Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Poznań (Jeżyce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 - 100 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Jestem lektorką języka niemieckiego i nauczycielką akademicką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.
Na moich zajęciach kładę duży nacisk na konwersacje i osłuchanie z żywym językiem. Dysponuję ciekawymi i profesjonalnymi materiałami do nauki języka niemieckiego na wszystkich poziomach, a zajęcia dostosowuję do umiejętności i indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Pomagam nadrobić i utrwalić materiał wymagany w szkole lub na uczelni, przygotować się do klasówki, kolokwium, matury lub egzaminu, nabrać swobody i płynności w posługiwaniu się językiem niemieckim w codziennych sytuacjach. Udzielam również lekcji osobom, które dopiero rozpoczynają naukę języka niemieckiego. Gwarantuję szybkie postępy bez sresu i nudy.

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 20:00
Wtorek
Środa
Czwartek08:00 - 13:00
Piątek11:00 - 20:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 14:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.