Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Białystok (Wszystkie)

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Paulina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2024

Pani Paulina w tamtym roku przygotowywała mnie do egzaminu ósmoklasisty. Wszystko potrafiła wytłumaczyć, nauczyła mnie pisać list na egzamin. Egzamin zdałam z wynikiem 96%. Pozdrawiam i szczerze polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Języka rosyjskiego musiałem nauczyć się ze względu na charakter mojej pracy. Wcześniej sam próbowałem się nauczyć z internetu tego języka, jednak nie przyniosło to żadnych efektów. Po kilku miesiącach nauki z panią Pauliną jestem w stanie porozumieć się po rosyjsku w stopniu komunikatywnym, a zaczynaliśmy praktycznie od zera. Pani Paulina posiada mnóstwo podręczników i materiałów, które pomogły mi w nauce. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.