Stanisław Korycki

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,

Chętnie pomogę w przygotowaniu do egzaminów na  Uczelnie Artystyczne  oraz  Architekture na Politechnice , przygotowaniu portfolio , lub też hobbystycznie w szlifowaniu warsztatu z zakresu [*rysunku i malarstwa *] :) 

Jestem studentem III roku kierunku  Architektura , na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu , postadam spore doświadczenie w zakresie kursów przygotowujących do egzaminów na uczelnie artystyczne, gdyż sam na takie kursy uczęszczłem od 12-stego roku życia, dzięki czemu zostałem wprowadzony w tajniki warsztatowe, głównie z zakresu rysunku i malarstwa. Poza studiami zajmuję działaniami w różnych obszarach sztuki, jestem bardzo chętny do dzielenia się swoją wiedzą, również tą nabytą już na uczelni. Zainteresowanym udostępię link do swojego portfolio. 

Zajęcia mają charakter indywidualny , poziom dostosowuję równomiernie do możliwości, jednocześnie gwarantując  widoczny postęp . Czas zajęć ustalamy indywidualnie, jednak dla uzyskania najlepszych efektów spotkania powinny przewidywać  minimum cztery godziny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.