Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rumia
Reda
Wejherowo
Gdynia
Sopot
Bolszewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Lena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

MATURA 2020!
PROMOCJA! Łączone godziny nawet do 20% taniej! (zadzwoń i sprawdź).
Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum, technikum) do nowej matury z języka polskiego. Jestem magistrem filologii polskiej. Posiadam szkolenia i certyfikaty z zakresu nowej podstawy programowej i matury 2020. Udzielam korepetycji od 7 lat. Moi uczniowie zdobywają bardzo dobre wyniki w nauce i na maturze.
Korepetycje w miłej atmosferze :). Posiadam bardzo dużo własnych materiałów, więc przygotowanie będzie łatwe i przyjemne ;)
Proszę o kontakt telefoniczny 518 356 045
Możliwe są również:
zajęcia łączone (np. w 2, 3 osoby) lub więcej godzin jednorazowo (tzw. intensywny dzień) wiąże się to z atrakcyjną ofertą cenową
Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
nauczyciel
Nauczyciel z doświadczeniem w przygotowaniu do matury z języka polskiego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Serdecznie polecam! Świetnie prowadzone zajęcia. Wiele przydatnych kart pracy. 100% z ustnej matury! Prowadząca potrafi zainteresować przedmiotem nawet najbardziej zrażone umysły ścisłe. Korepetycje 10/10! ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Z czystym sumieniem moge polecic Pania Lene od polskiego z korepetycji.Powtorzenie do matury i nadrobienie materiału z zajec w bardzo milej i bez stresowej atmosferze.Zanotowane bardzo wiele informacji i szczegolow ktore przydaly sie podczas wlasnej rozprawki czy tez matury ustnej z j.polskiego :)

Pozdrawiam Michał

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Zgłosiłem sie do Pani Leny 3 miesiące przed matura z polskiego i solidnie mnie do nich przygotowała. Dużo wyniosłem z zajęć. Polski stał sie dla mnie zrozumiały i przyjemny. Nie udało by mi sie osiągnąć 70% z ustnego polskiego bez korepetycji z Panią Lena. Zajecia sa prowadzone w miłej atfosmerze, serdecznie polecam:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Bardzo dobre korepetycje ! Polecam :) Zdałam maturę na 90%, co raczej by się nie udało bez tych zajęć :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.