzo miła obsługa, szybka organizacja zajęć, jak i z Pani lektor. Szczerze polecam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 czerwca 2016

Stanowczo nie polecam. Zrezygnowałam po 2 lekcjach. Czekałam na lektora kilka tygodni, jak się już znalazł okazał się studentem na pierwszym roku studiów. Zero doswiadczenia, fatalny akcent, błėdy językowe. Radzę omijac szerokim łukiem tą pseudo szkołę.

LS Language Partners

Witamy. Proszę ujawnić swoje nazwisko , ponieważ nie przypominamy sobie klienta o imieniu Sylwia, który by zrezygnował po 2 lekcjach. Po za tym u nas nigdy nie pracował student I roku studiów jako lektor. Chyba pomyliła sie pani szkoła, albo to po prostu fałszywa opinia, prawdopodobnie od konkurencji. Proszę nie stosować takich sposobów , poniewaz może to się skończyć sprawą w sądzie za niesłuszne pomówienia.

Z poważaniem Właściciel Szkoły

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2015

Świetna organizacja i szybkie ustalenie terminów. Zajęcia z lektorem dostosowane są do moich potrzeb.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Rewelacyjny kontakt z sekretariatem/koordynatorem administracyjnym. Szybkie ustalenie warunków współpracy. Indywidualnie dopasowany tok nauczania, dogodne godziny, wspaniale przydzielony lektor. Mega pozytywne nastawienie do kursanta i wysoka kultura organizacyjna. Pani lektorka w stałym kontakcie telefonicznym i mejlowym, realizująca program ale tez dająca poczucie wielkiej swobody wypowiedzi a na tym mi bardzo zależało. REWELACJA!!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Uczęszczam na zajęcia z języka niemieckiego na terenie Krakowa. Świetni lektorzy, indywidualne podejście do klientów. Polecam!!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2015

Korzystam z zajęć indywidualnych (j.francuski), na terenie Łodzi. Polecam tę szkołę za szybką i sprawną organizację oraz fachowe podejście. Same zajęcia odbywają się bez zarzutu - dobre podejście i przygotowanie merytoryczne lektora do zajęć, elastyczność w ewentualnym przekładaniu lekcji na inny termin. Polecam!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2014

Bardzo dobra szkoła. Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.