Kamila Gorczyca

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin (Botanik)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne przygotowanie do matury rozszerzonej z biologii. Posiadam własne materiały oraz doświadczenie w przygotowaniu do matury. Nauczysz się rozwiązywania zadań do klucza oraz przekonasz się, że nauka biologii jest przyjemna. Moi uczniowie dostają się na wymarzone studia: medycyna, stomatologia, psychologia, weterynaria. Trwają zapisy na maturę 2019. Zostały ostatnie miejsca, zapisz się na pierwszą lekcje. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Pani Kamila to wspaniała kobieta o wielkim sercu. Nauczyłam się nie tylko w świetny sposób rozwiązywać zadania maturalne, ale także zrozumiałam na czym naprawdę polega sztuka nauki. Teraz na studiach nie mam żadnego problemu z przyswojeniem dużej ilości wiedzy, nadal korzystam z materiałów ,które dostałam od Pani Kamili, jak i wiedzy która pozostała w głowie :)
Bardzo dziękuje za wsparcie w przejściu ,tak trudnego okresu klasy maturalnej. Bardzo zżyłam się z Panią Kamilą i teraz brakuje mi tych lekcji :D
Serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Pani Kamila jest świetnym nauczycielem, potrafi bardzo dobrze przekazywać wiedzę. Przez prawie trzy lata pracy dawała mi ogrom motywacji do nauki, jest wymagająca i to sprawia, że ta wiedza z biologii przychodzi z łatwością. Dostałam bardzo dużo materiałów, które pomogły mi nauczyć się rozwiązywać zadnia maturalne. Po lekcjach z Panią Kamilą do matury czułam się bardzo dobrze przygotowana. Polecam z całego serca:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Korepetycje z panią Kamilą to solidne i rzetelne przygotowanie do matury w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Jestem tegoroczną maturzystką i naprawdę czułam się dobrze przygotowana, na lepszego korepetytora nie mogłam trafić. Na zajęciach można nie tylko zrozumieć i pokochać (dosłownie) każdy temat, ale co więcej - nauczyć się logicznego myślenia, które przydaje się zarówno na maturze, jak i studiach. Naprawdę gorąco polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

chodziłam na korepetycje do pani Kamili w roku szkolnym 2018/2019 i jestem bardzo zadowolona! nie miałam problemu ze zrozumieniem omawianych zagadnień, atmosfera pracy była świetna, mogę każdemu polecić lekcje z panią Kamilą :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych lekcji biologii. Zawsze miło, sympatycznie i przede wszystkim na temat. Pani Kamila świetnie tłumaczy, tak że "Mietek spod płotu zrozumie" ;) Jestem tegoroczną maturzystką i czuje się naprawdę dobrze przygotowana. Rzetelna wiedza i dużo rozwiązanych zadań pod okiem Pani Kamili to klucz do dobrze zdanej matury! Polecam z całego serca!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Panią Kamilę. Świetnie tłumaczy i zachęca do nauki, potrafi zaciekawić biologią chyba każdego, co sprawia, że mimo początkowych niechęci do tego przedmiotu bardzo go polubiłam. Dzięki Pani Kamili dostałam się na wymarzone studia.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Lekcje z panią Kamilą będę wspominać bardzo miło - atmosfera była przyjazna, domowa, sympatyczna. Jestem tegoroczną maturzystką i na piątkową maturę poszłam z poczuciem przygotowania i pewnością siebie. Pani Kamila posiada mnóstwo swoich materiałów dydaktycznych które udostępnia uczniom - prezentacje, schematy, tabelki, które bardzo ułatwiają i urozmaicają naukę. Wszelkiego rodzaju arkusze i kserówki z zadaniami dostaje się wręcz w ilościach hurtowych więc nie trzeba dodatkowo kupować żadnych repetytoriów czy zbiorów zadań i po ich przerobieniu żadne maturalne zadanie nie jest zaskoczeniem. Dzięki lekcjom nauczyłam się podchodzenia do różnych typów zadań aby "wbić się w klucz". Serdecznie polecam wszystkim przyszłym maturzystom, którzy szukają korepetytora który pomoże w nauce, zmotywuje do niej i dodatkowo chodzenie na zajęcia będzie bardzo sympatyczne.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Zajęcia z Kamilą są super, mogę ją w 100% polecić. W trzeciej klasie liceum nie mieliśmy praktycznie zajęć z biologii, dlatego korepetycje bardzo mi pomogły. Maturę zdałam bardzo dobrze, a w przyszłym tygodniu zaczynam studia na wydziale lekarskim! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2016

Dzięki Pani Kamili udało mi sie być laureatem olimpiady. Bardzo dziękuję i polecam zajecia z Panią Kamila.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Bardzo dobre przygotowanie do matury, miła atmosfera i profesjonalne podejście do ucznia.
Polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Bardzo wiele wyniosłam z lekcji z Panią Kamilą :)! połączenie przyjemnego z pożytecznym :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2014

Serdecznie polecam, gwarantowana satysfakcja.

Kamila Gorczyca

Dziękuje za miłe słowa:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.