Paweł Rudziński

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 - 50 / 60 min

Paweł Rudziński

Opis ogłoszenia

Witam
Jestem studentem 2 roku TiR po humanistyce, pomimo geograficznego profilu dalej rozwijam swoją humanistyczną "pasję". Pomagam rozwinąć pasję do literatury i polszczyzny. Osobiście jestem uczeniem najlepszej polonistki z mojego rodzinnego miasta Torunia, dzięki czemu posiadłem zdolność do nauki na wysokim poziomie. Pomagam nauczyć się zarówno podstaw jak i bardziej zaawansowanych rzeczy, pomagam zarówno w pracach domowych jak i w przygotowaniach do matur. Jestem dyspozycyjny przez większą część tygodnia. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 15:00
Środa
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.