Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 70 / 60 min

Piotr P

Opis ogłoszenia

  • Wybierasz się na studia lub do pracy za granicę i chcesz lepiej mówić po angielsku?
  • Jedziesz na konferencję za granicę i boisz się nieporozumień?
  • Marzysz o tym aby mówić płynnie, ale obawiasz się błędów?
  • Zastanawiasz się jak to jest rozmawiać z obcokrajowcem i w pełni się rozumieć?
  • Czy chcesz oglądać anglojęzyczne filmy bez lektora i napisów?
  • Czy chciałbyś mieć dostęp do całego morza informacji dostępnych tylko po angielsku, czy to na YouTube czy czytając książki w oryginale?

Jeżeli “tak” jest odpowiedzią chociażby na jedno z wyżej postawionych pytań, to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu.

Jestem praktykiem i spędziłem za granicą 10 lat. Studiowałem i pracowałem w Szkocji, Anglii (Londynie), Kanadzie i na Tajwanie.

Ukończyłem studia zarówno licencjackie jak i magisterskie na szkockiej uczelni University of Dundee.

Byłem managerem hostelu w Dundee (Szkocja) a także pracowałem w firmie finansowej (AirPlus International) w Londynie, gdzie byłem odpowiedzialny za klienta biznesowego w Wielkiej Brytanii.

Przez prawie 3 lata uczyłem języka angielskiego na Tajwanie - mówiąc wyłącznie po angielsku jako Native Speaker. Byłem lektorem w szkołach a także uczyłem prywatnie w korporacjach (Business English) i w domach uczniów/studentów. Prowadziłem również zajęcia z analizy newsów/artykułów i krytycznego myślenia z dziećmi o bardzo wysokim IQ.

To wszystko sprawia, że nie ma dla mnie bardziej naturalnej rzeczy od konwersacji w języku angielskim . Żeby nauczyć się języka, trzeba przede wszystkim zacząć mówić. I na tym skupiam się na moich lekcjach - na rozmowie. Będziemy rozmawiać a potem analizować, co można poprawić i nad czym trzeba popracować.

Znając zaledwie kilkaset słów można przeprowadzić sensowną rozmowę na podstawowe tematy. Więc nawet jeśli uważasz, że masz ograniczony zasób słów, nie jest to wymówką, aby nie nauczyć się swobodnie mówić.

Jeżeli 4-letnie tajwańskie dzieci dawały radę rozmawiać ze mną po angielsku, to i Ty na pewno dasz radę :)

Jestem wyluzowanym gościem z poczuciem humoru, który de facto więcej mówi po angielsku niż po polsku od wielu lat. Dużo czytam na różne tematy (oczywiście po angielsku), więc na pewno znajdziemy wspólny język.

Mam szczerą nadzieję, że zarażę Cię chęcią do używania tego jakże funkcjonalnego języka. Mogę pomóc również w innych aspektach języka angielskiego takich jak: czytanie ze zrozumieniem czy pisanie esejów/ tekstów/ wypracowań.

Angielski naprawdę otwiera drzwi, które inaczej pozostają zamknięte. W dobie social media, ebooków i kursów online nieznajomość tego języka skazuje Cię na tłumaczenia, na które trzeba czekać i słono za nie zapłacić. Lepiej nauczyć się samemu i nikogo się nie prosić.

Koszt zajęć na ten moment to 5 0-70zł/h w zależności od tego czego potrzebujesz. Póki co lekcje tylko przez Skype/Messengera z powodu pandemii.

Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, to odezwij się do mnie, na pewno się jakoś dogadamy :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2013
University of Dundee
Licencjat
Politics and International Relations
09.2013 - 09.2014
University of Dundee
Magister
International Politics and Security
Kursy i szkolenia
11.2012
Europejska Akademia Dyplomacji- Akademia Młodych Dyplomatów
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.