Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek250 - 350 / 210 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Szkoła rysunku POWIDOK zaprasza wszystkich pasjonatów, zawodowców i amatorów w każdym wieku na kursy rysunku i malarstwa. Zajęcia prowadzone przez nauczycieli rysunku, absolwentów warszawskiej ASP, pomogą w nauce podstawowych zasad obserwacji, kompozycji oraz technik rysunkowych i malarskich.

Przygotowujemy przyszłych studentów na wymarzone kierunki plastyczne oraz architekturę (w tym przygotowanie teczek oraz profesjonalne przygotowanie do egzaminów i rozmów kwalifikacyjnych).

Pracujemy w kameralnej, dobrze wyposażonej pracowni w centrum Warszawy. Zajęcia odbywają się w małych (3 lub 6-osobowych) grupach, co gwarantuje spokojną atmosferę w czasie zajęć oraz indywidualne podejście do każdego z kursantów.

Oferujemy również zajęcia indywidualne (także z możliwością dojazdu do ucznia). 

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 20:00
Wtorek15:00 - 22:00
Środa16:30 - 20:00
Czwartek15:00 - 22:00
Piątek16:30 - 20:00
Sobota10:00 - 17:00
Niedziela13:30 - 17:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.