Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Sosnowiec
Zabrze
Mysłowice
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia75 / 75 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Farmacji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuję się głównie w przygotowaniu uczniów do matury rozszerzonej z chemii  – przede wszystkim z nastawieniem na studia medyczne. 

Posiadam  trzyletnie doświadczenie  jako korepetytor. Przez ten czas udało mi się stworzyć swój własny, unikatowy program nauczania. Zgodny z wymogami CKE oraz podstawą programową MEiN . Dzięki, któremu moi uczniowie dostają się na wymarzone kierunki.

Posiadam swoje prywatne laboratorium , które jest zaopatrzone we wszytskie niezbędne preparaty, odczynniki i sprzęt. Dzięki, którym jestem razem ze swoimi uczniami w stanie przeprowadzić doświadczenia chemiczne wymagane na maturze. Co dodatkowo pozwala zrozumieć i utrwalić materiał.

Na zajęciach  zapewniam wszystkie niezbędne materiały  teoretyczne i ćwiczeniowe, a przede wszystkim systematyczną, solidną pracę w miłej, bezstresowej atmosferze. Wszystko to owocuje  wysoką zdawalnością wśród moich uczniów .

Zajęcia odbywają się w Sosnowcu.

Dni i godziny zajęć do uzgodnienia! :)

Tel. 794-916-224

Pozdrawiam,

Mateusz :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy, serdecznie polecam Mateusza jako korepetytora. Bardzo kontaktowa osoba :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.