Marta Kozieradzka

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hej! I’m Marta, a philologist specializing in teaching Polish to foreigners. I’ve been teaching for years in Poland and abroad (Spain, Latvia).I offer classes at all levels (A1-C2), I prepare you for the official exams of Polish language, for your studies or just for a trip :)

I have finished Polish Pilology and Postgraduate Studies - Teaching Polish Language as a Foreign Language.
I worked as a teacher in Poland, Latvia, Spain and Moldova,

My students speak from the first lesson.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Fillologia Polska
10.2018 - aktualnie
Universidad Autonoma de Madrid
Magister
Máster Universitario en Lengua Española: Investigación y Prácticas Profesionales
Kursy i szkolenia
06.2016
Studia Podyplomowe w Polskiej Akademii Nauk- nauczanie języka polskiego jako obcego
Doświadczenie
09.2014 - 06.2015
Szkoła Podstawowa im Franciszka Karpińskiego w Zabłudowie
09.2015 - 08.2017
Gimnazjum nr 7 Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
09.2017 - 08.2018
Polska Ryska Szkoła Średnia (Łotwa)
Nauczyciel skierowany przez ORPEG do pracy dydaktycznej za granicą
09.2018 - aktualnie
Polska Szkoła Forum w Madrycie (Hiszpania)
09.2019 - aktualnie
Stowarzyszenie Polski Dom w Bielcach (Mołdawia)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

It's 2 months now I'm taking classes with Marta and I'm very happy with her. She's nice and she's always trying to motivate me (which helps a lot when you're lerning damn polish). I also appreciate a lot the fact that she spends extra time in addition to the lessons to prepare special activities etc.
I believe that taking classes with a native speaker is the best option, because it also helps you to understand more about the culture of the country, which is as useful as knowing the grammar.
So if you are that crazy to learn polish, she's absolutely a very good option!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Pani Marta jest moją nauczycielką od września ubiegłego roku. Jej lekcje są niezwykłe, zachwycające, kreatywne i zawsze świetnie przygotowane. Zajęcia wyróżniają się tym, że panuje na nich miła, przyjemna i swobodna atmosfera, one nigdy nie bywają nudne! Zajęcia odbywają się w różne sposoby- to mogą być np. gry jezykowe, interaktywne dyskusje na ciekawe tematy, interesujace zadania na mówienie i słuchanie, praca z tekstem i frazeologizmami. Zawsze nie przestaję się dziwić, jak szybko mijają zajęcia dzięki twórczemu podejściu i profesjonalizmu pani Marty do zajęć. W końcu zajęcia zawsze odczuwam wrażenie, że już czekam na następne zajęcie. Ona umie znaleźć indywidyalne podejście do każdej osoby w grupie i zachecić do nauki. Pani Marta wkłada w swoje lekcje serce i duszę i cieczy się z sukcesów swoich uczniów razem z nimi. Bardzo podziwiam jej nieustanną energię, entuzjazm i metody nauczania. Na jej lekcjach poznałem dużo nowego słownictwa i wyrazów, używanych na co dzień oraz polepszyłem gramatykę.
Z całego serca dziękuję za najlepsze zajęcia i czekam z niecierpliwością na zakończenie kwarantanny, żeby kontynuować zajęcia w zwykłym trybie! Polecam wszystkim jak najbardziej pani Martę! Moim zdaniem ona jest wspaniałą, profesjonalną i najlepszą nauczycielką!

avatar
Oleg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Марта единственный учитель , который становится тебе другом ,а не врагом!
Она всегда сумеет подержать разговор, помочь многим открыть свои собственные потенциалы независимо от того каким был этот ученик ( замкнутым , открытым ,добрым или злым), и конечно без труда, помочь выучить язык! Она лучшая!.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Poznałam się z pani Martą w tym roku, u nas w Domu Polskim na spotkaniu Koła polskich mam. Tak spodobała mi się pani swoją otwartością, wesołością ze zdecydowałam wznów chodzić na lekcję z języka polskiego. I to było warto!!Lekcji byli niezwykłymi , tematy różnymi i cudownymi. Nawet przy złej pogodzie przychodziliśmy na lekcji. Za pomocą pani Marty bardzo podniosłam swój poziom w języku! Z niecierpliwością czekam na koniec tej sytuacji z kavrantynem i czekam pani z powrotem do Mołdawii!!

avatar
Ksenia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Witam!Pani Marta jest najlepszą nauczycielką z polskiego w moim życiu!Ona uczyła mnie przez 7 miesięcy w Mołdawii.Rzadko można znaleźć nauczyciela,który umie uczyć.Brzmi dziwnie,ale tak to jest.Ta kobieta ma oryginalne myślenie,z tego powodu lekcje nigdy nie są nudne!Ona znajdzie podejście do wszystkich uczniów.Jest pozytywna,punktualna,ma dużo wiedzy,cały czas stara się i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie!!!
Jeśli potrzebujesz wspaniałego nauczyciela, zapisz się na lekcję do Pani Marty.Polecam!

avatar
Simona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Marta is the most creative teacher I've ever met. All her tutorials were perfectly organized.They usually contained various interactive activities ,which were based on useful information mixed with grammar,lexics and vocabulary. It was never boring during her lessons. I am absolutely certain that Marta loves her job very much. And the most important thing is that she'll always be there for you if you need any help with lessons. I'm very grateful for the chance to learn from Her.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Marta has helped me start up with polish in a easy and interactive manner. I totally recommend her for any foreigners trying to pick up polish.

avatar
Roberto
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Marta has the ability to turn a complex and heavy subject into something simple and enjoyable. Several times I tried to learn Polish and failed but I found myself back on track with Marta's lessons and methodology. She can identify our difficulties and find simple ways to explain complex things (believe me Polish is a very complex language but with Marta it gets simpler though). An exceptional teacher

avatar
Rayane
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Lectures with Marta are a real pleasure. A very good teacher, professional, always prepared. I always receive the materials few days before the lecture, and she complets with home works after. She does a great effort, it is really appreciated. During the lecture, she makes sure to do and give as much as languistic information that the student can assimilate and more. The atmosphere is really super and cool. I like lectures with her. I recommend Marta

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Kiedy przyjechalam do Polski, to znalam chyba kilka słówek po polsku. Nie mowiłam, nie pisałam, zaledwie coś rozumiałam.
Po trzech miesiacach stidiow u pani Marty, juz zaczynałam rozumiec sytuacje w sklepach, na ulicy i po prostu w zyciu. Oczywiscie moglam mowic i pisac, ale troche slabo i z bledami. Ale to przyjdzie w praktyce.
Naprawde dziękuję serdecznie pani Marcie, za najlepsze i najciekawsze zajecia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.