Alicja Kozłowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa (centrum (stacjonarnie))
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem dwujęzyczna, mówię po angielsku i po polsku.
Uczę na Żurawia 6/12 w samym centrum Warszawy.
Prowadzę zajęcia w jednej z sal. 
Udzielam również konwersacji online, przez Skypa.

Student dostaje dostęp do pliku online, gdzie podczas zajęć na bieżąco zapisuję wszystkie potrzebne słówka i zwroty z odpowiednią wymową. 

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu w szkołach językowych i placówkach prywatnych, zarówno indywidualnie jak i grupowo. Dodatkowo nie jest mi obcy termin edukacji domowej i też potrafię poprowadzić ucznia przez ten proces. 

Przygotowuję do każdego typu egzaminu - FCE, CAE, CPE, egzaminach typowo biznesowych np. BEC Vantage i BEC Higher, egzaminów MSZ, matury, pomagam w projektach firmowych czy udzielam konwersacji, również z języka specjalistycznego. Dodatkowo przygotowuję do konferencji czy wystąpień publicznych. Jestem w stanie napisać razem z uczniem wystąpienie i pomóc w zaprezentowaniu tego materiału podczas konferencji. W przypadku gdy klient jest osobą publiczną i potrzebuje być przygotowany do ważnego wywiadu czy wystąpienia po angielsku jestem w stanie zaimprowizować całość i pomóc w procesie. Moje studia aktorskie w Londynie i Stanach bardzo pomagają mi w pracy z moimi studentami czy klientami biznesowymi. Dodatkowo skończyłam filologię angielską i jestem na etapie kończenia prestiżowych studiów z zarządzania i biznesu (są to studia anglojęzyczne). Przeszłam również szereg kursów coachingowych. Ukończyłam również roczny kurs NLP. Uczestniczyłam w szkoleniach z Anthony Robin, Robert Cialdini, Brian Tracy etc. 

Na tym etapie uczyłam i uczę pracowników HR, headhunters, managerów wyższego szczebla, właścicieli i prezesów dużych firm, artystów (pisarzy, aktorów, muzyków, malarzy), prawników, psychologów. Jestem w stanie pomóc w każdym aspekcie językowo-prezentacyjnym. Nie ma w tym temacie dla mnie rzeczy niemożliwych. 

Prowadzę również szkolenia z przemówień publicznych po angielsku czy prowadzę warsztaty językowe dostosowane do każdego poziomu odbiorcy.  Poprowadzę warsztaty aktorskie po angielsku na życzenie klienta. Improwizacja aktorska rozwija nie tylko umiejętności językowe ale i wzmacnia relacje w grupie. Dodatkowym atutem jest świetna zabawa. 

Jeśli nie znasz gramatyki, czy chcesz ulepszyć swój akcent RP (brytyjski) lub SA (amerykański) to dobrze trafiłeś. Pokażę różnice między jednym a drugim. I nauczę cię jak pracować nad wymową.

W cenie zajęć oferuję również swoistego rodzaju coaching motywacyjny. Inspiruję, wysyłając maile, sms-y. Nie jest łatwo zmienić nawyki w dzisiejszym świecie, a ja jestem po to by pomóc. Coaching językowy połączony z motywacją. Jako nauczyciel z dużym doświadczeniem jestem w stanie zapewnić Ci ten rozwój i motywację do nauki. Nauka nie musi być nudna. jak już wejdziesz w rytm to potrafi stać się przyjemnością. Zdaje sobie też sprawę jak często trudno połączyć jest naukę z pracą, dlatego staram się również uwzględniać te problemy dostosowując zajęcia do klienta.  

Organizuję również zajęcia grupowe i w parach.
W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami ze mną i pytaniami o cenę.

Informuję o cenach tutaj:

Zajęcia przez Skypa (general i przygotowanie do egzaminów dla dorosłych) - 150 zł/ 60 min
Zajęcia dla dzieci i młodzieży - 120 zł/h,
General English przygotowanie do matury dla młodzieży- 130 zł/h
Konwersacje - 200 zł/1,5h,
Przygotowanie do FCE - 200 zł/1,5h
Przygotowanie do CAE,CPE - 220 zł/1,5h. 
Język specjalistyczny  220 zł/1,5h
Wymowa SA/RP - 220 zł/1,5h
General English (osoby dorosłe) - 200 zł/1,5h
Coaching językowo-motywacyjny - 250 zł/1,5h.
Przygotowanie do ‘job interview’ - 250 zł/1,5h
Pomoc w przygotowaniu prezentacji biznesowej / wystąpienia publicznego za granicą - 300 zł/1,5h 

Zajęcia odbywają się w centrum na Żurawia 6/12, online lub u ucznia. 
W przypadku zajęć stacjonarnych zajęcia trwają conajmniej 1,5 godziny. 

Osoby przychodzące na przygotowania do matury zachęcam do pakietów na 1,5 h.

Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami ze mną, zadzwoń lub napisz maila.
Prowadzę zajęcia również w parach. 

Zajęcia prywatne powinny być odwoływane co najmniej 24 h przed. W przypadku chęci kontynuowania zajęć każdy student jest zobowiązany do podpisania warunków odwoływania zajęć. Nieodwołane zajęcia lub zajęcia odwołane na mniej niż 24 h przepadają. 

I teach English in a spacious and comfortable office in the very Centre of Warsaw, on Nowy Świat 26 – 10 minutes from metro Centrum.
I have 7 years of experience teaching all ages, studied in London and Los Angeles, and love nothing more than teaching my students. I create lessons which are perfectly tailored for each individual student. I guarantee satisfaction to my students, and take great pride in providing focused and exceptional lesson plans. English lessons can easily be tailored to suit your needs or interests. Whether you prefer to focus on conversation, grammar, pronunciation or preparing for an exam – we can concentrate on the areas that you wish to improve the most.
I provide private English lessons, personally tailored to your needs and your expectations. I am available Monday to Sunday, 1pm - 8pm. My rates are reasonable and I will consult with you, either in person, by phone, or email to discover your expectations.
I operate on a flat hourly rate, and most of my lessons exist within a range of 130 - 150 zl per hour, depending on when the lesson takes place and type of lesson you are interested in.
I teach online via Skype as well, so if you are interested in that form as well, please contact me so we can schedule our first class.

Private classes should be canceled 24 hours before. Every student is obliged to sign the cancellation policy after first class.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 22:00
Wtorek13:00 - 22:00
Środa13:00 - 22:00
Czwartek13:00 - 22:00
Piątek13:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Alicja Kozłowska
Zurawia 6/12
00-001 Warszawa
NIP: 5242741843

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Alicja jest bardzo ambitną osobą, świetnie zorganizowaną i ogarniętą. Do zajęć zawsze przykłada się w 101%, widać nie tylko dobre podejście do nauczania, ale i powołanie. A do tego jest bardzo sympatyczną osobą, z którą można porozmawiać na każdy temat :)

avatar
Valentin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

One student writing in English… because I don’t know Polish, yet… :)

Amazing teacher! She provides high quality services. You can learn many things attending her classes- cultural and general knowledge staff, not just English. If you're getting ready for an exam or just want to learn English, she is the best choice!

We apologize for the moments when we upset you! Please forgive us :)
Congratulation for your professionalism!

Many thanks one more time and hope to see you soon,
Valentin

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Alicja bardzo angażuje się w zajęcia, jest profesjonalna i bardzo elastyczna w dostosowywaniu zajęć do potrzeb ucznia. Niezwykle pomogła w przygotowaniu do prezentacji i do trudnej, branżowej dyskusji publicznej. Znakomita lektorka.

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pani Alicja jest niezwykle miłą i pogodną osobą. Lekcje prowadzi profesjonalnie i z odpowiednim podejściem do ucznia. Już po pierwszym spotkaniu czułem, że zrobiłem postępy i nauczyłem się nowych rzeczy. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2018

Uczę się z Alicja przez Skype'a od trzech miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy. Alicja jest najlepszym nauczycielem j. angielskiego jakiego miałam. Nie tylko mówi jak native speaker, ale ma również świetne przygotowanie nauczycielskie. Poza tym, jest bardzo inteligentna, pełna pasji i ma poczucie humoru, co dla mnie też jest ważne. Alicja doskonale wie jak zmotywować mnie do dalszej nauki i motywuje do ciągle rozwoju i poszukiwania.
Dostaje mnóstwo ciekawych materiałów na maila i tematów do dyskusji. Alicja stworzyła dla mnie dokument online gdzie regularnie dodaje mnóstwo przydatnych słówek i wyrażeń, które wzbogacaja moje speakingi. Obecnie przygotowujemy się do CPE. Polecam zajęcia z Alicja z całego serca!

avatar
Kam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Alicja jest wspaniałaym nauczycielem, ma niesamowity dar przekazywania wiedzy oraz motywowania swoich uczniów do nauki. Cechuje Ją ogromny profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę. Bardzo się cieszę, ze mamy okazję współpracować, gdyż przede wszystkim jest to niezwykła osoba i wspaniały człowiek. autentyczny i szczery, który potrafi słuchać. Gorąco polecam.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Lekcje z Alicją są bardzo profesjonalne.W ciągu 2 lat spotkań była zawsze pełna pasji i zaangażowania.Jest nauczycielką bardzo elastyczną, dostosowuje się do potrzeb ucznia. Potrafi cierpliwie tłumaczyć gramatykę, wymowę a także świetnie radzi sobie z tłumaczeniem prac naukowych.Jest osobą pełną optymizmu i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.Dzięki Alu! Iga.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2017

Alicja jest dobrym nauczycielem a przy tym pełna optymizmu, który się udziela na zajęciach:) ja miałam z nią zajęcia tylko niecałe 2 m-ce ale już po tak krótkim czasie widzę różnicę! Dzięki Alicji polubiłam gramatykę :) Fajne jest to że daje dużo linków i materiałów z których można korzystać. Bardzo podobało mi się to że to ona zapisywała online na bieżąco wyrazy/zdania z którymi miałam problem i wszystko dostępne było dla mnie online w każdym momencie. Myślę że to istotne bo pokazuje nas, nasze problemy i możemy je naprawić!
Dzięki Alicjo

avatar
Monika Niemeczek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Miałam z Alicją konwersje business English przez mniej więcej pół roku, muszę przyznać, że jest jednym z najlepszych nauczycieli jakich kiedykolwiek miałam, a miałam naprawdę wielu i jestem osobą wymagającą. Alicja jest profesjonalistką, ma świetny akcent, indywidualne podejście do ucznia, wyłapuje wszystkie błędy i zwraca uwagę jak wymawiać dane słowo poprawnie, co więcej ma bardzo bogaty zasób słownictwa i zawsze proponuje kilka sposobów na przedstawienie danej informacji. Wysyła ciekawe materiały, które uczą nie tylko angielskiego, ale też skłaniają do refleksji nad samym sobą, nad doskonaleniem swoich umiejętności. Polecam z całego serca.

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
9 sierpnia 2017

Bardzo mila, ale niestety nie odezwala sie po pierwszych zajeciach (platnych!).

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Dzięki lekcjom z Alicją, znalazłam pracę, za granicą, o czym kilka miesięcy wcześniej mogłam pomarzyć:)
Zamierzam dalej kontynuować lekcje przez skypa, bo nauka z Alicją, to wspaniała przygoda. Do tej pory nie spotkałam tak inspirującej, kreatywnej i optymistycznej nauczycielki. Alicja jest także osobą , która posiada niesamowite umiejętności motywowania ucznia. Często mając gorszy dzień, wychodziłam z zajęć pełna optymizmu i pasji.Żałuję jedynie, że tak późno odkryłam Alicję, ale dzięki temu, czeka mnie jeszcze kilka niesamowitych miesięcy:)

ENG ART Studio

Malwino cieszę się, że mogłam pomóc!!!!! Jesteś fenomenalna, będziesz najlepsza tam! Dostając jedną pracę za drugą pokazałaś, że się da! Już nie mogę się doczekać naszych online sessions! ;-) <3 So excited! ;-)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2016

Alicja is a very good teacher focused on her students. She is always prepared to the lesson and even in case your homework is not done, she has plan B for you. I enjoy lessons with Alicja very much!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2016

Po kilku miesiącach współpracy z Alicją przyswoiłem na tyle umiejętności posługiwania się angielskim, że mogę oglądać telewizję anglojęzyczną i posługiwać się językiem na co dzień. Zajęcia są prowadzone w sposób przystępny, zabawny i motywują do zgłębiania wiedzy. Przekonałem się, że nauka nie musi być nudna, ale może sprawiać przyjemność. Alicja jest osobą pogodną i zawsze uśmiechniętą co dodatkowo uprzyjemnia lekcje i poprawia atmosferę.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Dziękuje Alicjo za świetne korki! Dzięki tobie poprawiłem znacząco angielski i w mowię i w piśmie. Wyjechałem teraz na wakacje do Anglii popracować I dzięki tobie nie mam żadnych problemów w komunikacji, a wczesniej bywało rożnie. Bardzo polecam!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2016

Zajęcia prowadzone przez Alicję są bardzo interesujące i urozmaicone. Podczas zajęć widać spore zaangażowanie w poszerzenie wiedzy swego ucznia. Bardzo polecam zajęcia z Alicją Kozłowską.

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Cieszę się, że Alicja reprezentuje tak ważne dla mnie cechy jak profesjonalizm, przygotowanie do tematu, umiejętność motywowania, oraz tolerancje (bo nie każdy ma takie same zdolności przyswajania materiału) ;-)
To bardzo ważne by pracować z właściwym człowiekiem, dzięki temu chce nam się zawsze zrobić więcej, nauczyć więcej, dowiedzieć więcej!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2015

Bardzo polecam lekcje z Ala. Dużo motywacji, ciekawych zajęć i dostosowanie zajęć do ucznia.Elastyczna jeśli chodzi o godziny zajęć. Jeśli nie lubisz się nudzić na lekcjach to Ala Ci to zapewni☺a to co najważniejsze profesjonalista.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

Lekcje z Panią Alicją są bardzo przyjemne i wartociowe. Na każdej z nich czuję, że podjąłem właściwą decyzję w wyborze korepetytora języka angielskiego. Pani Alicja ma bardzo duże doświadczenie w nauczania, angielski z nią staje się przyjemniejszy i łatwiejszy. Szkoda, że w szkole nie było tak dobrych nauczycieli. Teraz muszę nadrabiać zaległości. Ale wiem, że z Panią Alicją szybko je nadrobię. Polecam bardzo !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

Polecam naukę języka angielskiego u Pani Alicji. Miła, spokojna osoba. Bardzo wyrozumiała, potrafiąca dobitnie wytłumaczyć na spokojnie tematy, z których nie czułeś się orłem. Język angielski stał się nie udręką a moim nowym hobby. Lekcje z Panią Alicją to nie zwykle korepetycje, a ciągłe odkrywanie nowych sposobów na naukę języka angielskiego, która w tym wydaniu nigdy nie jest nudna. Gorąco polecam!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

Jako typowy umysł ścisły miałem problem z językami obcymi chodziłem do kilku korepetytorów bezskutecznie i dopiero p. Alicja przełamała moja wewnętrzna barierę i zacząłem uczyć sie języka angielskiego skutecznie, widzę systematyczna poprawę i polubiłem jezyk angielski. Polecam każdemu kto chce nauczyć sie języka angielskiego sprawnie i w miłej atmosferze :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panią Alicją. Potrzebowałem osoby, przy której przełamię barierę językową, znacząco poprawię znajomość angielskiego i zacznę się nim swobodnie posługiwać na co dzień. I trafiłem w 10! Jestem naprawdę zadowolony z efektów i polecam Panią Alicję każdej osobie, która chce szybko i bezstresowo nauczyć się angielskiego oraz przełamać barierę w mówieniu tym językiem.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2015

Przez ostatnich kilka miesięcy uczęszczałam do Alicji na konwersacje. W wieloletniej nauce języka angielskiego spotkałam wielu świetnych nauczycieli, ale Alicja jest wyjątkowa. To pełna energii i zaangażowania osoba, skoncentrowana na uczniu i jego potrzebach, poszukująca rozwiązań i skutecznych metod, by zachęcać i motywować do pracy.
Jeśli poszukujesz nauczyciela angielskiego lub szukasz kogoś, kto pomoże Ci znaleźć motywację do nauki, czy nawet szerszych poszukiwań, zgłoś się do Alicji. W pełni odpowiedzialnie – polecam!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2014

Nauka języka angielskiego z Alicją to prawdziwa przyjemność. Jeśli nie masz motywacji do nauki, brakuje Ci entuzjazmu, to zapewniam Cię, że Alicja ma go za dwoje. Zawsze przygotowana do zajęć, pełna pomysłów. Stara się, żeby lekcje były ciekawe i różnorodne. Dużym atutem zajęć z Alicją jest nacisk na prawidłową wymowę. Szczerze polecam!

avatar
Kopytko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2014

Cokolwiek Alicja robi, robi to dobrze. Prowadząc zajęcia z przedszkolakami tworzy niezwykły klimat, w którym poprzez zabawę i nowatorskie techniki dzieci uczą się języka. Cenię ją za wszystko: profesjonalizm, szerokie zainteresowania, empatię i nieustanną chęć do nowych wyzwań.

avatar
justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2014

Profesjonalizm z najwyzszej polki,merytoryczne podejscie ,perfekcyjna wymowa I znajomosc jezyka,polecam,na prawde warto!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2014

Zajęcia z Alą to czysta przyjemność. Serdecznie polecam tym, którzy chcą przełamać barierę mówienia w języku obcym. Z Alą koncentrowałyśmy się na prawidłowej wymowie (pronunciation) i jestem zachwycona efektami. Pomogła mi też przygotować się do trudnej biznesowej prezentacji w języku angielskim. Ala potrawi wydobyć z ucznia ukryte pokłady wiedzy, czego inni nauczyciele angielskiego nie potrafią. Do tego spotkania z Alą to prawdziwa doza optymizmu, zawsze miło je będę wspominać. Gorąco polecam!

avatar
Eżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2014

Nauka angielskiego nigdy nie była moją mocną stroną. Zebranie myśli, ułożenie zdania, a następnie próba wydukania - koszmar!!!
Dzięki lekcjom z Alicją przełamałam swoją blokadę. Od pierwszej chwili potrafi tak skutecznie wciągnąć w rozmowę w języku angielskim, tak pokierować przebiegiem lekcji i tak efektywnie wykorzystać każdą minutę, że nagle się okazuje, że nie dość, że można mówić, to jeszcze przez kilka godzin nawet myśleć po angielsku.
Alicja jest osobą otwartą, energiczną, zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Praca, to jej pasja, której poświęca się z ogromnym zaangażowaniem.
Serdecznie polecam!!!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2014

Ala jest świetnym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam. Jest osobą, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę i sprawia, że nauka angielskiego staje się przyjemnością i cudownym wyzwaniem Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły i z pełnym zaangażowaniem. Gorąco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Gorąco polecam Panią Alicję, przede wszystkim ze względu na jej wysoki profesjonalizm i umiejętności! Każda z lekcji jest przygotowywana z dużą starannością i dostosowana do umiejętności i potrzeb ucznia. Jest osobą niezwykle serdeczną i sympatyczną. Jej pasja do języka angielskiego sprawia, że się nią zarażasz. Polecam każdemu opornemu!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Bardzo polecam Alicję! Wspaniała nauczycielka angielskiego. Wielokrotnie dzięki jej pomocy uzyskiwałem bardzo dobre oceny z języka angielskiego. Nauczyłem się również mówić płynnie w języku angielskim dzięki jej lekcjom i rozmowom. Na każdej lekcji dostawałem również materiały pomocnicze, które przydały mi się w dalszym toku kształcenia. Zachęcam do wzięcia lekcji z Alicją, bo to strzał w dziesiątkę, którego nie pożałujesz ! ;-)

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Miałam przyjemność współpracować z Alicją nieco ponad rok podczas jej pracy z przedszkolakami.Bardzo szybko nawiązała kontakt z dziećmi podczas zajęć, jej kreatywność jest nieograniczona , profesjonalizm będący skutkiem wykształcenia aktorskiego oraz perfekcyjna znajomość języka niezastąpione , dodatkowo ciepło emanujące z osobowości i cierpliwość w nauczaniu . Dzieci od samego początku były zachwycone zajęciami, bardzo szybko nabierały umiejętności językowych , co więcej rodzice dzielili się wrażeniami, że dzieci śpiewają w domu piosenki po angielsku i niektóre chciały również oglądać w tym języku bajki.Zajęcia dostosowuje do każdej grupy językowej, zachęca do zabawy i uczy w ten sposób jednocześnie.Jako osoba emanuje pozytywnym podejściem i motywuje do działania.Gorąco zachęcam do nawiązania współpracy!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Znam Alicje z Stanow (Los Angeles), jak mieszkala tam przez pare lat. Ja rowniesz jestem nauczycielka; ucze w Los Angeles anglistyki, pisanie, matematyke, i przygotowanie do egzaminow SAT. Alicja bardzo zaimponowala mi - bardzo dobrze uczy angielskiego i jej na prawde zalezy na uczniach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.