Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Szczecin

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/559 opinii
Dla użytkownika Maciek

O mnie

Prowadzę konwersacje i lekcje z języka niemieckiego na poziomie native speakera od ponad dziesięciu lat - od korepetycji dla dzieci, aż po zajęcia z osobami na emeryturze.

Wychowałem się w Niemczech, tam się uczyłem i pracowałem. Znam niemiecką kulturę i mentalność z doświadczenia, nie z podręcznika. Uczę praktycznego niemieckiego, bez polskiego akcentu.

Oferuję zajęcia także dla obcokrajowców: z języka niemieckiego dla osób anglojęzycznych oraz z języka polskiego - niemiecko- i anglojęzycznych.

***

Ich biete Deutschunterricht und -konversationen auf Native-Speaker-Niveau seit über zehn Jahren, von Kindern bis hin zu Rentnern.

Deutschland ist meine zweite Heimat, ich bin dort aufgewachsen, zur Schule gegangen und habe da auch gearbeitet. Ich kenne die deutsche Kultur und Mentalität aus Erfahrung, und nicht aus Schulbüchern. Ich unterrichte praktisches Deutsch, ohne polnischen Akzent.

Ich biete auch Unterricht für Ausländer: Deutsch für englischsprachige Personen als auch Polnisch auf Deutsch oder Englisch.

***

I’m offering German conversations and classes at native speaker level since more than ten years, from kids, all the way up to pensioners.

I grew up in Germany, went to school and worked there. I know the German culture from experience, not school books. I teach practical German, without a Polish accent.

I’m also offering classes for foreigners: German for English speaking students as well as Polish for German and English speakers.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 59
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2024

Spotkania z Maćkiem należą do jednych z moich ulubionych stałych elementów tygodnia. Zaczynałam od poziomu 0 (myślałam, że ß to po prostu śmieszne B). Dziś śmigam po niemiecku z Maćkiem i moimi znajomymi Niemcami. Ci drudzy przecierają oczy ze zdumienia jak dobrze mi idzie (i że nie mogą już o mnie mówić w mojej obecności). A my po prostu gadamy sobie z Maćkiem o życiu (wyłącznie po niemiecku), robimy ćwiczonka z książki i wałkujemy trochę gramatykę. Jest super na luzie, ale i efektywnie. Bardzo polecam tego allegrowicza!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Polecam tego korepetytowicza

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Współpracowaliśmy razem przez dwa lata. Był to czas intensywnego rozwoju językowego. Dzięki jego wskazówkom i wskazywaniu kierunku jestem dziś tu gdzie jestem w niemieckim. Maciek jest osobą konkretną, wymagającą i dojrzale podchodzi do kursanta. Nie owija w bawełnę. Nauka z nim była niezwykle satysfakcjonująca. Polecam bardzo ciepło, szczególnie osobom, które znają swój cel i chcą do niego dojść bez głaskania po główce, a w oparciu o merytoryczne uwagi, pracę nad słabszymi punktami i rzeczowym dążeniu do celu. Poza tym Maciek jest naprawdę fajnym człowiekiem, który traktuję swoją pracę poważnie. Miłej nauki!

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Rok wspólnych zajęć zakończyłem zdaniem certyfikatu na poziomie B2. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, zajęcia online odbywały się punktualnie i z dużym zaangażowaniem lektora. Zagadnienia gramatyczne były tłumaczone jasno i przejrzyście, a pozytywna atmosfera zachęcała do dlaszej nauki. Polecam ;)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2020

Bardzo pozytywnie oceniam zajęcia z Maćkiem! :) Miałam zajęcia 2 razy w tygodniu: jedne związane z gramatyką, a drugie konwersacje. Maciek swietnie potrafi wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, a także posiada duży zbiór zadań. Jeśli chodzi o konwersacje to również jestem zadowolona z efektów współpracy! Polecam tego pana! :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Maciek jest najlepszym nauczycielem z jakim pracowałam. Ma doskonały akcent niemiecki, zna język od podszewki. Praca z Maćkiem jest bardzo motywująca, praktycznie nie zdarza mi się opuszczać zajęć

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Maciek jest moim pierwszym nauczycielem niemieckiego przez skype’a. Początkowo obawiałem się, że nauka będzie trochę bezosobowa i sztuczna. Szybko jednak zrozumiałem, że to jest to czego szukam. Lekcje są naprawdę spoko. Ciekawe, wciągające ,etc. Maciek dobrze tłumaczy gramatykę, są zadania, gadamy dużo o sporcie i tym co akurat jest na czasie. Polecam Maćka bo dzięki niemu przestałem się bać mówić po niemiecku. Poprawia mnie gdy robię błędy co też jest super bo od razu tłumaczy dlaczego mówi się tak a nie inaczej. No i nie zdarza się, że gdy pytam o jakieś słowo to Maciek nie zna tłumaczenia ;)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Niemieckiego - zupełnie bezskutecznie - uczyłam się w szkole podstawowej i średniej. Zawsze budził moją niechęć, kojarzył się z wykutymi na blachę zupełnie niepotrzebnymi piosenkami i kompletnie nie rozumiałam, jak stosować mam wszystkie der, die, das. Dzięki Maćkowi nauka niemieckiego jest teraz dla mnie przyjemna, zabawna i ciekawa, a poświęcony na nią czas traktuję jako nowe hobby i inwestycję w swój rozwój. Lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze, ale jednocześnie Maciek jest wymagającym nauczycielem na bardzo wysokim poziomie - aż głupio jest przyjść nieprzygotowanym :) To bardzo motywuje i sprawia, że szybko można zauważyć postępy. Z całego serca polecam! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Jeżeli szukasz nauczyciela języka niemieckiego - to tylko Maciek. Jest komunikatywnym, sympatycznym a przede wszystkim kompetentnym człowiekiem. Tłumaczy wszystko dokładnie, językiem łatwym i zrozumiałym. Nie ma strachu przed ponownym zadaniem pytania, bez względu na to jak banalne mogłoby się wydawać. Jego konsekwencja w tłumaczeniu zawiłości języka oraz cierpliwość pozwalają na swobodną naukę. Jeżeli jeszcze się wahasz jakiego nauczyciela wybrać - to przestań, wybór jest oczywisty :)
ps. Maciek ja jeszcze wrócę do niemieckiego i wtedy od razu zgłaszam się do Ciebie :)

avatar
carmel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Pamiętam jak dwa lata temu szukałam nauczyciela j. niemieckiego i jeden z komentarzy tutaj mnie przekonał właśnie do Maćka. Mam nadzieję, że mój wpis ten kogoś przekona bo nauka u Maćka to strzał w dziesiątkę. W zasadzie wszystko już zostało napisane, nawiązuje fajny kontakt z uczniem, jest bezpośredni, szczery i zabawny. Atmosfera na zajęciach jest super ale zadanie domowe musi być zrobione, nie ma przebacz. ;) Najbardziej podoba mi się podejście Maćka do języka jak do ciekawej łamigłówki, którą trzeba rozwiązać. Bardzo fajnie tłumaczy gramatykę. Wcześniej miałam zajęcia jako uczeń stacjonarny, teraz przez skype, polecam obie formy! :)

avatar
rucki zucki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Bardzo dobry nauczyciel,bezpośredni w kontakcie z uczniem,potrafi pogonić do nauki:)Zajęcia są" na luzie"(spontaniczne konwersacje o wszystkim w języku niemieckim), wtedy umysł jest bardziej otwarty i chłonny.Maciej wymaga dużo od ucznia,nie pozwoli mu stać w miejscu z językiem.Mega pozytyw:)))

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Uczę się z Maćkiem od ponad roku i mogę go z czystym sumieniem polecić. Jest to pierwszy raz, że zdecydowałam się na korepetycje przez Skype'a, natomiast nie mogłam lepiej trafić. Jestem trudnym uczniem, ze względu na specyficzny poziom językowy, który oscyluje wokół całej rangi możliwości - Maciek wpierw indywidualnie dostował mi ćwiczenia gramatyczne, a następnie przeszliśmy na zajęcia konwersacyjne. W obu przypadkach były to zajęcia ciekawe i uzupełniające moje braki:) Maciek jest bardzo rzetelny, profesjonalnie przygotowuje się do prowadzonych lekcji i właściwie nigdy nie zdarzyło się, żeby odwołał lekcję. Na zajęciach widać też bardzo duże doświadczenie Maćka w prowadzeniu zajęć - każde zagadnienie może przypomnieć w moment, nie ma też kłopotu z tłumaczeniem żywego języka, z którym mam styczność na codzień. Zdarza się też, że wychwytuje błędy moich niemieckich nauczycieli z kursu językowego:) Jeśli ktoś chce naprawdę nauczyć się niemieckiego to zdecydowanie polecam Macka:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Polecam polecam i jeszcze raz polecam! Nauka w 100% dopasowana zarówno do potrzeb ucznia jak i do poziomu znajomości języka. Nauczyciel zawsze przygotowany do prowadzonych zajęć, rzetelny i konsekwentny. Zajęcia ciekawe i "nie wymuszone". Jestem zachwycona i z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Polecam Maćka ze względu na indywidualne podejście do ucznia, znajomość "żywego języka", a tylko zwrotów z podręczników. Maciek jest osobą wymagającą - zarówno w stosunku do siebie jak i ucznia, potrafi i pochwalić jak ktoś robi postępy ale też ustawić do pionu jak ktoś się obija :) Krótko mówiąc - polecam ,nawet kilka miesięcy nauki daje efekty :)

avatar
Herr Patryk von Rottenburg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2016

Wiele o tym dobrym Nauczycielu zostało już tu wielokrotnie napisane w licznych komentarzach. Za co ja cenię Pana Macieja to:
1. Naprawdę indywidualne podejście do ucznia oraz adaptacja metod mauczania w razie potrzeby. Żadko spotykane umiejętności, mimo iż większość nauczycieli wypisuje iż to robii, w gruncie rzeczy to w ich przypadku pusty slogan reklamowy. Pan Maciek, rzeczywiście opanował tą sztukę.
2. Pozytywna osobowość, pełna energii i pasji do swojej pracy. Ważny temat, miałem już naczycieli traktujących uczniów bardzo przedmiotowo, takich radzę unikać jak ognia. Zgaszą każdy zapał i chęci do nauki. Pan Maciek widać, że lubi to co robi. Po prostu chce się z nim pracować.
3. Praca zdalna na wysokim poziome. Umie obsługiwać skype i ma szybkie łącze 
4. Zna kulturę oraż żywy język niemiecki. Zna bo tam żył i pracował. Jest to o niebo lepsze niż zaoczne ukończenie niemieckiego uniwerku.
5. Poprawny akcent. Ważna sprawa jeśli komuś zależy na konwersacjach.
6. Konsekwentny i oddany sprawie. Czasem miałem wrażenie że mu bradziej zależało by mi wbić do głowy pewne niuanse jezykowe niż mi. Wspaniała rzecz kiedy dostrzegasz coś takiego i w przypływie wsytdu motywujesz się i zdwajasz siły.
7. Fan Volvo 
8. Po prostu dobry i mądry człowiek z licznym doświadczeniem, z którego potrafił wyciągnąć nauki i zmienić kierunek.
Mógłbym jeszcze sporo napisać choć już tyko tych kilka wyżej wymienionych cech i umiejętności tworzy wspaniałego nauczyciela. Naprawdę trudno o kogoś takiego. Wielu jest specjalistów w jakiejść dziedzinie języka ale naprawdę mało jest takich którzy są tak dobrzy w tak wielu jak Pan Maciej.
Pieniądze nie wyrzucone w błoto.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Maciek jest świetny! Rzetelny, kompetentny i dowcipny. Pracujemy przez Skype od kwietnia i mój niemiecki ma się dużo lepiej (gdyby jeszcze uczeń się bardziej przykładał...). Co najważniejsze, każda lekcja jest ciekawa i 60 minut zlatuje błyskawicznie. Maciek jest nie tylko znakomitym nauczycielem, ale również bardzo ciekawym człowiekiem. Gorąco polecam! ps. dla wszystkich perfekcjonistów - moja niemiecka dziewczyna była przekonana, że Maciek jest rodowitym Niemcem. Akcent z Hamburga.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2016

Współpraca z Panem Maciejem rozpoczęła się w pierwszej klasie gimnazjum, gdy potrzebowałem pilnie dobrego korepetytora z języka niemieckiego. Wspólnie z nim udało mi się zdać dwa certyfikaty (na poziomie: B1 i C1) oraz dostać na międzynarodowe studia w Niemczech. Według mnie nie ma lepszej osoby w Szczecinie, która mogłaby prowadzić zajęcia tak efektywnie i przyjemnie jak Pan Maciej. Potrafi się dopasować zajęcia do każdej osoby. Jest zdecydowanie najbardziej kompetentnym nauczycielem jakiego znam, a zarazem wspaniałym człowiekiem.

avatar
Szymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2016

Bardzo długo poszukiwałem idealnego nauczyciela języka niemieckiego. Wielokrotnie próby kończyły się na pierwszej lekcji... Zacząłem się zastanawiać czy może mam zbyt duże wymagania... Byłem bliski rezygnacji... W końcu trafiłem na ogłoszenie Maćka i to był strzał w dziesiątkę! Wreszcie znalazłem osobę, która potrafi zmotywować do wytężonej nauki, której indywidualne podejście do ucznia oraz ciekawe materiały powodują, iż zajęcia są interesujące co za tym idzie nauka przychodzi w sposób naturalny, tak jakby przy okazji... Godzina nauki mija w oku mgnienia. Dzięki zajęciom z Maćkiem w miesiąc znacznie poprawiłem swój niemiecki.

avatar
Alicja z Wrocławia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Błysk, inteligencja, poczucie humoru!! oraz wiedza. Skutecznie i przyjemnie. Dzięki Maćku, kiedy ostatnio wypowiedziałeś słowo: flugrückerstattung??? ;-)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2015

Polecam konwersacje z Maciejem dla osób które zamiast nudnych monologów z lektorami chcą prowadzić prawdziwa dyskusje na wielorakie tematy otaczającego nas świata.
Zamiast sztucznych monologów gdzie lektor tylko słucha jednakże nie jest w stanie wypowiedzieć swojego zdania, na konwersacjach z Maciejem mamy żywy język a zarazem żywą dyskusje.

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Serdecznie polecam lekcje z Maciejem wszytkiem tym , którzy naprawdę chcą się nauczyć j.niemieckiego .Zawsze miło, efektywnie i profesjonalnie.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Bardzo polecam lekcje z panem Maciejem! Gramatyka staje sie duzo prostsza, bo jest w bardzo logiczny sposob przedstawiana. Dodatkowo Pan Maciej ma swietny akcent !!! Profesjonalne podejscie do nauczania w bardzo sympatycznej atmosferze :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Polecam lekcje z panem Maćkiem jako przewodnikiem po ciemnych zakamarkach języka niemieckiego. Profesjonalista w każdym calu – konkretny, logiczny, rzetelny, punktualny. Zawsze uśmiechnięty, chyba że uczeń nie odrobi pracy domowej. ;) Bardzo dobry wybór dla tych, którzy chcą się nauczyć!

avatar
Ruda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Chcesz się nauczyć języka niemieckiego, ale cierpisz na przewlekłe lenistwo, a Twoje drugie imię to słomiany zapał? Taak coś o tym wiem;) Jedynym i skutecznym rozwiązaniem są lekcje z Maciejem! Zachęci, zmotywuje, przełamie Twoją barierę językową i czasem postraszy jak leń próbuje wrócić:) Co tu dużo pisać, świetny nauczyciel - POLECAM!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Wszystkim lubiącym konkrety i dyscyplinę polecam Maćka.
Otwarty na propozycje i tematy nauczania. W przystępny sposób potrafi wyjaśnić rożnego rodzaju zagadnienia gramatyczne. Duzy plus ze zna język z doświadczenia a nie tylko z książek i szkoły.

avatar
SGTPOLLOCK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Szanowni Państwo,
Przed rozpoczęciem zajęć z Panem Maćkiem bardzo uważnie przeczytałem wszystkie poniższe opinie.Muszę przyznać że to one pomogły mi w wyborze nauczyciela języka niemieckiego. Niezmiernie się cieszę ze teraz JA mogę wystawić swoją opinie po paru miesiącach owocnej pracy. Osobiście nie wyobrażam sobie pracy nad językiem niemieckim z innym nauczycielem. Pan Maciek jest profesjonalistą w swoim fachu i każdemu kto właśnie szuka wybitnego, inteligentnego nauczyciela który wie jak prowadzić zajęcia to własnie trafił w punkt. Serdecznie polecam!! Taki nauczyciel jest wart każdych pieniędzy.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2014

Chciałabym wszystkim bardzo gorąco polecić współpracę z Maćkiem. Początkowo sama podchodziłam trochę sceptycznie do nauki przez internet, lecz stwiedziłam, że spróbuję i nie żałuję. Tutaj spotkałam się ze 100% profesjonalizmem, miłą atmosferą i świetnym i bezstresowym podejściem do lekcji! Gramatyka tłumaczona w sposób zrozumiały nawet dla najbardziej opornych! Zawsze miałam problem z motywacja do nauki a teraz to się zmieniło i to zasługa Maćka!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Rozmowy z Maćkiem w języku niemieckim poszerzają zakres słownictwa, utrwalają zasady gramatyki. Tematem rozmów może być nawet pogoda - i tak za chwilę nauczyciel rozwinie dyskusję w kierunku dowolnym, byleby mówić a tym samym się uczyć.

Jego tłumaczenie różnego rodzaju zasłyszanych przeze mnie słówek, zwrotów (także tych z mowy potocznej) jest dokładnym przeniesieniem używanych po polsku słów, zwrotów lub chociażby sensu w naszym ojczystym języku. Genialny nauczyciel!

avatar
Ziemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Polecam lekcje z Maćkiem. Autentyczna znajomość języka (złapać go na braku znajomości jakiegoś słowa to wielka sztuka), miła atmosfera sprawiają, że każda godzina nauki z Maćkiem to dobrze wykorzystany czas. Nawet moi niemieccy klienci z którymi mam codzienny kontakt, zauważyli, że przez ostatni rok zrobiłem postępy. Polecam Maćka również ze względu na świetną umiejętność tłumaczenia reguł gramatycznych.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Maciek ist der beste Lehrer, jest chodzącym słownikiem polsko-niemieckim; znam go juz od jakiegoś czasu i nie dość że się uczę niemieckiego, to mogę z nim porozmawiać na każdy temat, a lekcje są abenteuerlich :-)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2014

Zajęcia z Panem Maciejem mam od ponad pół roku. Jest to jeden z najlepszych nauczycieli językowych jakich miałem ( znam cztery języki obce), szczególnie jeśli ktoś pragnie ćwiczyć język poprzez konwersacje z native speakerem. Zaletą jest tu przede wszystkim naturalna znajomość języka niemieckiego przez Pana Maćka , ale i również polskiego, co ułatwia wielokrotnie szybką reakcję i nie zakłóca płynności wypowiedzi. W przeciwieństwie do wielu polskich lektorów, Pan Maciej cechuje się rzetelnością i bardzo profesjonalnym podejściem do prowadzonych lekcji. Jeśli ktoś chce szybko podnieś swoje umiejętności komunikacyjne, zajęcia z Panem Maciejem są najlepszym rozwiązaniem.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2014

Co tu dużo mówić, mam dzięki niemu pracę :) bez dwóch zdań jeden z najlepszych nauczycieli jakich w życiu spotkałem. Świetny akcent i płynność językowa nie wspominając o jednym z najbardziej prawdziwych i zgodnych z prawdą opisów na tej stronie. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2014

Bardzo polecam lekcje z Maćkiem, zdecydowanie najlepszy nauczyciel j. niemieckiego jakiego miałem! Po kilku miesiącach nauki nie miałem najmniejszych problemów z dogadaniem się z rodowitymi Niemcami, nabrałem pewności i śmiałości w rozmowach w j. niemieckim. Pozdrowienia od Leona dla Chruszczowa! :-)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2013

Korepetycje u Macieja to intensywna i przede wszystkim efektywna nauka w miłej atmosferze! Moje zajęcia odbywały się w formie konwersacji, które bardzo pomogły mi późniejszym wyjeździe w ramach praktyk do Niemiec.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2013

Bardzo polecam zajęcia z panem Maciejem. Jest w 100% kompetentnym nauczycielem, a do tego bardzo ciekawą i fajną osobą, co znacząco przekłada się na wysoką jakość prowadzonych przez niego konwersacji. Świetny nauczyciel, świetne i wartościowe zajęcia.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2013

Zdecydowanie polecam lekcje z Panem Maciejem. Nie ma drugiego tak dobrego nauczyciela języka niemieckiego. Cechuje go przede wszystkim niesamowita FACHOWOŚĆ, rzetelność, a także profesjonalne podejście do ucznia.Ma świetny akcent oraz ogromną lekkość w prowadzeniu konwersacji.

avatar
GhettoDub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2013

Bardzo polecam wszystkim lekcje z Panem Maćkiem z racji jego ciekawej osobowości i pełnego zaangażowania w lekcje. Dzięki tym korepetycjom zacząłem lepsze życie, wyprowadziłem się z ghetta i ogarnąłem się z patologii. Serdecznie polecam raz jeszcze.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2013

Bardzo polecam Macka, szczerze jeden z najlepszych nauczycieli z jakimi mialam kontakt. Uczesczam na zajecia przez Skype, Maciek jest bardzo ciekawym nauczycielem, co ogromnie motywuje. Jedna z najwazniejszych zalet to takze sam jezyk niemiecki. Maciek, tak jak sie przedstawia, rozmawia po 'native' niemiecku co jest bardzo wazne bez znaczenia czy to poziom poczatkowy czy zawaansowany. Zajecia wydaja sie luzne na pierwszy rzut oka ale Maciek jest wymagajacy i naprawde nauczy. Bez rzadnych watpliwosci polecam Macka :-)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Nie pomylę się za dużo jeżeli napiszę że pan Maciej jest cudotwórcom wśród korpetytorów z Niemieckiego. W ok. 3 miesiące pomógł mi porządnie przygotować się do egaminu na poziomie B1 ( startowałem od zupełnych podstaw). Potrafi porządnie zmotywować gdy trzeba oraz jest zawsze przygotowany a dopełnieniem tej świetnej mieszanki jest miła atmosfera zajęć. Szczerze polecam !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2013

Zgadzam się z moją poprzedniczką , ze pan Maciej jest super. Lekcje języka niemieckiego z panem Maciejem to sama przyjemność. Rewelacyjna wymowa , olbrzymia wiedza , a przy tym bardzo sympatyczny i miły. Według mnie pięć gwiazdek to za mało, zeby ocenić umiejętnosci pana Macieja. Gorąco polecam !!!

avatar
Margerita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2013

Serdecznie polecam kontakt z Panem Maćkiem. Miałam przyjemność współpracować z nim podczas tworzenia dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim. Maciej wykreował profesjonalną, na najwyższym poziomie prezentację wykraczając tym daleko poza rolę tłumacza. Jego autentyczne zaangażowanie w zadanie wyrażało się też w celnych radach i wskazówkach na temat np. różnic kulturowych w biznesie, z których my Polacy kompletnie nie zdajemy sobie sprawy. Poza tym Maciek jest sympatyczną, otwartą osobą i tutaj mogę tylko potwierdzić opinie innych, że Pan Maciek jest SUPER !

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2013

Gorąco polecam osobę Maćka jako nauczyciela j.niemieckiego. Mam okazję uczestniczyć w lekcjach przez Skype, ponieważ mieszkam w Niemczech i jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Miło się współpracuje i dobrze uczy co pomogło mi w komunikacji. Bardzo pomocny i otwarty człowiek.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Gorąco polecam. Nauka przez konwersację. Tu można pozbyć się blokady językowej i nabrać płynności w mówieniu, a przy okazji w trakcie rozmów utrwalają się wszelkie struktury gramatyczne. Na tych zajęciach można się przekonać, że nauka niemieckiego może być przyjemna, a nauczyciel poza zaawansowanymi kompetencjami charakteryzuje się pozytywną energią, co sprawia, że lekcje są efektywne i przyjemne.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

Mam okazję spotykać się z Maćkiem niemal od roku w ramach luźnych konwersacji. Spotkania odbywają się w luźnej i miłej atmosferze, ale są konkretne i pozwalają mi coraz swobodniej wyrażać się w języku niemieckim i coraz więcej rozumieć. Polecam :)

avatar
Luba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

Bardzo pozytywny człowiek. Elastyczny, dostosowuje program do oczekiwań i możliwości ucznia. Dla mnie zajęcia są odpoczynkiem od codzienności, mimo iż cały czas rozmawiamy po niemiecku. Polecam, warto.

avatar
Natalia T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2013

Zajęcia u Pana Maćka są zawsze bardzo fajne. Nawet po całym tygodniu w szkole, czekam na piątkowy niemiecki z uśmiechem na ustach. Pan Maciek ma zawsze dużo pomysłów na zajecia i chętnie akceptuje propozycje od uczniów. Oczywiście całe zajęcia są po niemiecku.
Gorąco polecam.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2013

Najlepszy Lehrer z języka niemieckiego z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia :). To jest gość, który wyciągnie Was drodzy przyszli uczniowie z wielkiego językowego dołka, kopnie w dupeczkę i jak tylko się Wam będzie chciało zaczniecie dostawać piąteczki :D. Jak to u prawdziwego Niemca dyscyplina i porządek. Warto zostawić trochę pieniążków u Macieja. Serio :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2013

Spoko Lehrer :) Zawsze uśmiechnięty, zawsze punktualny. Nie daje się 'zagiąć', nawet słówkami z kosmosu. Cierpliwy i sumienny, wychodzi na przeciw zgłaszanym oczekiwaniom. Patrząc z perspektywy czasu- brakło mi ciut "planu" poznawania nowego słownictwa, wspominam ten aspekt jako nieco chaotyczny. Fakt, że nie zgłaszałam zastrzeżeń na bieżąco, dlatego nie obniżam oceny.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2013

Lekcje u Pana Macieja to naprawdę świetne przygotowanie do posługiwania się żywym językiem niemieckim. Pan Maciej posługuje się bogaty słownictwem, również potocznym, bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwy i wyrozumiały. A do tego punktualny i elastyczny, jeśli chodzi o termin i miejsce zajęć. Naprawdę polecam.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2012

Super! Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Maćkiem i jak najbardziej polecam. ;)
Zawsze jest o czym pogadać, jest ciekawie i z humorem. Pozatym jest elastyczny czasowo co dla mnie było ważne.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2012

Maciek przygotowywał mnie do egzaminu poprawkowego na czwartym roku germanistyki oraz pomagał w przygotowaniach do sesji. Solidnie wszystko tłumaczył, nie było spiętej atmosfery, dobrze przekazał wiedzę. Szczerze polecam, tym bardziej że ciężko jest znaleźć dobrego nauczyciela od niemieckiego.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2012

Ciekawe zajęcia u ciekawej osoby. Zna się na rzeczy, świetne znajomości językowe, zarówno moja córka (gimnazjum) jak i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Zdecydowanie polecamy!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2012

Chodzę na lekcje do Maćka już od jakiegoś czasu i zdecydowanie widzę efekty. Jest kompetentny, atmosfera jest fajna, ale jak trzeba to opierniczy i ustawi do pionu. Jak najbardziej polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2012

Zdecydowanie polecam lekcje u Pana Macieja,a w szczególności tym z Was, którzy poważnie myślą o nauce języka. Pan Maciej jest osobą z profesjonalnym podejściem pedagogicznym, jest punktualny i zawsze przygotowany do lekcji. Wielu spośród moich znajomych korzysta z jego usług i każdy jest bardzo zadowolony z efektów nauczania. Atuty pana Macieja: posługuje się „żywym” językiem niemieckim, jest native speakerem, dopasowuje indywidualnie tryb zajęć do umiejętności i potrzeb osoby pobierającej u niego lekcje, jest wymagający, zaangażowany i zależy mu na postępach swoich uczniów. Na jego lekcjach nie można się nudzić!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2012

Polecam Pana Macieja. Ma świetny akcent, ogromną lekkość w prowadzeniu konwersacji i posługuje się bogatym i aktualnym słownictwem współczesnego języka niemieckiego.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2012

Jeśli się boisz mówić w języku obcym, nauczyciel Maciek sprawi, że przestaniesz się bać.

avatar
beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

Korzystałam z lekcji u Pana Maćka, nawet największego lenia zmobilizuje do pracy. Warto zaryzykować z nim współpracę a nie będziecie się nudzić.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2012

Zajęcia u Pana Maćka są naprawdę świetne. Jego zaangażowanie w lekcje, oraz nowoczesne metody nauki powodują, że niemiecki staje się dużo łatwiejszy i przyjemniejszy. Gwarantuję, że nie znajdziecie lepszego nauczyciela niemieckiego w Szczecinie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2012

Gorąco wszystkim polecam naukę niemieckiego u Pana Macieja. Jego kompetencja i fachowość nie mają sobie równych. Maciej bardzo dużo wymaga, ale to skutkuje w efektywnej nauce języka niemieckiego. Jeśli się zastanawiacie jaką szkołę językową wybrać to od razu Wam radzę, nie traćcie czasu tylko śmigajćie do Macieja, bo to MISTRZ w nauczaniu niemieckiego. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.