Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Pruszków
Piastów
Raszyn
Łomianki
Bydgoszcz
Toruń
Włocławek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 / 45 min

Paula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

ZAJECIA ODBYWAJĄ SIĘ NA CHWILĘ OBECNĄ ONLINE.
Brak Koncentracji?
Dysleksja?
Dyskalkulia?
Duże braki?
Wszystko rozumiem w domu, ale z klasówek mam nadal oceny niedostateczne?
Wszystko rozumiem na korepetycjach ale w szkole i w domu mi nie idzie?
Nauczyciel chyba się mnie uczepił?
Nie rozumiem poleceń?
Jeżeli cokolwiek pasuje do Ciebie, oznacza to,że mamy coś do nadrobienia! 
Moja lekcja=Cierpliwość+Wiedza+Skuteczność  
Zajęcia prowadzę tylko indywidualnie. Jedna osoba na jedną godzinę, nie prowadzę zajęć grupowych.

Uczniowie w grupach zawsze wstydzą się powiedzieć że mają z czymś problem. Dodatkowo stresują się, próbują zgadywać odpowiedzi oraz maskować swoje błędy.
Nie zależy mi,żeby uczeń dodatkowo stresował się na korepetycjach, tylko żeby przyszedł i otrzymał pomoc w każdej dziedzinie w jakiej ma problem.
Poza tym bardzo ciężko byłby dobrać dwóch uczniów o takich samych potrzebach, a nauczanie jednego,gdy drugi robi  zadania,niestety przeszkadza w skupieniu tego drugiego. 
Nie jestem studentką , co sobie dorabia.
Przychodzisz i wszystko jest jasne i dla mnie i dla Ciebie. A jak już wiemy jaki jest problem,to rozwiązanie jego to dla mnie jest jak bułka z masłem! :)

Specjalizuje się w niesieniu pomocy uczniom, którzy potrzebują pomocy w roku szkolnym w szkole podstawowej.
Największa satysfakcje przynosi mi praca z bardzo trudnymi uczniami, którzy przychodzą po wielu nieudanych próbach pracy z innymi korepetytorami,pewni, że nauczyciel ich nie lubi.
Uczę nie tylko wiedzy do sprawdzianów ale także jak samemu poszukiwać wiedzę z książek czy tablic matematycznych. Tak,aby uczeń mógł wykonywać jak najwięcej pracy samodzielnie, a dodatkowe lekcje nie były koniecznością w radzeniu sobie w szkole.

_ Daję duuuużoooo motywacji i pokazuję,że nauczyciel i matematyka oraz nauka nie są takie straszne_ .

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek15:00 - 20:00
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Pani Paula ma doskonały kontakt z uczniem, co ma olbrzymi wpływ na przyswajanie wiedzy. Jest kompetentna, wymagająca i co najważniejsze skuteczna - syn sukcesywnie nadrabia braki i poprawia niezaliczone sprawdziany. Lekcje przebiegają w sympatycznej atmosferze, więc syn chętnie na nie uczęszcza. Polecam lekcje Panią Paulą.

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Paulą.Korepetycje są prowadzone na bardzo wysokim poziomie,w miłej atmosferze.Nauczycielka jest wymagająca,kompetentna ma świetne podejście do ucznia,potrafi w ciekawy sposób przekazać wiedzę.Z relacji córki można zaobserwować,że zajęcia są bardzo interesujące a córka chętnie korzysta z lekcji.Widać ogromne postępy,co cieszy mnie najbardziej.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2019

Nie każdego, nawet wykwalifikowanego nauczyciela można nazwać pedagogiem, a Pani Paula w pełni zasługuje na to miano.
Jest profesjonalnie przygotowana i zaangażowana w każdą lekcję, począwszy od pierwszej gdzie dokonuje diagnozy, z uwzględnieniem używanego przez dziecko podręcznika, przed diagnozą dopytując czy dziecko posiada jakiekolwiek dysfunkcje; poprzez każdą kolejną, podczas której zachwyca swoją kreatywnością jeśli chodzi o system nagród, ale też o sposób utrwalania materiału. Oprócz wiedzy matematycznej, posiada także niesłychany dar trafiania do ucznia. Wspaniała osoba, która znajduje czas na rozmowę, i poświęca uwagę na to aby poznać ucznia i zrozumieć co go trapi (nie tylko matematycznie), a przy tym niezwykle konkretna - która widzi przed sobą zadanie związane z danym uczniem i jego potrzebami wynikającymi z diagnozy oraz z indywidualnym procesem uczenia się.
Dziecko w takich okolicznościach, nie tylko więcej jest w stanie się nauczyć, i zaczyna cieszyć się matematyką, ale także zyskuje tak potrzebną wszystkim dzieciom w tym okresie życia (a tym nie matematycznym w szczególności) pewność siebie. Dość powiedzieć, że moja córka (humanistka) w niedzielę wieczorem mówi: mamo, nie mogę się doczekać kiedy znów pójdę na zajęcia z matematyki, albo dziś wracając z zajęć: mamo, ja już się tyle nauczyłam!
Czy można wyobrazić sobie lepszą rekomendację?

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Spokojne i cierpliwie podejście do dzieci. Dzieci Lubią Panią Paule. Moje dziecko chętnie korzysta z korepetycji i nie ma trudności z zadaniami.Odkąd posyłam dziecko na lekcje do p. PAULY chętniej chodzi do szkoły i uczestniczy w lekcjach.

avatar
Aneta N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Bardzo sympatyczna nauczycielka, cierpliwa, z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka jest zachwycona Panią Paulą i sama chętnie siada do zadań. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.