Justyna Kozakiewicz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdańsk (Chełm)

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką the University of Manchester (Anglistyka i Amerykanistyka - 2008 rok) z ponad 15 letnim doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku (dzieci i dorosłych) – na wszystkich poziomach zaawansowania. Obecnie pracuję jako tłumacz i lektor języka angielskiego na wyższej uczelni, a w przeszłości pracowałam w kilku szkołach ( liceum i gimnazjum) w Wielkiej Brytanii.

OFERUJĘ:-

- lekcje indywidualne i w grupach 2 osobowych oraz przez skype
-przygotowanie do egzaminów (IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI, matura, studia itp.)
- zajęcia z konwersacji, gramatyki
- przygotowanie do pracy lub wyjazdu za granicę
- bieżącą pomoc w nauce ( szkoła średnia, studia,praca)

Staram się, żeby zajęcia były jak najciekawsze, dlatego zapewniam zróżnicowane multimedialne materiały dydaktyczne: interesujące teksty gromadzone przez wiele lat, aktualne artykuły z internetu, nagrania audio, programy audiowizualne z kanałów anglojęzycznych, ćwiczenia gramatyczne i leksykalne z wielu podręczników.

Ze względu na dużą ilośc materiałów oraz napięty grafik zajęć prowadzę lekcje u siebie w domu, na ul. Wilanowskiej ( Gdansk - Chełm) oraz oczywiście przez Skype’a i inne komunikatory.

Serdecznie zapraszam :-)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.