Cristian Gisbert Bonfill

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Gorzów Wielkopolski
Szczecin
Zielona Góra
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Z Cristianem mam zajęcia od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Tematy lekcji są zróżnicowane, dopasowane do moich zainteresowań, a nawet do samopoczucia, który mam danego dnia :-) Na zajęciach oprócz gramatyki bardzo dużo rozmawiamy co pozwala mi przełamać strach przed mówieniem po hiszpańsku. Cristian to nauczyciel sympatyczny, otwarty, cierpliwy i motywujący, z którym lekcje nigdy nie są nudne.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Uczę się hiszpańskiego już 5 lat, jednak dopiero od pół roku z Cristianem. Muszę szczerze przyznać, że jest to najlepszy jak dotąd nauczyciel, z którym miałam okazje współpracować. Lekcje są dla mnie przyjemnością, a nie przymusem. Dzięki swobodnej atmosferze i temu, że Cristian kładzie szczególny nacisk na komunikacje, przełamałam barierę językową, co było dla mnie szczególnie ważne. Teraz skupiamy się na zadaniach przygotowujących do matury.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Ucze sie z Cristianem juz kilka miesiecy i wszystkie lekcjs sa interesujace i zróżnicowane.
Bardzo lubie uczyc sie w jego towarzystwie . Mysle ze wam tez sie spodoba, ma duzo zainteresowan i milo sie rozmawia o sporcie, ktory uwielbiam.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Uczę się z tym nauczycielem kilka miesięcy a poziom mojego hiszpańskiego wzrósł niesamowicie, rozmowa z Christianem zawsze jest interesująca i pouczająca, jest bardzo cierpliwy i wszystko potrafi wytłumaczyć. Jeśli chcesz w szybki i ciekawy sposób nauczyć się hiszpańskiego to zdecydowanie Christian Ci w tym pomoże. Al final puedo decir que todo que necesitas es motivacion y un poco tiempo para empezar a hablar español.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Cristian jest bardzo zaangażowany i pomocny a lekcje z nim są bardzo interesujące :) Nudzić się nie będziecie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.