Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Warszawa
Pruszków
Piastów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Paula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Drodzy rodzice!
Z przyjemnością pomogę Państwa dziecku w odrabianiu lekcji na poziomie szkoły podstawowej oraz nadrobieniu ewentualnych zaległości z zakresu matematyki na poziomie szkoły podstawowej.
Metodę nauki dopasowuję do indywidualnych potrzeb dziecka.

Posiadam materiały dostosowane do uczniów z dysleksją oraz dyskalkulią. 
Skutecznie uczę dzieci czytania, pisania oraz sprawności rachunkowej.

 Stawiam przede wszystkim na aktywność intelektualną dziecka i na jego kreatywność. 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani moją kandydaturą,proszę o wiadomość prywatną lub o telefon w celu ustalenia szczegółów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek15:00 - 20:00
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek15:00 - 20:00
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2019

Nie każdego, nawet wykwalifikowanego nauczyciela można nazwać pedagogiem, a Pani Paula w pełni zasługuje na to miano.
Jest profesjonalnie przygotowana i zaangażowana w każdą lekcję, począwszy od pierwszej gdzie dokonuje diagnozy, z uwzględnieniem używanego przez dziecko podręcznika, przed diagnozą dopytując czy dziecko posiada jakiekolwiek dysfunkcje; poprzez każdą kolejną, podczas której zachwyca swoją kreatywnością jeśli chodzi o system nagród, ale też o sposób utrwalania materiału. Oprócz wiedzy matematycznej, posiada także niesłychany dar trafiania do ucznia. Wspaniała osoba, która znajduje czas na rozmowę, i poświęca uwagę na to aby poznać ucznia i zrozumieć co go trapi (nie tylko matematycznie), a przy tym niezwykle konkretna - która widzi przed sobą zadanie związane z danym uczniem i jego potrzebami wynikającymi z diagnozy oraz z indywidualnym procesem uczenia się.
Dziecko w takich okolicznościach, nie tylko więcej jest w stanie się nauczyć, i zaczyna cieszyć się matematyką, ale także zyskuje tak potrzebną wszystkim dzieciom w tym okresie życia (a tym nie matematycznym w szczególności) pewność siebie. Dość powiedzieć, że moja córka (humanistka) w niedzielę wieczorem mówi: mamo, nie mogę się doczekać kiedy znów pójdę na zajęcia z matematyki, albo dziś wracając z zajęć: mamo, ja już się tyle nauczyłam!
Czy można wyobrazić sobie lepszą rekomendację?

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Spokojne i cierpliwie podejście do dzieci. Dzieci Lubią Panią Paule. Moje dziecko chętnie korzysta z korepetycji i nie ma trudności z zadaniami.Odkąd posyłam dziecko na lekcje do p. PAULY chętniej chodzi do szkoły i uczestniczy w lekcjach.

avatar
Aneta N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Bardzo sympatyczna nauczycielka, cierpliwa, z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka jest zachwycona Panią Paulą i sama chętnie siada do zadań. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.