Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Poznań
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje przez SKYPE z fakturą. Wykładowca akademicki (ukończony uniwersytet UAM w Polsce jako mgr filologii oraz dwa semestry na uniwersytecie w UK) zaprasza do profesjonalnej nauki online.

Nie używam kamer podczas lekcji i ze względu na szacunek jakim darzę osoby uczące się u mnie zwracam się do nich per Pan/Pani.
Pierwsza lekcja nie jest zajęciami organizacyjnymi ale normalną lekcją, ponieważ przygotowaniem materiałów oraz określeniem poziomu poprzez wypowiedzi pisemne zajmuję się przed zajęciami a nie w trakcie.
Zapraszam do nauki osoby dysponujące stałym terminem na naukę w tygodniu gdyż mój grafik jest zbyt obłożony na zmienne godziny lekcji.

JAKIE INFORMACJE NALEŻY PODAĆ W WIADOMOŚCI DO MNIE:
1. Niezbędne dane to:
a) login ze Skype
b) przedział czasowy i dni tygodnia kiedy mamy czas na naukę. 
c) informację czy chcemy się uczyć angielskiego w wersji ogólnej czy Business English (bez dopłaty) a może interesują nas obydwa komponenty
d)  kilka zdań po angielsku na swój temat 
2. W mailu zwrotnym otrzymujemy proponowany termin zajęć jak również numer konta do wpłaty za jedną lekcję.
3. Przygotowujemy słuchawki na zajęcia (aby uniknąć nieprzyjemnego pogłosu w trakcie rozmowy) i upewniamy się, że nasz Skype działa prawidłowo (nie mam możliwości prowadzenia zajęć przez inny komunikator) oraz instalujemy przeglądarkę Mozilla, potrzebną do wyświetlania plików edytowalnych które przesyłam swoim uczniom. Kamera nie jest konieczna, ponieważ jej nie używam.

MOJE DOŚWIADCZENIE:
 Od 2002 roku pracuję jako wykładowca i nauczycielka w Anglii, Austrii, Polsce i Niemczech, ciesząc się sympatią i uznaniem moich kursantów, uczniów, dzieci oraz ich rodziców. Niemieckie szkoły państwowe i prywatne niedaleko Dortmundu i Berlina jak również placówki oświatowe w hrabstwie West-Yorkshire wystawiły bardzo dobrą ocenę mojej działalności jako pedagog, filolog i metodyk w oparciu o wysokie standardy kształcenia. Moje dyplomy były nostryfikowane w Wiedniu przez austriackie ministerstwo i posiadam uprawnienia do wykładania angielskiego na wszystkich uniwersytetach w Austrii. Oprócz prowadzenia kursów online zajmuję się obecnie zbieraniem materiałów do nowej pracy badawczej i otwarcia przewodu doktorskiego.

W Polsce wygrałam wiele kontraktów na prowadzenie zajęć z języka angielskiego codziennego, Business English oraz wojskowego a także prowadzę zajęcia przygotowujące do różnorodnych certyfikatów międzynarodowych itp.

Jedna z moich trzech prac dyplomowych opisuje utworzoną przeze mnie w 2009 r. od podstaw platformę e-learningową do nauki języka angielskiego za pomocą Skype.

Zapewniam materiały na każde zajęcia. Dbam o rozwijanie wszystkich komponentów językowych, takich jak:
*pisanie
*czytanie
*słuchanie
*mówienie
w oparciu o gotowe materiały i podręczniki renomowanych wydawnictw: Oxford, Cambridge, Longman, Financial Times. Do zajęć dodaję zadania z gramatyki, krótkie konwersacje oraz (na życzenie) Business English. Moje lekcje mają formę profesjonalnego kursu podczas którego przerabiane są kolejne tematy i rozdziały prezentowane w podręcznikach w tempie dostosowanym do osób uczących się.

Moi najnowsi klienci
IKEA BSC
Grupa Kapitałowa ENEA
Tesco
Skrivanek
DaVinci Berlin
Deutsches Gymnasium Nordrhein Westfallen
Euro Profi
Polish-British School West Yorkshire
Polsko-angielskie przedszkole Greenhouse
Wojsko polskie
Dromost
Sieć szkół Leader School
SP 64 Poznań
Liceum im. Jadwigi Borzęckiej Poznań
Polsko-amerykańska spółka ADM Cocoa
Biura tłumaczeń
I WIELU INNYCH

Rodzaje zajęć
Przygotowanie do certyfikatów:
FCE
CAE
IELTS
TOEFL
TELC
TOEIC
YLE
PET
KET
Nauka dla maturzystów
Lekcje dla dzieci
Angielski wojskowy
Nauka dla gimnazjalistów
Lekcje indywidualne
Business English

Wszystkie ważne informacje zaznaczone są na górze.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do wspólnej nauki.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 23:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Magdalena
DOLNA WILDA
61-552 POZNAŃ
NIP: 524-249-51-43

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Pani Magdalena to bardzo profesjonalny i kompetentny nauczyciel. Zawsze przygotowana do lekcji, Dostarcza niezbędnych materiałów do nauki. Bardzo się cieszę że na nią trafiłam.

avatar
Artur Lewandowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Cieszę się, że udało mi się znaleźć nauczyciela wystawiającego faktury w przystępnej cenie za naukę.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Uczę się z Panią Magdaleną dopiero od miesiąca, a już czuję się o wiele swobodniej mówiąc po angielsku. Zajęcia mijają w przemiłej atmosferze, dlatego nasze zajęcia traktuję jako przyjemność, a nie obowiązek. Pani Magdalena dobiera bardzo ciekawy zakres materiałów, dopasowując się do ucznia - w moim przypadku skupiamy się Business English. Obawy przed rozmową z zagranicznym klientem odeszły w niepamięć ;). Serdecznie polecam Panią Magdalenę!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Szczerze polecam zajęcia z p. Magdaleną. Jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć, a lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze. Bardzo cenię p. Magdalenę nie tylko za profesjonalizm, ale i wyrozumiałość oraz dużą cierpliwość. Jej pozytywne nastawienie sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Panią Magdalenę, bo dzięki niej przestałam się bać języka angielskiego i małymi krokami na nowo go poznaję. Pani Magdalena jest osobą kompetentną, zawsze przygotowaną, a zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Ogłoszenie Pani Magdy - konkretne i zawierające od razu wszystkie potrzebne informacje - zachęciło mnie do kontaktu. Pani Magda ma bardzo dużą wiedzę językową (gramatyczną, leksykalną), przez co nauka z nią jest dla mnie pewna i bezpieczna. Jest bardzo punktualna i profesjonalnie podchodzi do lekcji. . Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, co jest pomocne, bo angielskim zawsze się stresuję ;) Polecam i pozdrawiam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Bardzo serdecznie polecam lekcje z Panią Magdą. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Pani Magda jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, tak aby każdą minutę lekcji wykorzystać jak najlepiej. :)

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Serdecznie polecam Panią Magdę. Lekcje są prowadzone nie tylko efektywnie, ale też w bardzo miłej atmosferze, dlatego też z przyjemnością czeka się na każde kolejne zajęcia. Dodatkowo, Pani Magda nie robi żadnych problemów w przypadku nieoczekiwanego przełożenia lekcji na inny termin albo odbycia jej przez telefon. Cieszę się, że od razu trafiłam na Panią Magdę :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

100% profesjonalizmu i zadowolenia, doskonała organizacja zajęć i każda minuta w pełni wykorzystana. Szybko widoczne efekty oraz sposób nauczania ze strony Pani Magdy motywują do dalszej nauki i chęci podnoszenia swoich umięjetności w posługiwaniu się językiem angielskim. Polecam! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Profesjonalne podejście do ucznia; niebanalny dobór tematów; kompetentna i odpowiedzialna. W 100 proc. polecam naukę języka angielskiego z Panią Magdą.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Polecam zajęcia z panią Magdą. Lekcje są dobrze zorganizowane, ciekawe i przebiegają w miłej atmosferze :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2018

Moi drodzy, kilkukrotnie korzystałam z usług różnych korepetytorów, którzy swoimi informacjami nt nowatorskich metod nauki języka i 100% ich skutecznością próbują nakłonić nas do zajeć. Czasem trzeba dużej cierpliwosci zanim znajdzie sie odpowiednią osobę, która zanim nauczy, pozwoli uwierzyć, że to jest możliwe. To przede wszystkim odróżnia Panią Magdę od innych. I to, że:
1. rozumiesz co do Ciebie mówi, bo szybko łapie Twoj poziom znajomości jezyka,
2. poprawi Cię tyle razy ile to konieczne, byś nie robił błędów językowych,
3. jest przygotowana do zajęć i skutecznie radzi sobie nawet w sytuacjach zerwanych połączeń internetowych:-)
4. mówisz przede wszystkim TY (tak są prowadzone lekcje przez Panią Magdę, bo przecież o to nam chodzi)
5. po pierwszych zajęciach zorientujesz się, że masz do czynienia z profesjonalistką, która uczy języka z pasją.

Sprawdź zresztą sam:-)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Od kilku lat uczę się języków obcych przy pomocy Skype. Ta metoda pozwala mi zaoszczędzić czas na dojazdy, mogę uczyć się z każdego miejsca i mam praktycznie nieograniczoną możliwość wyboru nauczyciela, z którym chcę pracować. Przez ten czas miałam lekcje z wieloma lektorami. Pani Magdalena w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest wymagająca i świetnie przygotowana do zajęć, które prowadzi w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze. Jeśli chcesz dobrze nauczyć się angielskiego i jesteś gotowy na ciężką pracę- polecam Ci ofertę Pani Magdaleny.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Serdecznie polecam zajęcia z panią Magdą, pełen profesjonalizm i całkowite skupienie uwagi na uczniu, świetnie dobrane do potrzeb podręczniki, bardzo miłe i efektywne konwersacje, trenowane są wszystkie umiejętności (czytanie, mówienie, pisanie, słuchanie) co powoduje, że zajęcia są różnorodne i ciekawe a tempo nauki zawsze jest dopasowane do ucznia :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Bardzo polecam Panią Magdę. Lekcje są prowadzone starannie, w uporządkowany i przemyślany sposób. Pani Magda jest nie tylko miła, ale także wykształcona i punktualna - wszystko razem daje naprawdę dobry efekt. Polecam!

avatar
Dorota Braunek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Chciałabym serdecznie podziękować pani Madzi za przemiłe lekcje po których w krótkim czasie zrobiłam postępy. Zauważyli je koledzy w pracy i mam nadzieję, że wkrótce zacznę naukę już na poziomie Advanced.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Bardzo ciekawe, dostosowane do poziomu ucznia zajęcia :). Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Lekcje są bardzo dobrze przemyślane a punktualność i sumienność wzorowe.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Polecam zajęcia z Panią Magdą. Uczę się dopiero od 2 m-cy przez Skype, a mimo to już czuje się pewniej. Bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję;)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam!! Pani Magda zawsze przygotowana do zajec a materialy wysyla z wyprzedzeniem. Indywidualnie podchodzi do potrzeb ucznia. Jest bardzo cierpliwa i pozytywna. osoba.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam zajecia z Pania Magda, ktora do swojej pracy jako nauczyciel jezyka angielskiego podchodzi bardzo sumiennie i profesjonalnie. Jest zawsze doskonale przygotowana, potrafi zachecic do nauki oraz odpowiedziec na wszelkie pytania.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Mam z pania Magdaleną zajecia przez skype'a od 4 miesiecy i jestem bardzo zadowolona.
Zajecia i materialy pomocnicze są dobrze dobrane do mojego poziomu nauki. Dzieki tym lekcjom moje słownictwo, wymowa oraz plynnosc wypowiedzi znacznie się poprawiły. Pani Magdalena jest także bardzo sympatyczną osobą, z którą zawsze przyjemnie prowadzi się dyskusje (oczywiscie w jezyku angielskim:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Jak najbardziej polecam zajęcia z Panią Magdaleną. Bardzo profesjonalne podejście do nauczania, materiały dopasowane do potrzeb ucznia. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Konstancja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2016

Polecam. Pani Magdalena jest bardzo rzetelna, zawsze przygotowana do zajęć. Zajęcia są urozmaicone i bardzo przemyślane. Bardzo profesjonalne podejście do ucznia.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Pani Magdalena bardzo sumiennie przygotowuje się do zajęć i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Serdecznie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2016

Polecam Panią Magdę wszystkim, którzy nie chcą tracić czasu ani pieniędzy na długo trwające kursy w szkołach językowych. Podczas zajęć można zrealizować wielokrotnie więcej materiału, poznać słownictwo i inne zagadnienia językowe. Wszystko przekazywane jest w przystępny sposób, adekwatny do indywidualnych potrzeb uczącego się.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Pani Magda jest zawsze przygotowana do zajęć, jest osobą skupiającą się na potrzebach ucznia, dostosowuje lekcje indywidualnie. Nie byłam przekonana do zajęć online, jednak jest to super sposób,efektywny i pozwalający na oszczędzenie czasu. Polecam serdecznie

avatar
Marek_K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Polecam lektorkę jako rzetelną i profesjonalną osobę. Nie spóźnia się, nie odwołuje ani nie przekłada zajęć co zdarzyło mi się u poprzednich nauczycieli. Jej lekcje są dobrze przemyślane. Tak trzymać : D

avatar
Małgosia78
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Chciałabym podziękować za trud i cierpliwość w przygotowaniu mnie do rozmowy o pracę za granicą. Miałam małe szanse na zdobycie jej bo było wielu chętnych ale przeszłam do drugiego etapu. Dziękuję za intensywne lekcje angielskiego i zmobilizowanie mnie do nauki: )

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2016

Ogłaszałam się na kilku portalach że szukam korepetytora z Business English i języka ogólnego. Wkrótce po tym dostałam maila od tej korepetytorki z zapytaniem czy nie chciałabym podjąć u niej nauki w przystępnej dla mnie cenie. Zgodziłam się i po pierwszych lekcjach muszę powiedzieć że nie żałuję. Naprawdę ją polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.