ProGitArt Krzysztof Węgrzyński

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

ProGitArt to idea, na którą składa się:
► Profesjonalizm
► Progres
► Progi
► Gitara
► Artyzm

Profesjonalne podejście do gitary pozwala na progres umiejętności oraz pokonywanie kolejnych progów gitarowego wtajemniczenia w drodze do  artyzmu .

Gitara to pasja, hobby, styl życia, myślenia. Dla gitary wiek nie jest istotny – liczy się chęć, zaangażowanie i przyjemność. Po to właśnie powstało to miejsce.

Dzieci i młodzież mogą tu rozpocząć przygodę z gitarą, rozwinąć wyobraźnię, poznać i otworzyć się na różne gatunki muzyczne oraz nauczyć się samemu grać ulubione utwory i tworzyć własne. Gitara doskonale kształtuje charakter, systematyczność, pozwala wyróżnić się z tłumu oraz uzyskać szacunek i podziw rówieśników. Może też stać się pomysłem na siebie i sposobem na życie.

Dorośli często pochłonięci przez prozę życia odnajdą tu odskocznię od codzienności mogąc rozwijać posiadane umiejętności, realizować marzenie z przeszłości, na które wcześniej nie było czasu lub po prostu cieszyć się grą na gitarze. Na naukę nigdy nie jest za późno!

Zajęcia w ProGitArt otwierają drzwi do świata gitary. A to wszystko w przyjaznej atmosferze z uwzględnieniem indywidualnych możliwości, preferencji, osobowości, a do tego w najbardziej przystępnej formie nastawionej na praktyczne podejście do instrumentu.

Oferta

Nauka gry na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej w ProGitArt odbywa się w trzech formach – indywidualnie, w grupach dwuosobowych, a także w kameralnych grupach (3-5 osób).
Jedno spotkanie trwa 50 minut i jest to optymalny czas podparty latami doświadczeń w tym zakresie.

320 zł - cztery spotkania indywidualne
250 zł - cztery spotkania w grupie dwuosobowej
180 zł - cztery spotkania w grupie 3-5 osób

O mnie

Krzysztof Węgrzyński

Prawie dwie dekady z gitarą, dla gitary i dzięki gitarze oraz ponad dekada przekazywania swojej wiedzy i pokazywania różnych dróg do gitarowej satysfakcji. Nagrałem z założonymi przez siebie zespołami dwie płyty, na które stworzyłem zarówno muzykę jak i teksty. Graliśmy koncerty na jednej scenie z takimi artystami i zespołami jak Wilki, Luxtorpeda, Kamil Bednarek, Jamal, Zakopower, Zbigniew Namysłowski, Radzimir Dębski, Dawid Kwiatkowski. Jestem laureatem lub finalistą wielu ogólnopolskich, a także ogólnoświatowych konkursów gitarowych organizowanych przez największe na rynku gitarowe marki. Jeden z takich konkursów, czyli Gitarowy Top pozwolił mi na spełnienie jednego z marzeń, czyli bycia na okładce gitarowego magazynu Top Guitar, co zaowocowało później współpracą. Dzięki niej miałem przyjemność recenzować nowości sprzętowe. Pracując w szeroko pojętej sztuce oraz mediach tworzyłem przewodniki, relacje z koncertów i wydarzeń kulturalnych, a także recenzowałem książki.

Uważam, że muzyk rozwija się całe życie, dlatego też nie stoję w miejscu i ciągle poszukuję, dokształcam się. Miałem okazję przyglądać się z bliska podczas warsztatów czy koncertów takim tuzom jak Steve Vai, John Petrucci, Steve Lukather, Greg Howe, Tony MacAlpine, Billy Sheehan, Scott Henderson, Jack Gardiner, Gwyn Ashton, Grzegorz Skawiński, Jacek Królik, Marek Raduli, Tomasz Andrzejewski, Wojciech Pilichowski.

Na początku staram się poznać każdego ucznia, by móc dostosować do niego odpowiednie podejście, materiał oraz motywację. Żałuję, że nie prowadziłem statystyk, ale pod moim okiem swoje pierwsze dźwięki zagrało blisko tysiąc osób, od juniora po seniora. Moją największą radością są sukcesy moich podopiecznych, gdyż traktuję nauczanie jako misję i kontynuowanie tradycji rodzinnej. Moi uczniowie spełniają się na różne sposoby. Grają na szkolnych apelach, imprezach, mają zespoły, koncertują, nagrywają utwory i płyty, publikują swoje klipy, wygrywają konkursy. Zawsze ich wspieram i służę poradą w ich aktywnościach związanych z gitarą.
ProGitArt to miejsce, do którego Was zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

ProGitArt Krzysztof Węgrzyński
Królowej Korony Polskiej 24, lokal 304
70-486 Szczecin
NIP: 8522666831

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.