Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Druk 3D70 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”Konfucjusz ujął to idealnie. Taka idea towarzyszy moim lekcjom na których staram się łączyć teorię z praktyką. Zapewnia to większą przyswajalność wiedzy, a lekcje są dużo bardziej ciekawe.

Podczas udzielania korepetycji z przedmiotów technicznych, wykorzystuje rzeczywiste modele i symulatory działania maszyn, które pozwalają zrozumieć zagadnienia techniczne jakie rządzą światem inżynierii mechanicznej, mechatroniki i projektowania oraz budowy maszyn oraz są aktualnie używane w przemyśle jak np. przekładnie mechaniczne, koła zębate, obwody pneumatyczne. Stosowane przeze mnie metody nauczania pozwalają na praktyczną naukę i dużo szybsze przyswajanie wiedzy i zagadnień technicznych.

Udzielam korepetycji z przedmiotów technicznych wchodzących w skład Inżynierii mechanicznej, Mechatroniki (mechanika, pneumatyka, elektrotechnika), Projektowania CAD (SolidWorks, Inventor i podobne), Podstaw Konstrukcji Maszyn PKM oraz Druku 3D.

Nie rozwiązuje zdań za kogoś podczas egzaminu (kolokwium, sprawdzianu etc.) odbywajacego się online. Uważam że jest to nieetyczne i nie biorę udziału w takich przedsięwzieciach.Serdecznie zapraszam tych którzy potrzebują pomocy w nauce, rozwiązaniu zadań, przygotowaniu do sprawdzianu, egzaminu. Zapraszam również na zajęcia w formie konsultacji i doradztwa w sprawie projektów, pomocy przy projektowaniu, tworzeniu rysunków lub wychwyceniu i wskazaniu błędów w jakiejś wykonanej pracy czy zadaniu.

Wszystko do ustalenia więc w razie pytań, wątpliwości czy propozycji zapraszam do kontaktu. :)

Jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej. Studiowałem (dziennie) Mechatronikę na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Obecnie zawodowo zajmuje się Utrzymaniem Ruchu dla działów produkcyjnych oraz projektuje części maszyn. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2019
Politechnika Rzeszowska
Magister inżynier
Mechatronika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.