Michał Prawnik

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Michał Prawnik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Michał Prawnik

O mnie

Prawnik z 15-letnim doświadczeniem, absolwent WPiA UW, doktorant, po aplikacji, wykładowca uczelni udzieli korepetycji z prawa rzymskiego (kazusy, teoria), logiki prawniczej (zadania teoria), wstępu do prawoznwastwa, historii powszechnej, historii Polski, prawa i postepowania cywilnego, prawa i postepowania karnego, prawa i postępowania administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Skutecznie, fachowo, bez stresu - kompleksowe przygotowanie do egzaminów, kolokwiów zaliczeń. Uczę także do egzaminów wstępnych na aplikację, egzaminu adwoakckiego i radcowskiego, kolokwiów na aplikacji.

Oferuję dojazd na terenie Warszawy oraz zajęcia on-line dla osób z całej Polski.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 05.2007
Uniwersytet Warszawski Wydział Prawa i Administracji
Magister
prawo
10.2002 - 05.2007
Uniwersytet Warszawski Wydział Prawa i Administracji
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Pan Michał do świetny korepetytor i wspaniały człowiek! Bez jego pomocy nie zaliczyłabym logiki na UW. Dziś dostałam wyniki i zdałam - jestem bardzo szczęśliwa! Korepetytor o ogromnej wiedzy i świetnych umiejętnościach dydaktycznych, wszystko wytłumaczył mi krok po kroku - nauczył rozwiązywać nawet bardzo trudne zadania z rachunku zdań, teorii nazw czy wypowiedzi modalnych. Korepetytor cierpliwy, o indywidualnym podejściu, zajęcie bez stresu, każda minuta zajęć bardzo dobrze wykorzystana. Jestem bardzo zadowolona, serdecznie polecam zajęcia u Pana Michała! Niedługo będę brać u niego korki z prawa rzymskiego, bo wiem, że tylko Pan Michał jest w stanie przygotować mnie do egzaminu z tego trudnego przedmiotu.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Świetny korepetytor, gorąco polecam Pana Michała. Pomógł mi przygotować się do bardzo ciężkiego egzaminu z prawa spadkowego i rodzinnego - ogromna wiedza, korepetytor bardzo kompetentny, cierpliwy, zaangażowany. Potrafi nie tylko świetnie wytłumaczyć teorię, ale też jest doskonałym praktykiem, nauczył mnie rozwiązywać kazusy. Jestem bardzo zadowolony i będę kontynuował współpracę z Panem Michałem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Michała! Pan Michał to prawdziwy nauczyciel - wykładowca, nie tylko nauczy Cię logiki i innych przedmiotów prawniczych, ale przede wszystkim zaszczepi w Tobie pasję do nauki, której efektem będzie systematyczny, oparty na solidnych fundamentach rozwój. Takim wykładowcą jest właśnie Pan Michał. Od października zaczęłam współpracę w ramach korepetycji z logiki i wstępu do prawoznawstwa - teraz zdałam w terminie zerowym egzamin z prawoznawstwa na 5 oraz egzamin z logiki w pierwszym terminie także na 5. Jestem ogromnie zadowolona z korepetycji u Pana Michała - bardzo dziękuję za pomoc! Niedługo zacznę korepetycje z prawa rzymskiego u Pana Michała, ponieważ chcę kontynuować sukcesy na uczelni!

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2023

Panie Michale, bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminu z logiki! Dziś były wyniki i jako jedyny w grupie dostałem 5 z egzaminu! Jest Pan naprawdę świetny, wiem, że bez Pana nie dałbym rady zdać tego ciężkiego egzaminu. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas, cierpliwość, wyrozumiałość i empatię, jest Pan naprawdę doskonałym korepetytorem Polecam Pana wszystkim, którzy mają jakikolwiek problem z logiką!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2023

Świetny korepetytor! Serdecznie polecam. Brałem u Pana Michała korki z logiki - super wszystko wytłumaczone, korepetytor bardzo cierpliwy, potrafi wszystko wytłumaczyć na przykładach.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2023

Panie Michale - bardzo dziękuję Panu za pomoc w zaliczeniu logiki! Bez Pana pomocy nie dałabym rady. Jest Pan naprawdę świetnym korepetytorem - posiada Pan ogromną wiedzę, nieprawdopodobne umiejętności dydaktyczne, cierpliwość i empatię. Przekazał mi Pan nie tylko swoją wiedzę, ale też dał mi Pan wiele cennych wskazówek, jak poradzić sobie z zadaniami na egzaminie. Będę polecać Pana wszystkim moim znajomym.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2023

Serdecznie polecam Pana Michała jako korepetytora z logiki! To naprawdę świetny nauczyciel. Miałam ogromne problemy z logiką - myślałam, że nie zaliczę tego przedmiotu, a tu taka niespodzianka - dziś dostałam wyniki i mam 5 z egzaminu! Pan Michał wspaniale zna logikę - zna odpowiedź na każde pytanie i co najlepsze - potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób przystępny i zrozumiały nawet dla osób, które nie mają zdolności do logiki. Pan Michał jest naprawdę super - korepetycje ciekawe, przystępne, prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Korepetytor cierpliwy, bardzo solidny. Dla mnie ogromnym plusem były zajęcia on-line, które nieraz realizowaliśmy do późnych godzin nocnych, także w weekendy. Wiem, że ma bardzo dużo pracy, ponieważ jest świetny w swoim fachu, jednak zawsze znalazł dla mnie czas! Teraz będę brać u Pana Michała korepetycje z prawa rzymskiego, ponieważ wiem, że jest to trudny przedmiot i ciężki egzamin, więc chcę się do niego dobrze przygotować. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z logiką. Pan Michał to naprawdę świetny korepetytor!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Korepetycje z prawa rzymskiego u Pana Michała to był strzał w dziesiątkę! Naprawdę świetne zajęcia - wszystko przystępnie mi wytłumaczył, korepetytor bardzo skrupulatny, cierpliwy, jestem bardzo zadowolona. Dodatkowym plusem była dla mnie jego dyspozycyjność - mogłam korzystać z zajęć nawet w późnych godzinach wieczornych oraz w soboty i niedziele.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Pan Michał to bardzo dobry korepetytor - zna logikę i prawo rzymskie jak mało kto i do tego potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć. Zajęcia ciekawe, prowadzone bez stresu, korepetytor cierpliwy i kompetentny Jestem bardzo zadowolony, dzięki tym zajęciom udało mi się bez problemu zaliczyć pierwszy rok prawa na UW, który był naprawdę ciężki. Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2022

Pan Michał to prawdziwy znawca przedmiotów prawniczych i do tego wspaniały dydaktyk - serdecznie polecam. Logika, prawoznawstwo, prawo rzymskie, cywilne i konstytucyjne - zdanie tych przedmiotów nie byłoby możliwe bez zajęć u Pana Michała. Super korepetytor - potrafi wszystko wytłumaczyć, cierpliwy, kompetentny, dużo zadań praktycznych. Bardzo dobre zajęcia za rozsądną cenę.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2022

Bardzo fajny korepetytor - kompetentny, sympatyczny, bardzo dobrze tłumaczy. Zaliczenie pierwszego roku prawa nie byłoby możliwe bez jego pomocy. Z Panem Michałem zacząłem naukę od logiki, która wydawała mi się straszna, ale dzięki jego lekcjom udało mi się zdać ten egzamin za pierwszym podejściem. Pan Michał wszystko przystępnie wytłumaczył. Brałem też u niego korki z prawoznawstwa i z prawa rzymskiego - również bardzo dobre zajęcia, ciekawe, dużo praktyki i nawiązań do współczesnego prawa cywilnego. Serdecznie polecam - bardzo dobre korepetycje za rozsądną cenę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Serdecznie polecam Pana Michała - to naprawdę świetny korepetytor. Pierwszy rok prawa wydawał mi się nie do przejścia, ale dzięki Panu Michałowi udało mi się zaliczyć logikę i prawo rzymskie bez problemu. Pan Michał to prawdziwy pasjonat prawa, ma ogromną wiedzę i do tego potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć - wspaniałe zajęcia - przystępne, ciekawe, praktyczne i bezstresowe. Obecnie biorę u Pana Michała korepetycje z prawa cywilnego i konstytucyjnego - również super zajęcia.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Bardzo dobry korepetytor - świetnie potrafi wszystko wytłumaczyć, miałam bardzo poważne problemy z prawem rzymskim, ale Pan Michał bardzo mi pomógł, szczególnie ważne było dla mnie to, że nauczył mnie rozwiązywać kazusy. Korepetytor rzetelny, cierpliwy, naprawdę godny polecenia!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Świetny korepetytor - serdecznie polecam. Brałem u niego korki z prawa rzymskiego - rewelacja, ciekawe zajęcia, wszystko przystępnie wytłumaczył, zupełnie bezstresowo, jestem bardzo zadowolony.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.