Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie80 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć,

chciałbyś zacząć programować ?
Przytłacza Cię dostępna ilość bibliotek (nie wiesz, na którą poświęcić swój czas) ?
Czujesz się zagubiony w otaczających Cię tysiącach klas ?
Brakuję Ci osoby, która pomoże wdrożyć Ci się w świat programowania?

Nawet nie wiesz, jak doskonale Cię rozumiem! Parę lat temu sam borykałem się z podobnymi problemami. Dzięki mojej pomocy możesz zaoszczędzić wiele czasu i skupić się na ważnych aspektach programowania. Gwarantuję miłą sprzyjającą do wchłaniania wiedzy atmosferę. Naszą współpracę będziemy opierać również na zadaniach domowych, których celem będzie utrwalenie materiału. Możliwa jest forma stacjonarnej pomocy lub poprzez zdalny pulpit.

Skontaktuj się ze mną a postaram Ci się pomóc :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Bardzo dobry nauczyciel, używa konkretnych i przynoszących efekty metod, które w krótkim czasie skutkują znaczącym progresem. Zdecydowanie polecam lekcje z Marcinem! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej przez Marcina w rozwiązywaniu zadań. Wszystko zostało dobrze wytłumaczone i podobne zadania zrobiłam bez problemu sama. Atmosfera podczas korepetycji przyjazna.
Polecam :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2018

Świetny korepetytor! Wszelkie wątpliwości tłumaczy w sposób prosty i przystępny. Doskonały kontakt i podejście merytoryczne, terminowa realizacja - ogólnie: POLECAM!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Marcin to bardzo konkretny i bezpośredni korepetytor. Potrafi umiejętnie wskazać na co powinno zwrócić się uwagę przy nauce programowania. Sama rozmowa z nim na temat drogi jaką trzeba przejść ćwicząc, jest motywująca do nauki.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Bardzo duża wiedza, praktyczne podejście, pasjonat, cierpliwy ;) zdecydowanie polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Pan Marcin ma świetny kontakt z podopiecznym, lekcje są prowadzone w luźnej atmosferze. Zdarza się nam żartować podczas lekcji, co pozytywnie wpływa na przyswajanie przeze mnie materiału. Jest optymistą, i posiada pedagogiczne umiejętności, a przy tym jest wymagający. Dąży do tego, żebyś sam zrozumiał dane zagadnienie i je napisał, a gdy okazuje się, że jego pomoc jest niezbędna, wtedy wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania jeśli takowe się pojawią z Twojej strony. Profesjonalista. Polecam Pana Marcina.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Pan Marcin jest świetną osobą, która pomimo swoich obowiązków wykonała projekt zaliczeniowy w terminie.

Pan Marcin zgodził się na lekki upust cenowy, który naprawdę był dla mnie ważny. Kontakt z Panem Marcinem jest naprawdę świetny. Na każde wiadomości odpowiadał tego samego dnia najpóźniej, a bardzo często w przeciągu godziny więc mogłem być na bieżąco informowany, co się dzieje z projektem. Projekt został wykonany w całości zgodnie z wymaganiami ustanowionymi przez prowadzącego :)

Polecam Pana Marcina, jako bardzo kompetentną oraz przyjazną osobę, z którą zawsze, w każdym aspekcie można się dogadać.

Teraz tylko czekam na ocenę projektu :)

Pozdrawiam serdecznie i szczerze polecam :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Marcin jest osobą uczciwą ,kontaktową i kompetentną. Posiada duży talent pedagogiczny . Lekcje prowadzone są w przyjaznej i spokojnej atmosferze z naciskiem na dobre zrozumienie danego zagadnienia.
Jestem na początku mojej "przygody" z programowaniem ,które samo w sobie nie jest łatwą dziedziną ,więc tym bardziej ciesze się, że trafiłem na takiego profesjonalistę jak Marcin.
Naprawdę szczerze polecam
Mariusz

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Zależało mi na czasie, a Marcin znalazł go dla mnie mimo natłoku obowiązków i pomógł mi napisać program w bardzo krótkim czasie. Nauczył mnie bardzo dobrych praktyk programistycznych i moje podejście do programowania zmieniło się na lepsze. Praca z nim była jasna i przejrzysta. Nie odwrócił się nigdy plecami i odpowiadał na nurtujące mnie pytania nawet poza lekcjami. Więcej takich korepetytorów jak Marcin!! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Marcin jest osobą kontaktową i uczciwą. Każde spotkanie z nim jest wykorzystane do maksimum. Forma lekcji pozwala skupić się na zrozumieniu tematu. Jest uważnym nauczycielem i dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do ucznia. Zadawane przez Marcina zadania praktyczne i teoretyczne nie pozwalaj się nudzić. Marcin to naprawdę doskonały wybór dla tych, którzy chcą się skupić na nauce i osiągnąć cel. Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć programowania.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Marcin pomógł mi w napisaniu programu w sposób profesjonalny i terminowy. Kontakt z korepetytorem był bardzo sprawny i pomógł mi w prosty sposób zrozumieć kluczowe punkty programu, z którymi miałem problem. Serdecznie polecam świetna współpraca

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
8 maja 2017

Miałem w planach regularne, częste spotkania w celu nauki JAVY, niestety nie udało się tego zrealizować (spotkanie raz na 2 tygodnie lub rzadziej), ostatni kontakt ze strony Marcina był prawie 1,5 miesiąca temu - po prostu nagle moje lekcje zostały "zawieszone" bez wiadomego mi powodu. Na plus należy zaliczyć umiejętność przekazywania wiedzy.
W ogólnym rozrachunku 3.

Marcin

Cześć Karol,
zacznę od tego, że skontaktowałem się z Karolem w celu wyjaśnienia tego rzekomego braku kontaktu z moją osobą przez 1,5 msc, ponieważ w tym czasie kontaktowałem się z Karolem dwukrotnie bez jakiekolwiek odzewu. Karol tym faktem był zaskoczony i wytłumaczył się, że nie „zauważył” wiadomości ode mnie. Wspomnę jeszcze o fakcie takim, że od samego początku byłeś poinformowany, że największa częstotliwość spotkań, jakie mogę zaoferować, to maksymalnie raz w tygodniu, ale pewnie o tym też zapomniałeś, albo umknęło to Twojej uwadze.

Jest mi podwójnie przykro z tego powodu Karolu, że z racji tego, że masz małe dziecko, wielokrotnie szedłem Ci na rękę i swój plan układałem często pod Ciebie i spotykałem się z Tobą w godzinach bardzo późnych.

Życzę Ci wszystkiego dobrego :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2017

Szczerze polecam korepetycje z Marcinem. Marcin nie tylko posiada duzą wiedzę, ale również potrafi ją przekazać w sposób zrozumiały dla każdego. Jest cierpliwy, każde zagadnienie tłumaczy dokładnie, a oprócz tego jest bardzo sympatyczną osoba, zajęcia się odbywają w przyjemnej atmosferze, co również jest istotne. Marcin ma indywidualne podejście do każdego, można do niego napisać z każdym problemem, zawsze odpisze i pomoże. :) Jest niewiele takich osob jak Marcin, takich, którym zależy na tym, żebyś się nauczył i zrozumiał każde zagadnienie :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Marcin ma bardzo dużą wiedzę i profesjonalne podejście do nauczania. Zajęcia są nakierowane na zrozumienie tematu, a nie odtwarzanie typowych przykładów. Po każdych zajęciach wysyła zadania do samodzielnego zrobienia, a jeżeli jest coś niejasnego to w każdej chwili można napisać maila i uzyskać szybką odpowiedz. Atmosfera w czasie zajęć jest miła i przyjemna co jest też dużym plusem. Jeżeli ktoś zaczyna programować, chce się przebranżowić lub po prostu podnieść swoje umiejętności z zakresu Javy to szczerze polecam :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Konsultacje przebiegają bez żadnych problemów. Wszystko spokojnie tłumaczone, pokazane krok po kroku. Atmosfera bardzo przyjemna i sprzyjająca nauce. Najważniejsze, że zawsze odpowie tak szybko jak to tylko możliwe a nawet jak problem zostanie rozwiązany, sam zadzwoni upewniając się czy zrozumiałeś/aś dane zagadnienie ;)
Polecam bardzo !

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2017

Takich nauczycieli jest niewielu - wyrozumiałych ,cierpliwych i co najważniejsze posiada odpowiednia wiedzę. Lekcje są ciekawe i przyjemne :) polecam ! Marcin pyta po lekcjach czy wszystko jest jasne, zadaje zadania do samodzielnego zrobienia .szkoda ze nie ma oceny dla Marcina : celująca :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Najlepszy nauczyciel. Z czystym sumieniem 5 gwiazdek. Marcin posiada bardzo dużą wiedze na temat javy. Lekcje sa prowadzone w luźnej atmosferze bez stresu. Beproblemowo przekazuje wiedzę. Cierpliwy. Zadaje prace domowe dzieki którym sie uczysz także poza lekcjami. Masz z czymś problem? Napisz, za chwile otrzymasz odpowiedź :)Niezrozumiale tematy rozjasniane są w Paincie co bardzo pomaga w zrozumieniu. Pomaga także po lekcjach, dopytuje jak idzie.
Szczerze Polecam!

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Marcin jest świetnym korepetytorem i posiada ogromną wiedze w zakresie Javy. Bardzo cierpliwy i chętny do pomocy. Nawet gdy już skończyliśmy zajęcia to pytał się czy mam jakieś problemy z napisaniem programu, czy wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Bardzo polecam. :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2016

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Pan Marcin posiada ogromną wiedzę, jest bardzo rzetelny, cierpliwy i chętny żeby pomóc. Jeżeli chcesz nauczyć się programować, podnieść umiejętności to trafiłeś idealnie. Piszę ze 100% odpowiedzialnością a jestem bardzo wymagającym klientem. Polecam w 200%

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Bardzo jestem zadowolony że wybrałem Pana Marcina, podczas lekcji przerabiamy materiał i rozwiązujemy zadania. Gdy pojawi się problem potrafi rozjaśnić zagadnienie. Podczas korepetycji panuje luźna atmosfera dzięki czemu mógłbym co dziennie mieć korepetycję. Poza korepetycjach Pan Marcin wysyła zadania domowe, często też dzwoni i się pyta jak poszły zadania. Bardzo polecam tego korepetytora! :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2016

Marcin jako nauczyciel spisuje się świetnie, przekazuje wiedzę bardzo dobrze, jest spokojny i wyrozumiały. "Dba" o swoich uczniów również po lekcjach, często pomagając w w wysłanych zadaniach. Czuć w spotkaniach profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego. Jeśli ktoś, tak jak ja, zaczyna od kompletnych podstaw w programowaniu Javy to nie wyobrażam sobie lepszej możliwości. Gorąco polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2016

Marcin pomógł mi rozwiązać problem z napisaniem programu w Javie. Na każdym kroku widać było, że jest profesjonalistą i to jest najlepszą rekomendacją. Ale warto chyba też dodać, że współpraca przebiegała w naprawdę sympatycznej atmosferze. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.