Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa (Żoliborz +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem doświadczonym lektorem języka angielskiego specjalizującym się w indywidualnych konwersacjach dla osób chcących szybko uruchomić mówienie w języku angielskim lub rozwinąć swoje umiejętności w tym obszarze. Posiadam bogate doświadczenie również w interwencyjnym przygotowywaniu osób do rozmów kwalifikacyjnych, szkoleń, telekonferencji i wyjazdów zagranicznych, a także popularnych egzaminów krajowych i międzynarodowych oraz efektywnym rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu. Kładę duży nacisk na szybkie poszerzanie słownictwa używając zestawu różnych znanych jak również autorskich technik wspomagających. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi - posiadam zdany egzamin CPE (C2) certifikujący biegłość w języku angielskim.

Udało Ci się opanować trudną sztukę władania językiem polskim, więc na pewno jesteś w stanie mówić płynnie i kompetentnie w języku angielskim.

Na zajęciach ze mną możesz liczyć na:

  • własne intensywne mówienie w języku angielskim
  • uwzględnienie Twoich predyspozycji i potrzeb
  • partnerską, bezstresową atmosferę
  • konsekwentne wciąganie na wyższe poziomy komunikacji
  • stałe motywowanie i podpowiadanie jaki własny, bieżący kontakt z angielskim możesz sobie aktualnie zapewnić

Lokalizacja: przy samej stacji metra Słodowiec (Bielany/Żoliborz) - dojazd z Centrum około 15 min. Wystawiam faktury. Cena 70 zł, za pełną godzinę zegarową.

Zapraszam. Numer kontaktowy: 501-652-071

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Korzystałem :) Jestem mega tępy w jezykach ale dzięki rozmowom uzyskałem pewność i odwage w rozmowie a to niestety było problemem w weryfikacji własnego stanu wiedzy :) Pan Przemek to super gość :) Nie mieliśmy problemu ani z tematami rozmów ani z ich przebiegiem :) Uzywam jezyka głównie turystycznie i dzięki naszym rozmowom mimo słabego zasobu słów juz nie mam stracha zeby podejść na ulicy za granicą i o cokolwiek zapytać :)

avatar
Krzemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Przez kilka miesięcy uczyłem się z Panem Przemysławem i bardzo polecam jego zajęcia. Zrobiłem spory postęp w konwersacji w języku angielskim. Pan Przemysław jest przede wszystkim nauczycielem o rozległej wiedzy i jest w stanie rozmawiać na wiele tematów, co sprawia, że rozmowa jest ciekawa i żywa. Poza tym, na zajęciach mówi przede wszystkim uczeń, a poważniejsze błędy są poprawiana po skończonej kwestii. Poza tym Pan Przemysław zwraca uwagę na przydatne słownictwo i daje wskazówki dotyczące metod skutecznej nauki języka.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Pana Przemka. Są to zajęcia w miłej atmosferze przeplatane licznymi anegdotami I ciekawostkami, którymi się wymieniamy w języku angielskim. Takie podejście zaraża do mówienia, do tłumaczenia oraz do swobodnego wysławiania się. Również tematyka zajęć jest bardzo dowolna. W moim przypadku jest to angielski inżynieryjny potrzebny mi w pracy. Pan Przemek dysponuje szerokim spektrum słownictwa z którego łatwo czerpać.
Ze swojej strony jak najbardziej polecam :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

W kilka miesięcy zajęć u Pana Przemysława pozbyłem się stresu przed wypowiadaniem się po angielsku i w tym momencie rozmowa w tym języku jest czymś naturalnym.

Z plusów należy nadmienić:
- zapisywanie słówek/zwrotów przez Pana Przemysława w trakcie zajęć
- możliwość luźnej rozmowy lub tej bardziej "branżowej"
- kładzenie nacisku na konwersacje
- zarażanie podejściem "otaczania się językiem angielskim"
- bardzo dobry dojazd (blisko metra)
- profesjonalna, ale zarazem przyjazna atmosfera

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Języki obce nie były nigdy moją mocną stroną. Zwłaszcza mówienie było dla mnie ogromnym wyzwaniem. Przyjazne podejście Pana Przemka, niezwykła cierpliwość, skupienie na uczniu, dostosowywanie rozmowy do zainteresowań, aktualnych potrzeb i prowadzenie jej na przystępnym poziomie spowodowała naturalne "wciąganie" w komunikowanie się w języku angielskim. Gramatyka języka angielskiego wyłożona przez Pana Przemka wydaje się banalnie prosta. Swoimi konsekwentnymi wskazówkami i sugestiami Pan Przemysław doprowadził do coraz szerszego korzystania przeze mnie ze źródeł anglojęzycznych w codziennym życiu, co nie tylko powoduje dość szybki przyrost znajomości słownictwa, ale nakręca do samodoskonalenia. Kultura osobista, przyjazne nastawienie i wszechstronna wiedza nauczyciela sprawiają, że lekcje są ciekawe i efektywne. Nieco ponad rok nauki spowodował u mnie przełamanie bariery językowej i ogromny postęp w posługiwaniu się językiem angielskim.
Zdecydowanie oceniam na "bardzo dobrze".

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Bardzo miła, swobodna atmosfera pozwoliła mi wreszcie przełamać barierę mówienia w języku angielskim. Pan Przemysław sam zapisuje nowe dla mnie słówka wraz z wymową, czy też najczęściej używane z nimi zwroty, dzięki czemu na lekcji mogę skupić się wyłącznie na mówieniu, a w domu bez problemu wszystko powtórzyć i zapamiętać. Daje cenne wskazówki, podpowiada jak w przyjemny i łatwy sposób poszerzyć zakres swojego słownictwa. Nasze konwersacje dotyczą zarówno tematów z „życia codziennego” jak i tematów „branżowych”, dzięki czemu mogłam zacząć swobodnie posługiwać się językiem angielskim zarówno na spotkaniach towarzyskich, jak i w pracy. W bardzo krótkim czasie zrobiłam ogromny postęp.
Poza tym, Pan Przemysław jest zawsze punktualny i co dla mnie niezmiernie ważne przy nieregularnym trybie pracy, elastyczny co do godzin spotkań.
Serdecznie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Uczę się z Panem Przemysławem już od kilku lat i tym okresie zrobiłem ogromny postęp w posługiwaniu się językiem angielski. Przede wszystkim dzięki wspaniałemu podejściu Pana Przemysława, które zachęcało do intensywnej nauki języka. Podczas zajęć Pan Przemysław robi notatki z najważniejszymi słówkami i zwrotami, których używaliśmy, albo z którymi mieliśmy problem. Regularne przeglądanie i nauka z tych notatek daje wspaniałe rezultaty. Dzięki Panu Przemysławowi przełamałem barierę w posługiwaniu się angielskim i odniosłem wiele sukcesów min. bardzo dobre wyniki na egzaminie doktorskim z języka angielskiego (pochwały członków komisji i pytania gdzie ja się tak nauczyłem języka?:). Zajęcia z Panem Przemysławem polecam wszystkim, którzy chcą bez stresu w bardzo inteligentny i skuteczny sposób nauczyć się angielskiego.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Jestem po dwudziestu kilku lekcjach u Pana Przemysława i jak najbardziej polecam Jego zajęcia. Pan Przemysław daje bardzo dobre wskazówki jak uruchomić mówienie, oraz jak je później udoskonalać. Dzięki temu, że Pan Przemysław sam zajmuje się wypisywaniem trudnych zwrotów i słówek, można przeznaczyć całą godzinę na rozmowę. Tematy można przygotowywać przed lekcją, ale z doświadczenia wiem, że temat można również łatwo znaleźć podczas rozmowy. Dużym plusem jest również lokalizacja, ponieważ Pan Przemysław mieszka zaraz przy metrze Słodowiec.
Lekcje są bardzo profesjonalne, ale prowadzone w fajnej atmosferze.
Wystawiam bardzo dobrą ocenę i myślę, że warto skorzystać z usług Pana Przemysława i poprawić swój angielski ;)

Damian

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Polecam lekcje u Pana Przemka. Fakt, iż Pan Przemek ma wysoki poziom języka warunkuje możność nauki C1.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2015

Bardzo polecam lekcje Pana Przemka. Uczęszczam Ja oraz zapisałem na zajęcia moją córkę lat 13. Pan Przemek jako "native speaker" sprawdza się bardzo dobrze, zaletą jest indywidualne podejście do każdego ucznia, a przede wszystkim w magiczny sposób pozwala przełamać barierę psychologiczną w mówieniu. Lekcje polegają na mówieniu, rozmawianiu na różne tematy (możemy je sobie wcześniej przygotować) gdy w tym czasie Pan Przemek zapisuje niezrozumiałe słówka lub zwroty, z którymi mamy problemy do "twojego" zeszytu. Tak więc nie tracimy czasu na pisanie i rozpraszanie się, tylko mówimy
i konwersujemy. Super metoda, która tak jak każde lekcje wymaga wkładu własnego i pracy w domu ale efekt murowany w dłuższym okresie czasu. Oczywiście sposób i technika nauczania dostosowywane jest indywidualnie do wieku oraz umiejętności ucznia i można ją zmienić ale polecam sugestie i rady Pana Przemka - to naprawdę działa. Gorąco polecam, miła atmosfera, profesjonalność, wiedza i elastyczność w terminach. Wystawiam ocenę bardzo dobrą.

Pozdrawiam
Tomek

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2015

Pierwsze dwie lekcje za mną. Wszystko super. Przyjemna atmosfera, dużo cennych wskazówek. Jak najbardziej polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Przemkiem i bardzo polecam każdemu, kto próbuje uporać się z barierami psychologicznymi, powodującymi niemoc w porozumiewaniu się językiem angielskim. Sprzyja temu niezwykle serdeczna atmosfera oraz świetne podejście nauczyciela do procesu nauczania, które jest pełne akceptacji dla indywidualnych trudności ucznia.
Pełny profesjonalizm i oczywiście ocena bardzo dobra.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

Opinię wystawiam bardzo dobrą. Poprzez regularne chodzenie do Pana Przemysława usunąłem barierę która wręcz uniemożliwiała mi rozmowy w języku angielskim. Spotkania opierają się głównie na rozmowie w danym języku na przeróżne tematy dotyczące dnia codziennego. Pan Przemysław ma indywidualne, bardzo dobre podejście do ludzi. Nastawił mnie odpowiednio do czekającego mnie egzaminu doktorskiego, specyficznego słownictwa, etc. Mogę z czystym sumieniem polecić korepetycje u danej osoby.

Pozdrawiam
Michał

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.