Jarosław Ciemnoczołowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Świerczewo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczyciel akademicki udziela korepetycji online z zakresu zastosowań matematyki w pracach dyplomowych, magisterskich, licencjackich i.t.p. Tematyka obejmuje niektóre działy ekonomii matematycznej i finansowej(np.), ekonometrię, nauki społeczne (wg książki R.F.Colemana), statystykę i rach.prawdopodobieństwa, algorytmy, rach., różniczkowy i całkowy, równania różniczkowe
Korepetycje odbywają się online przez SKYPEA, na PLUS.GOOGLE i na tablicy interaktywnej wytlumacz (uczeń i nauczyciel piszą na niej kursorem myszki, widzą swoje wpisy i edytują je w czasie rzeczywistym).

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 13:00

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.