Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Szczecin
Język angielski35 / 60 min

jagoda

Opis ogłoszenia

Studentka Filologii Angielskiej (magisterium) udzieli korepetycji z języka angielskiego, niezależnie od wieku ucznia oraz poziomu znajomości języka. Profesjonalnie przygotuję do testów znajomości języka angielskiego (matura, test gimnazjalny, FCE etc. ). Gwarantuję miłą atmosferę na zajęciach jak i ciekawe materiały.
Proszę o kontakt pod nr. 724 133 823
Zapraszam serdecznie.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.