Magdalena Kobus

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin
Mierzyn
Warzymice
Dobra
Wołczkowo
Police
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców Polish Is My Love oferuje kursy języka polskiego jako obcego na wszystkich poziomach zaawansowania. Profesjonalnie przygotowujemy do Państwowego Egzaminu z Języka Polskiego jako Obcego. Nasza kadra to wyłącznie doświadczeni poloniści, którzy ukończyli studia doktoranckie z zakresu językoznawstwa. Uczymy w siedzibie Szkoły lub w biurze Klienta.
Podana cena dotyczy kursu grupowego.
School of Polish Language for Foreigners Polish Is My Love offers courses of Polish language at all levels. The highest quality of teaching is ensured by a skilled and experienced team of specialists in Polish studies. We teach in a School office or in Client’s Office.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Magdalena Kobus
Ul. Niedziałkowskiego 24, Piętro 12, pokój nr 14
71-410 Szczecin
NIP: 4990291581

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.