Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola! ¿Cómo estás? :)

Chcesz nauczyć się lub doszkolić z języka hiszpańskiego i zacząć mówić już po kilku lekcjach? Zdecyduj się na lekcje ze mną i zobacz rezultaty już po pierwszych zajęciach .

Gwarantuję regularne postępy w krótkim czasie!

………………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………….…….

KILKA SŁÓW O MNIE:

Nazywam się Marcin, jestem nauczycielem i PASJONATEM języka hiszpańskiego oraz kultury latynoamerykańskiej. Ukończyłem Iberystykę w Warszawie i dzielę się moimi umiejętnościami i doświadczeniem ze studentami już od ponad 11 lat. Dzięki licznym podróżom po Ameryce Łacińskiej oraz życiu w Meksyku od 7 lat, jestem w stałym kontakcie z językiem hiszpańskim i aktualizuję słownictwo na bieżąco na potrzeby nowoczesnego świata w którym żyjemy.

………………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………….…….

ZALETY ZAJĘĆ ZE MNĄ:

Lekcje są całkowicie spersonalizowane i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, będziemy się uczyć tego co najbardziej będzie Ci przydatne do porozumiewania się i pisania po hiszpańsku.

Cierpliwie i szczegółowo wyłumaczę Ci każdą kwestię która pojawi się na naszych zajęciach, najważniejszym jest to abyś czuł/a że opanowałeś/aś omawiany temat.

Wysłucham i postaram się odpowiedzieć na wszystkie zadawane przez Ciebie pytania, jestem doskonałym słuchaczem i bardzo lubię gdy uczniowie są ciekawi języka i kultury.

Już po kilku lekcjach będziesz w stanie układać samodzielnie własne zdania i zobaczysz upragnione efekty .

Pracuję ze studentami na każdym poziomie językowym, począwszy od szkoły podstawowej aż po osoby dorosłe chcące używać języka hiszpańskiego w życiu codziennym .

Jeśli przygotowujesz się do ważnego egzaminu lub potrzebujesz pomocy w szkole, pomogę nadrobić zaległości!

Gwarantuję najwyższy poziom naszych zajęć , jeśli pierwsza lekcja Ci się nie spodoba, będzie ona darmowa !

………………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………….…….

Napisz do mnie już dziś przez Skype lub mailowo i oczaruj się hiszpańskim już na pierwszej lekcji :)

¡Hasta pronto!

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 23:00
Wtorek15:00 - 23:00
Środa18:00 - 23:00
Czwartek15:00 - 23:00
Piątek15:00 - 23:00
Sobota15:00 - 23:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2015
SWPS Warszawa
Licencjat
Filologia Hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Lektor języka hiszpańskiego
Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach, zarówno indywidualnym, grupowym jak i online.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2021

Bardzo fajnie i ciekawie prowadzone zajęcia, dodatkowo wzbogacone
o różnorodne anegdoty i ciekawostki dotyczące Ameryki Południowej,
tamtejszej kultury, historii, obyczajach jak i ciekawych miejscach które można zwiedzić.
Marcin to bardzo sympatyczny człowiek, zawsze pomocny, elastyczny
w ustalaniu terminów zajęć, bardzo cierpliwy, przygotowany... same superlatywy... moim zdaniem ciężko trafić na tak kompetentnego nauczyciela.
Jeśli komuś zależy na nauce języka uzyskując mega wyniki w miłej i bezstresowej atmosferze lepiej trafić nie mogliście.
Serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Bardzo profesjonalne lekcje. Pan Marcin przygotował mnie do matury podstawowej i rozszerzonej z języka hiszpańskiego w około 6 miesięcy. Praca nie poszła na marne, bo wyniki przewyższyły moje oczekiwania. Polecam każdemu - naprawdę warto zainwestować w lekcje pełne wiedzy i pozytywnej energii.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Efektywna nauka w przyjemnej atmosferze.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Marcin jest najlepszym nauczycielem jakiego do tej pory miałem. Nie tylko dzięki niemu nauczyłem się w przeciągu 9 miesięcy mówić dobrze i komunikatywnie w języku hiszpańskim (poziom B2), to także dowiedziałem się niezliczonej ilości ciekawych rzeczy na temat kultury hiszpańsko-języcznych krajów. Poza tym, lekcje są prowadzone w bardzo przejrzysty i ciekawy sposób, a plan nauki Marcin potrafi bez wątpienia dopasować do każdego. Posiada stoicką cierpliwość i niejednokrotnie cierpliwie i z radością powtarza dany materiał. Lekcje z nim to sama przyjemność i jedynie czego żałuję to to, ze inni dotychczasowi moi nauczyciele nie potrafili nauczać w taki sposób jak Marcin, w przeciwnym razie mówiłbym już w wielu językach.
Także, jeżeli Ciebie też pasjonuje nauka języków, potrzebujesz podszkolić język czy zacząć przygodę z hiszpańskim tak jak ja to zrobiłem, to wydaje mi się, że nie ma lepszego nauczyciela niż Marcin. Serdecznie polecam zajęcia z nim każdemu!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Bardzo gorąco polecam zajęcia z Marinem! Już od pierwszych lekcji kładzie nacisk na rozmowy i pisanie po hiszpańsku, a więc szybko udało mi się przełamać barierę językową i odważyć się mówić po hiszpańsku. Dobrze przygotowany do zajęć, posiada bardzo duża ilośc książęk i innych wszelakich materiałów. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Marcin to doskonały nauczyciel, którego każdemu mogę szczerze polecić! Zajęcia prowadzi w sposób profesjonalny, w luźnej atmosferze, zawsze z duża dawką humoru. ;) Marcin jest bardzo pomocny i cierpliwy, a zajęcia z nim to czysta przyjemność! Potrafi je dopasować do poziomu ucznia, dzięki czemu czuję się na nich komfortowo i jestem zadowolona z efektów naszej pracy. Widać, że to co robi jest jego pasją! Dlatego każdego kto chce pokonać barierę językową oraz w krótkim czasie dużo się nauczyć zachęcam do wybrania Marcina na swojego korepetytora! ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Marcin to bez wątpienia najlepszy nauczyciel języka obcego z jakim kiedykolwiek miałem okazję współpracować (a było ich conajmniej kilku :)). Hiszpański ma we krwi dzięki czemu podczas zajęć ma się wrażenie, że prowadzi je prawdziwy native speaker. Każda lekcja prowadzona jest na pełnym luzie, bez nużących schematów. Dodatkowo zajęcia wzbogacane są o różnorodne anegdoty
i ciekawostki dotyczące Ameryki Południowej, tamtejszej kultury
i historii.
Jednak najlepsze według mnie jest to, że z Marcinem można było porozmawiać na praktycznie każdy temat, od literatury Bukowskiego, przez kolumbijskich Narcos, na sensie życia kończąc. Oczywiście pod jednym warunkiem: trzeba było mówić po hiszpańsku. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Gorąco polecam lekcje języka hiszpańskiego z Marcinem! Najlepszy nauczyciel, jakiego do tej pory miałam! Zawsze rzetelnie przygotowany do lekcji, udostępnia materiały, zajęcia prowadzone w sposób dynamiczny, bardzo interesujący. Oprócz nauki języka, można dowiedzieć się o kulturze, obyczajach, ciekawych miejscach w krajach hiszpańskojęzycznych. Dużym plusem są elastyczne godziny zajęć, co jest niezwykle ważne dla osób pracujących.
Niezwykle profesjonalny zarówno na zajęciach, jak podczas tłumaczeń ustnych (m.in w instytucjach publicznych). Dodatkowo bardzo sympatyczna osoba, dzięki czemu zajęcia stają się przyjemnością i czeka się na kolejne. Człowiek z pasją!

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Uczęszczam na zajęcia do Marcina od niecałego roku i muszę przyznać, że odbywają się ona na bardzo dobrym poziomie, a dodatkową zaletą jest przyjazna atmosfera.
Po paru miesiącach jestem w stanie dogadać się po hiszpańsku.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Bardzo gorąco polecam. Zajęcia na bardzo wysokim poziomie, w pełni dostosowane do moich potrzeb i braków w materiale.Jeśli była potrzeba powtarzane i dziesięć razy- abym tylko zrozumiała:)
Bardzo podoba mi się decydowanie o terminie zajęć, nie sztywnym, a bardzo elastycznym.
Warto również dodać, że po ośmiu miesiącach mało regularnej(z mojej winy) pracy zdałam maturę pisemną jak i ustną z bardzo dobrym wynikiem :)
Polecam każdemu, kto chce się czegoś nauczyć :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2015

Jestem baaardzo zadowolone ze współpracy z Marcinem. Lekcje odbywają się w niezwykle miłej, można rzec, wręcz wesołej atmosferze. Korepetytor doskonale orientuje się w niuansach różnych dialektów języka hiszpańskiego (chociażby dialekt europejski vs środkowo czy południowo amerykański).
Bardzo cenię sobie to, że mogę decydować o tematyce, i słownictwie przerabianym podczas lekcji. Zatem uczę się gramatyki na takich przykładach i zagadnieniach, które mnie interesują, czy nawet pasjonują. Dzięki temu nowe słowa i zasady gramatyczne są dla mnie o wiele łatwiejsze do trwałego zapamiętania. Idziemy z materiałem jak burza :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.