Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Poznań

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii
Dla użytkownika Tomasz

O mnie

About me:Educator, Genaral and Financial English Teacher, life-long learning enthusiast.Education:

Master of Finance and Accounting, Bachelor of Management, Student of Linguistics*The inspiration for the education that I practice has been a dedicated work of many academic teachers I have met at the Warsaw School of Economics and the University of Warsaw.*Apart from studying English Academically I learn from native English teachers and friends who have offered me extra insight.*Studying English, Phonetics and business is both my hobby and work.*My LCCI 4 certificate ( C2, CERF standard) is evidence of my ability and competence in English.Academic background:I. 09.2013 – 07.2016

The Warsaw School of Economics, Bachelor’s degree in Management

Specialization: Entrepreneurship

The language of instruction/exams: Polish, English, FrenchII. 09.2016 – 09.2018

The Warsaw School of Economics, Master’s degree in Finance and Accounting

The language of instruction/exams: Polish, EnglishIII. Currently

The University of Warsaw, Bachelor’s degree in English Language and Literature Studies

The language of instruction/exams: English

Main academic focus: Phonetics of English (General American and Received Pronunciation)My main academic interests:

*Voice production (especially speaking American English as a non-native speaker; practical accent reduction approaches.*Cognitive psychology, linguistics (phonetics, contrastive phonology)*Management EducationI can help you with the preparation for the exams:

*CPE (C2)

*CAE

*LCCI 3

*LCCI 4

*OtherO mnie:Absolwent SGH z doskonałą znajomością języka angielskiego; nauczyciel wymowy biegły w IPA (Międzynarodowy Alfabet Fonetyczny). C2 potwierdzone certyfikatem LCCI 4 (London Chamber of Commerce and Industry) . 5 lat doświadczenia w nauczaniu dorosłych, zdobywane również w pracy z osobami na stanowiskach menedżerskich i wyższego szczebla. Jako lektor wykorzystuje aktualną prasę ekonomiczną i wiedzę z językoznawstwa.Wierzę, że o jakości nauczania języka angielskiego świadczą przede wszystkim postępy Klienta, który uczęszczał na zajęcia, oraz Jego zadowolenie ze standardów kształcenia. Specjalizuję się w wydajnych metodach nauczania języka angielskiego osób dorosłych. Posiadam aktualną wiedzę akademicką z zakresu gramatyki opisowej oraz finansów i zarządzania, którą nieustannie rozszerzam uczęszczając na liczne kursy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 07.2016
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Licencjat
Zarządzanie (specjalizacja: przedsiębiorczość)
09.2016 - 09.2018
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Magister
Finanse i rachunkowość, studia magisterskie.
Kursy i szkolenia
.
Phonetics and Phonology
05.2013
Absolute software solutions
06.2016
General Proficient English (+basics of the Standard American Accent)
12.2016
Pronunciation Matters by Robin Walker
02.2017
Jak uczyć klienta korporacyjnego - 10 sprawdzonych sposobów.
02.2017
LCCI Level 4 (C2, CERF standard)
08.2017
Open Your Mind to Texts
06.2018
Emisja Głosu (Voice production), 5-month workshop
02.2019
Practical Grammar
02.2019
Practical Phonetics
02.2019
Academic writing course.
06.2019
Phonostylistics
Doświadczenie
06.2015 - aktualnie
Independent English Trainer
#General English (CPE, CAE, LCCI) #Financial English #Correspondence and communication

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia z Tomkiem. Przygotowywałem się na egzamin C1 British Council. Pierwsze próbne egzaminy pisałem średnio na 60 % czyli na granicy zdania, natomiast po kilku miesiącach przygotowań udało mi się zdać na 94%, czyli prawie od razu zdając egzamin C2. Lekcje przestały być nudnym obowiązkiem, bo w trakcie zajęć poruszamy aktualne tematy ze świata, a materiały, które przygotowywuje pozwalają na naukę języka w ciekawy sposób.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z języka angielskiego u Tomka. Tomek prowadzi lekcje niezwykle ciekawie. Jest wymagający. Zwraca uwagę na wiele aspektów języka: wymowa, pisownia, rozbudowane słownictwo. W zależności od potrzeb, można z Tomkiem ustalić taki zakres nauki lub tematyki, która najbardziej odpowiada uczącemu się.
Polecam każdemu, komu zależy na rzetelnej nauce języka angielskiego.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2020

Polecam zajęcia u Tomka! Przygotowywałam się do egzaminu na poziomie B2 wyższy. Zawsze jest przygotowany do zajęć i podchodzi do tego z pełnym profesjonalizmem. Ma ogromną wiedzę nie tylko na temat angielskiego, ale również na inne ciekawe tematy np. biznesowe, psychologiczne, o których rozmawiamy na zajęciach po angielsku. Dostosowuje się do trybu pracy jaki odpowiada uczniowi i najbardziej motywuje go do nauki. Ponadto pokazuje jak ważny jest akcent i wymowa słów i pomaga w tym. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i o ile wcześniej bałam się i stresowałam przy kimś mówić po angielsku, to w ogóle nie czułam tu żadnej negatywnej presji - tylko i wyłącznie te pozytywną i motywującą do mówienia.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

W pełni mogę polecić Tomka jako lektora w zakresie języka specjalistyczno-finansowego. Tomek posiada wiedzę nie tylko językową, ale także merytoryczną, co pozwala na prowadzenie interesujących konwersacji. Materiały używane podczas zajęć są aktualne i tematycznie odpowiadają indywidualnym zainteresowaniom.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Z całą pewnością mogę polecić Tomka jako korepetytora, przekazuje on wiedzę w interesujący sposób, który zachęca do samodzielnej pracy. Sześć tygodni naszej współpracy przygotowało mnie do egzaminu CAE znacznie lepiej niż dwusemestralny kurs w ośmioosobowej grupie. Z Tomkiem znacząco poprawiłem wszystkie aspekty języka, nawet bardziej niż się tego spodziewałem :D
Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Z pełną świadomością mogę polecić Tomka jako nauczyciela, zwłaszcza dla osób chcących się rozwijać w biznesowym angielskim. Współpracowałem wcześniej z kilkoma native speakerami, lecz lekcje nie przebiegały tak profesjonalnie jak z Tomkiem. Jest wymagającym nauczycielem, co przekłada się na efekty pracy. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, gramatykę i rozwój słownictwa.

avatar
Nataliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Tomasz is an amazing tutor, specially for those who wants to improve their communication and writing skills. He is a teacher, who understands your goals and prepares every lessons according to your needs. I have really improved my speaking level. Also, he helps me with pronunciation, which is a very complicated skill to improve.
He is very nice and friendly person. I highly recommend Tomasz as a tutor!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Zdecydowanie polecam, lekcje są ciekawe, dużo mówienia na aktualne tematy. Tomek jest prawdziwym pasjonatem tego co robi, potrafi zachęcić mnie do dyskusji i dużo słucha, dzięki czemu mogę dużo mówić i ćwiczyć w praktyce. Tomek profesjonalnie przygotował mnie do rozmów rekrutacyjnych, które swobodnie mogłem prowadzić w języku angielskim. Bardzo pomocne jest podsumowanie po każdych zajęciach, które otrzymuje w formie maila.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Polecam! Tomek prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie dostosowując poziom oraz tematykę materiałów dla danego ucznia. Do Tomka chodzę na zajęcia prawie rok i widzę dużą poprawę, przede wszystkim w słownictwie oraz mówieniu a na tym najbardziej mi zależało. Podsumowując 10/10!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Szczerze mogę polecić zajęcia z Tomkiem.Tomek jest profesjonalnym nauczycielem, który świetnie potrafi tłumaczyć oraz kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, co nie zdarzało się u poprzednich lektorów. Zajęcia są w 100% dopasowane do moich potrzeb i oczekiwań. Na zajęciach korzystamy z materiałów biznesowych, a po każdych zajęciach otrzymuje feedback. Mogę śmiało powiedzieć, że po długich poszukiwaniach, w końcu znalazłam lektora, który jest wymagający, dzięki czemu zrobiłam ogromną poprawę w angielskim.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Tomek dopasował się do moich oczekiwań oraz potrzeb, dzięki czemu wiedziałam że nie tracę czasu. Na zajęciach korzystaliśmy z pomocnych materiałów dydaktycznych oraz biznesowych. Pomimo, że mój angielski jest na poziomie zaawansowanym zauważyłam dużą popraw w wymowie, tworzeniu wypowiedzi pisemnych oraz wzbogaciłam swój zasób słownictwa biznesowego. Serdecznie polecam!

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Zdecydowanie polecam. Zajęcia odbywają się w bardzo profesjonalny sposób. Tomek bazuje na zagranicznej biznesowej literaturze. Zwraca bardzo dużą uwagę na poprawną wymowę, zawsze po zajęciach daje na kartce podsumowanie dzięki czemu wiesz co w danym dniu wyniosłeś z zajęć. Efekty widać praktycznie z lekcji na lekcje, w pracy (miedzy narodowa korporacja) wszyscy zwrócili uwagę na mój postęp w języku i łatwości z jaką się nim posługuję.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Zdecydowanie polecam zajęcia z Tomkiem. Przede wszystkim zauważyłam duży postęp, którego nie udało mi się wcześniej osiągnąć chodząc do szkoły językowej. Bardzo dużym plusem jest to, że korzysta on z naukowych i biznesowych materiałów, które niekiedy wymagają więcej pracy, ale dzięki temu nie tylko poznałam więcej „fachowych” słów, ale wykorzystuje je również w codziennej pracy, na czym najbardziej mi zależało. Ogólnie na zajęciach wykorzystujemy dużo biznesowych zwrotów i pracujemy nad wymową. Bardzo cenię też fakt, że od samego początku ustaliliśmy moje oczekiwania, branżę, która mnie szczególnie interesuje oraz plan działania i od tamtego momentu konsekwentnie go realizujemy, wykorzystując tematy z mojej dziedziny. Tomek na każde zajęcia jest bardzo dobrze przygotowany i zaangażowany, przez co zajęcia są naprawdę ciekawe.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Przez kilkanaście lat próbowałem nauczyć się języka angielskiego. Niestety moje wysiłki nie przyniosły spodziewanych efektów. Jedną z przyczyn było zastosowanie nieodpowiednich metod nauczania tego języka. W efekcie język angielski był moją piętą achillesową. Dopiero lekcje u Tomka, zaproponowane metody kształcenia spowodowały, że nauka języka stała się ciekawa, momentami inspirująca, umożliwiająca wykorzystanie nowinek technicznych oraz internetu jako narzędzi wspierających przyswajanie wiedzy. W efekcie już po kilku miesiącach kształcenia zauważyłem znaczące postępy w rozumieniu i pisaniu we wskazanym języku.
Tomek mimo młodego wieku ma dojrzałe i rzetelne podejście do nauczania. Jest zawsze przygotowany do prowadzenia zajęć, tj. posiada notatki z przeprowadzonych wcześniej lekcji oraz harmonogram nauczania na kolejne zajęcia. Lekcje odbywają się w umówionych godzinach, z efektywnym wykorzystaniem czasu na przyswajanie wiedzy. Tomek jest wymagający, na bieżąco weryfikuje postępy w edukacji, w razie potrzeby koryguje program nauczania, dostosowując go do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się. Tomek zwraca dużą uwagę na wymowę, co jest szczególnie istotne w praktycznym stosowaniu języka. Nauka języka angielskiego u Tomka pozwoliła mi uwierzyć, że poznanie języka angielskiego w stopniu zaawansowanym jest możliwe w nieodległej perspektywie czasowej i bez konieczności wyjazdu za granicę.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2019

Po naukach w grupie postanowiłem przejść na indywidualny tok nauki angielskiego. Podjęcie współpracy z Tomkiem z perspektywy czasu było bardzo dobrą decyzją. Prócz zaangażowania w przygotowanie zajęć i indywidualnego podejścia na plus oceniam bieżący feedback o popełnianych błędach. Tomek bardzo duży nacisk kładzie na poprawną wymowę, a różnorodne tematy omawiane na spotkaniach nie mogą nudzić. Jeśli potrzebujesz szybkich efektów i przełamania bariery mówienia to polecam jak najbardziej Tomka. Jest wymagający, ale to przynosi rezultaty.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2018

Jeżeli szukasz Nauczyciela który:
+Pomaga zrozumieć twoje błędy
+Monitoruje postępy na każdych zajęciach
+Prowadzi rozmowę oraz zajęcia na interesujące cie tematy
+Przygotuje cie do spotkań biznesowych/negocjacji/płynnej komunikacji
+Może cię przygotować pod konkretny certyfikat
+Motywuje oraz pokazuje jak uczyć się nie tylko na zajęciach ale także w czasie wolnym
To szczerze polecam Tomka.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Tomek jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego na jakiego trafiłam. Na lekcje do Tomka zapisałam się wraz z narzeczonym i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Wcześniej nasza nauka angielskiego wyglądała zawsze tak samo- gramatyka, testy, ćwiczenia z podręczników. To sprawiło, że poziom naszego angielskiego może i nie był najgorszy , ale miało to niewiele wspólnego z używaniem angielskiego w życiu codziennym. Mieliśmy oboje dużą barierę przed mówieniem i pisaniem po angielsku i mimo wielu lat nauki nie byliśmy w stanie tego zmienić. Dopiero po lekcjach z Tomkiem zauważyliśmy diametralne zmiany. Tomek stawia duży nacisk na rozmowy, pisanie oraz naukę języka praktycznego. Nie znaczy to jednak, że nie zwraca uwagi na gramatykę czy wymowę. Ma świetne podstawy i wciąż poszerza swoją wiedzę. Jest bardzo kompetentny i widać, że angielski jest jego pasją, którą zaraża swoich uczniów. Jest też bardzo precyzyjny i momentalnie wyłapuje każdy błąd czy słabość. Robi to jednak w taki sposób, że nie zniechęca, a tylko motywuje do nauki. Zawsze jest świetnie przygotowany i dopasowuje lekcje pod umiejętności i oczekiwania ucznia. Kiedy szukaliśmy lektora, zależało nam także na nauce języka biznesowego i prawniczego. Tomek w pełni stanął na wysokości zadania. Materiały, które przygotowuje są świetne. Dzięki niemu poznaliśmy mnóstwo źródeł z ciekawymi artykułami i podcastami, które sprawiły, że czytanie i słuchanie ich po angielsku jest przyjemnością, a nasz zasób słów z tych dziedzin znacząco się poszerzył. Wybierając Tomka możesz mieć pewność, że dostaniesz dokładnie to czego oczekujesz. Zdecydowanie polecam!

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Nauka z Tomkiem to prawdziwa przyjemność. Zajęcia są prowadzone z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem czasu. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą poprawić swoją biegłość w mówieniu. Pasja do nauki jaką dzieli się Tomek zainspirowała mnie do czytania artykułów z angielskiej wersji Business Harvard Review. Nauka poprawnej wymowy sprawia, że zajęcia są jeszcze ciekawsze i motywują do ciągłego poszerzania wiedzy. Na co dzień pracuję w bankowości i z Tomkiem stale poszerzam wiedzę z angielskiego w tym zakresie. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb z dużym naciskiem na Business English. Serdecznie polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Zdecydowałam się na indywidualne zajęcia Business English, ponieważ potrzebowałam w szybkim czasie poprawić biegłość w prowadzeniu rozmów biznesowych w języku angielskim. W ciągu 5 miesięcy niezbyt intensywnej nauki z Tomkiem moja biegłość językowa znacznie się poprawiła. Mocną stroną zajęć jest ich indywidualny charakter, możliwość dopasowania tematyki zajęć do bieżących potrzeb (negocjacje, Retail, nowe technologie, polityka, small talk i inne) oraz czasu trwania zajęć do indywidualnych możliwości. Gorąco polecam zajęcia via Skype – jakość połączeń oraz przygotowanie sprzętowe Tomka są doskonałe. Mimo, ze nauka przez Skype wydawała mi się niemożliwa, w moim przypadku okazała się bardziej efektywna.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Współpracuję z Tomkiem od kilku miesięcy i mogę szczerze polecić go jako korepetytora. Zajęcia prowadzone są w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb a podsumowanie każdych zajęć otrzymywane na maila pomaga skupić się na wyeliminowaniu błędów. Dodatkowo "technologiczne podejście" w postaci korzystania z elektronicznych pomocy zwiększa efektywność prowadzonych zajęć. Jednocześnie luźna atmosfera spotkania oraz ciekawe tematy zaczerpnięte z życia czynią zajęcia ciekawymi i rozwojowymi.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

Z Tomkiem współpracuję od 5 miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Uczę się angielskiego od 25 lat i nigdy nie udało mi się przełamać psychologicznej bariery. Z Tomkiem to się zmieniło- zacząłem mówić płynnie i już nie stresuję się przed każdą sytuacją gdzie mam odezwać się po angielsku. Tomek jest bardzo zaangażowany , wymagający a jak na swój młody wiek ma bardzo profesjonalne podejście do współpracy i duże umiejętności językowe. Co ważne podczas lekcji z Tomkiem skupiamy się na praktycznym i codziennym wykorzystaniu języka a nie książkach, gramatyce co po wielu latach nauki w szkołach nie przynosiło w moim przypadku żadnego skutku. POLECAM!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Odbywałem klika sesji treningowych w celu lepszego przygotowania się do rekrutacji. Tomek okazał się doskonałą pomocą, zarówno pod względem merytorycznie przygotowanych zadań jak i zwracaniu uwagi na konkretne zagadnienia, sformułowania które akurat dla mojego profilu kazały się przydatne.

Duża elastyczność przy umawianiu spotkań ;)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Zajęcia, które prowadzi Tomek są przygotowywane odpowiednio do poziomu uczestnika, z uwzględnieniem tematyki, którą jestem bezpośrednio zainteresowany. Oferta Tomka zawiera szerokie spektrum, jest w stanie bardzo dobrze wytłumaczyć gramatykę, poprawić wymowę czy pomóc poznać słownictwo specjalistyczne. Dodatkowo ma dużo narzędzi wspierających naukę, z których warto korzystać poza godzinami nauki. Gorąco polecam!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2018

Korepetycje z Tomkiem to sama przyjemność. Postępy w nauce są widoczne już po kilku zajęciach. Merytoryczne przygotowanie Tomka w kwestii Business English jest na najwyższym poziomie. Nowoczesne technologie wykorzystywane podczas zajęć i raporty z każdej lekcji oraz zadania domowe powodują że nauka angielskiego jest efektywniejsza.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Lekcje z Tomkiem to bardzo dobrze zagospodarowany czas poświęcony za poprawienie umiejętności językowych. Zajęcia różnią się od typowych korepetycji z języka angielskiego jakie znamy np. z różnych szkół językowych. Usługa jest dostosowana pod klienta, spersonalizowana w celu skupienia się na lukach w umiejętnościach ucznia. Po każdych zajęciach otrzymuję raport zawierający informacje o moich brakach, co powinienem poprawić, zadania domowe, linki do stron gdzie mogę się czegoś więcej nauczyć. Tomek ma bardzo dobry akcent i stara się go nauczyć także swoich klientów, więc Twoja wymowa też może się poprawić. Dodatkowo otrzymuje przydatne programy np. słowniki offline i online bardzo pomocne w codziennym życiu. Korepetycje z Tomkiem to czysta przyjemność, gorąco polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Tomek ma fantastyczne podejście do klienta oraz latwość w nawiązywaniu interakcji. Podczas naszej lekcji Tomek bardzo szybko zdiagnozował moje słabe strony języka angielskiego i od samego początku rozpoczął pracę nad nimi. W trakcie lekcji skupiliśmy się na poprawieniu błędów w wymowie oraz nad poprawnym użyciem złożonych struktur gramatycznych. Po zakończeniu lekcji otrzymałem raport, który zawierał merytoryczny feedbeck na temat mojego poziomu angielskiego oraz jego mocnych i słabych stron. Chcę kontynuować lekcje z Tomkiem ponieważ jego podejście do nauki bardzo róźni się od przeciętnego korepetytora i jest nastawione na praktyczne podejście do języka. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2018

Po przeprowadzeniu assesmentu przez Tomka, jestem bardzo zadowolony ze spotkania. Określiliśmy cel nauki( tj.C1 z uwzględnieniem specjalistycznego słownictwa) oraz, zostały wychwycone skrupulatnie obszary wymagające poprawy - gramatyka oraz słownictwo. Sposób prowadzenia spotkania, przekazywanie inforamcji jest na wysokim poziomie.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

W ubiegłym roku potrzebowałem podszkolić swój business english i trafiłem na Tomka. Już po pierwszych zajęciach wiedziałem, że to dobry wybór. Pasja nauczyciela i moje zaangażowanie sprawiły, że szybko osiągaliśmy zamierzone postępy. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na inny fakt: lekcje były dopasowane pode mnie - rozmawialiśmy o moich sprawach zawodowych i wszystkie ćwiczenia językowe były skierowane w stronę moich kompetencji (sektor finansowy). To ogromna zaleta, gdyż na zajęciach nie musiałem udawać kogoś kim nie jestem i realizować z góry założony program, ale to program został napisany przez Tomka "pode mnie". Takie podejście sprawiło, że z czystym sumieniem wystawiam najwyższą ocenę :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Na lekcjach skupialiśmy się na języku specjalistycznym z obszaru IT, w którym pracuję. Pomogły mi zrozumieć zastosowanie czasów przyszłych, z którymi miałem problemy. Dostosowuje materiały do Klienta. Gorąco polecam.

avatar
Valeriya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

I am happy I had the opportunity to conduct my English assessment session with Tomasz. He inspired me with his professional intuition, expertise and result-orientation. He helped me to identify those specific grammar issues I didn’t realize I was really struggling with. I followed Tomasz’s instructions and managed to eliminate many annoying mistakes from my speech. Truly engaging, useful and motivational experience!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2018

Polecam Tomka wszystkim osobom, które tak jak ja wiele lat nie używały języka, praca tego nie wymagała i macierzyństwo też odcisnęło na sobie ślad. To nauczyciel bardzo cierpliwy, odpowiadający na każde pytanie. Zwłaszcza że musieliśmy powtórkę zaczynać od podstaw. Jest wymagający, sam wprowadza co raz to wyższy poziom. Mobilizuje do działania. Notatki z zajęć zawsze robi dosłownie w tle lekcji - połączenie tradycyjnych lekcji z technologią dla mnie bomba, idealne dla zabieganych.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Bezsprzecznie najlepszy nauczyciel z którym miałem przyjemność pracować. Tomasz podchodzi do swoich uczniów w sposób wyjątkowy - pokazuje, w jaki sposób uczyć się. Nauczyciel oprócz świetnych lekcji pokazuje, co robić między nimi. Pozytywne rezultaty są widoczne od pierwszych zajęć. Polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Tomasz to bardzo dobry motywator do rozwoju nauki angielskiego. Jako nauczyciel jest zawsze przygotowany, ma interesujące materiały dostosowane do ucznia i jego celów, motywuje do zwiększonego wysiłku. W moim przypadku zależało mi na zwiększeniu swobody posługiwania się językiem angielskim, ale także na poszerzeniu słownictwa i wkroczeniu na bardziej profesjonalny poziom. Z każdym spotkaniem upewniam się, że dobrze wybrałam.

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

bardzo dobrze przygotowany merytoycznie lektor. mnostwo ciekawych materialow, bogate slownictwo. polecam przede wszystkim osobom z biznesu, ktore chca osiagnac szybko efekty i pracowac w srodowisku miedzynarodowym. Ewa K

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Potrzebowałam korepetytora, który przełamałby moją barierę w mówieniu po angielsku. Pomimo wysokiego poziomu angielskiego w liceum i świetnych wyników matury, przez całe studia (uczelnia artystyczna) i kilka pierwszych lat pracy zawodowej nikt nie wymagał ode mnie używania języka angielskiego. Poskutkowało to tym, że dobrze rozumiałam angielski ze słuchu, a nie potrafiłam sama zacząć mówić.
W momencie rozwoju kariery potrzebowałam szybko "odblokować" swoje umiejętności. Jestem architektem wnętrz i potrzebowałam angielskiego głównie do video conference z zagranicznymi klientami, small talku podczas ich wizyt w PL, rozmów z producentami i dostawcami zagranicznych mebli, itp.
Dzięki lekcjom z Tomkiem bardzo szybko poradziłam sobie z przełamaniem wstydu przed moim angielskim. Początki były intensywne - 2 razy w tygodniu po godzinie + 2/3 godzinne prace domowe ze słuchania poskutkowały szybkimi efektami i po około miesiącu mogłam bez skrępowania zabrać głos w rozmowie biznesowej. Po 2-3 miesiącach zwolniliśmy tempo i szlifowaliśmy warsztat, słownictwo, wymowę. Aktualnie minął już ponad rok odkąd współpracuję z Tomaszem i szkolę mój angielski - efekty są niesamowite, a tematy zajęć dobierane tak ciekawie, że lekcje są po prostu przyjemnością.

Polecam z pełnym przekonaniem, że warto!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Pracuję jako radca prawny. Ponad 6 lat spędziłam w Stanach Zjednoczonych. Po paru latach od powrotu do kraju zaczęło mi brakować rozmów w języku angielskim na poziomie bardzo zaawansowanym, z użyciem specyficznej terminologii z zakresu ekonomii, podatków, prawa, etc. Współpraca z Tomkiem od prawie roku okazała się strzałem w 10. Jest bardzo zaangażowany w prowadzenie zajęć, które są bardzo interesujące i zróżnicowane. Jakość i bardzo wysoki poziom prowadzonych lekcji znacznie odbiega od poziomu innych nauczycieli, z którymi współpracowałam. Znacznie poprawiłam płynność mowy, rozumienie ze słuchu, wzbogaciłam słownictwo, ale też gramatykę, gdyż Tomek wyłapuje najmniejsze błędy :) Jak najbardziej polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Zdecydowanie polecam! Jestem magistrem farmacji, do tej pory pracowałem w aptece, jednak praca nie sprawiała mi satysfakcji. Postanowiłem rozejrzeć się za nową pracą zgodną z moim wykształceniem, więc wybór padł na branżę badań klinicznych. Jednak warunkiem koniecznym do podjęcia takiej pracy była bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, a niestety poziom mojego języka był niewystarczający. Dlatego zacząłem intensywną naukę angielskiego z Tomkiem i była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Tomek jest osobą bardzo kompetentną i profesjonalną, a co równie ważne, po zajęciach zawsze czułem dużo dobrej energii, ponieważ przebiegają one w bardzo przyjaznej i sympatycznej atmosferze. No i oczywiście genialny akcent, którego może mu pozazdrościć każdy uczący się tego języka. Dzięki tym zajęciom przełamałem moją niemoc w mówieniu po angielsku. Tematy zajęć zawsze były dostosowane do moich potrzeb i co najważniejsze, były one dla mnie bardzo interesujące. Tomek zawsze angażuje się na 100%, a najlepszym przykładem na to jest fakt, że sam musiał dobrze przygotowywać się do zajęć z tematów, którymi wcześniej się nie zajmował – np. wtedy, gdy czytaliśmy różne publikacje naukowe z medycyny i farmacji. Po każdej lekcji pisałem wypracowania, które Tomek sprawdzał na następne zajęcia, a także przygotowywaliśmy się do moich rozmów kwalifikacyjnych. Obecnie pracuję w Ośrodku Badań Klinicznych i jestem niezmiernie z tego szczęśliwy. W mojej pracy używam angielskiego w korespondencji mailowej i telefonicznej, rozmawiając z przedstawicielami Sponsora (firmy farmaceutycznej), laboratorium lub z monitorami badań klinicznych, a także biorę udział w telekonferencjach i międzynarodowych spotkaniach badaczy. A to wszystko dlatego, że znam angielski, a stało się to dzięki lekcjom z Tomkiem, który potrafi zmotywować i zachęcić do nauki. Bez jego pomocy byłoby to niemożliwe, dlatego szczerze polecam Go każdemu :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Miałam problem z angielskim w pracy w zakresie negocjacji z partnerami biznesowymi, z pomocą pana Tomka po kilkunastu lekcjach moje umiejętności znacząco się podniosły, a zaproponowane metody nauki są bardzo efektywne dlatego ciągle je stosuje. Polecam Pana Tomka profesjonalizm i pasja w jednym !

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Tomek jest bardzo rzetelnym i sumiennym nauczycielem.
Bardzo umiejętnie przekazuje swoją wiedzę.
Skutecznie zachęca do nauki języka.
Tomek jest pasjonatem, dzięki temu wielką przyjemnością jest posiadanie takiego nauczyciela.
Polecam każdemu !

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2016

Z Tomkiem nauka idzie bardzo szybko. Efekty widać już po kliku zajęciach. Zacząłem mówić płynnie. Pomógł przełamać we mnie barierę językową. Super profesjonalista, udostępnia dużo cennych materiałów, bardzo profesjonalna i cierpliwa osoba.
Jeśli chcesz szybkich efektów to polecam Ci Tomka, na pewno będziesz w 100% zadowolony !!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2015

Tomasz to bardzo sumienny Człowiek, Profesjonalista na 100 % zadzwoniłam na nr. podany w ogłoszeniu i zostałam zapytana jaki poziom i co chce osiagnac. konkret i jazda. podczas pracy przygotowałam się z Tomaszem do egzaminu maturalnego. ( była to moja ostatnia szansa poprawki z jez. angielskiego) i w tak krótkim czasie(kilka tygodni) z Tomaszem przerobiłam konkretnie tematy do ustnej. zdałam i jestem SZCZESLIWA! Pozdrawiam serdecznie wartościowego Tomka posiadającego wiedze i bardzo wyrozumiałego i polecam WSZYSTKIM!

Profesjonalista

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.