Mariusz Szewczyk

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Mariusz Szewczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Mariusz Szewczyk

O mnie

Jestem licencjonowanym instruktorem Polskiego Związku Szachowego, sędzią szachowym II klasy, oraz aktywnym zawodnikiem z tytułem kandydata na mistrza i rankingiem międzynarodowym FIDE 2125.Jestem również absolwentem studiów licencjackich w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku: pedagogika (specjalizacja: wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną). Obecnie planuję rozpoczęcie studiów magisterskich na tym samym kierunku.Pracę z dziećmi zacząłem w 2014 roku. Od tamtego czasu pozostaję aktywnym trenerem prowadząc zajęcia w przedszkolach i szkołach na terenie Warszawy i okolic oraz prowadząc zajęcia indywidualne ze starszymi, aktywnie grającymi zawodnikami. Od 2019 roku prowadzę własną firmę - będącą połączeniem wiedzy wyniesionej z murów Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz doświadczeń praktycznych zdobywanych we wcześniejszych latach.Wierzę, że szachy są świetnym sposobem, żeby poprzez zabawę wspomagać dzieci we wszechstronnym rozwoju. Od dziecka były moją pasją, wniosły do mojego dzieciństwa wiele wspaniałych chwil i teraz staram się tę pasję przekazywać dzieciom od najmłodszych lat.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
07.2014
Instruktor sportu. Specjalizacja: szachy
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Instruktor szachów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Mariusz uczy córki gry w szachy już kilka lat. Zajęcia na bardzo wysokim poziomie, super prowadzone. Bardzo dobre podejście do dzieci. Elastyczny terminarz zajęć. Szczerze polecam.

PomysŁowcy Mariusz Szewczyk

Dziękuję! :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Pan Mariusz jest świetnym nauczycielem i pasjonatem szachów- tą pasją zaraża skutecznie od ponad roku naszych dwóch synów. Jest bardzo elastyczny, ma super pomysły i nieskończoną cierpliwość ;) bardzo polecamy!

PomysŁowcy Mariusz Szewczyk

Ślicznie dziękuję ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Pan Mariusz prowadzi indywidualne zajęcia z moim synem od czasu gdy mój syn miał 8 lat. Od razu złapali świetny kontakt, a mój syn bardzo lubił te zajęcia i lubi do dziś (5 lat współpracy). Gorąco polecam.

PomysŁowcy Mariusz Szewczyk

Dziękuję! :)

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Pan Mariusz jest wyjątkowym pedagogiem z prawdziwą pasją do przekazywania wiedzy młodym szachistom. Pracował z moim synem zarówno indywidualnie jak i w grupie przedszkolnej. Obecnie prowadzi całą grupę moich podopiecznych i dzieci są zachwycone. Szczerze Go polecam, jest pełen empatii, spokoju i uwagi na potrzeby dziecka. Mariusz - jesteś wielki, dzięki za to co robisz :)

PomysŁowcy Mariusz Szewczyk

Bardzo dziękuję za miłe słowa! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Szczerze polecam zajęcia szachowe z Panem Mariuszem. Mój 10letni syn, w wyniku treningów z tym instruktorem, mądremu motywowaniu Go i wspieraniu, w krótkim czasie przeskoczył z IV kategorii szachowej na II. Zrobił bardzo duże postępy i polubił pracę własną. Pana Mariusza cechuje duża cierpliwość i kultura osobista. Widać, że kocha to co robi. Ma też świetny kontakt z rodzicami. Jego atutem jest wykształcenie pedagogiczne. Prowadzi ciekawy blog szachowy. Mój syn był zadowolonym uczestnikiem półkolonii letnich z szachami, na których Pan Mariusz był instruktorem i opiekunem. Raz jeszcze polecam tego trenera, jak również szachy, jako cudowną dyscyplinę sportową dla dzieci. Pozdrawiam serdecznie :)

PomysŁowcy Mariusz Szewczyk

Serdecznie dziękuję! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Godny polecenia instruktor, cierpliwy, z super podejściem do ucznia. Potrafi zaszczepić swoje zamiłowanie do szachów innym. Polecam serdecznie

PomysŁowcy Mariusz Szewczyk

Dziękuję:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.