Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Poznań (Winogrady +1)
Język angielski60 - 70 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Jestem studentką trzeciego roku lingwistyki stosowanej. Spędziłam również rok za granicą w anglojęzycznym kraju. Chętnie pomagam w nauce języków m.in angielskiego. Dostosowuję materiały i metody pod ucznia. Wykorzystuję fragmenty filmików, podcastów oraz artykułów, by rozwijać różne zdolności językowe. Pomogę w nadrobieniu zaległości, przełamaniu bariery językowej oraz w przygotowaniach do matury. Zajęcia prowadzę zdalnie lub u mnie (Poznań), dojazd do ucznia jest do uzgodnienia.

Opłata za 60 min:
- 1 osoba - 70zł

Opłata za 45 min:
- 1 osoba - 60zł

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet im.Adama Mickiewicza
Lingwistyka stosowana język niemiecki z angielskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.