Piotr Malewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Będzin
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Siewierz
Wojkowice Kościelne

Piotr Malewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Piotr Malewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
07.2015
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego
07.2015
British Council C1 Course Attendant Certificate
07.2018
IELTS 7.5
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Bardzo dobry korepetytor, posiada duża wiedzę i doświadczenie. Świetnie przygotował syna do egzaminu 8klasisty.Zajecia są ciekawe i odbywają się w przyjemnej atmosferze. Współpracujemy od lat.

avatar
Olo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Pan Piotr to bardzo dobry korepetytor. Potrafi zachęcić do nauki i udziela wskazówek, które trudno znaleźć w standardowych podręcznikach do języka angielskiego. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Pan Piotr jest bardzo dobrym korepetytorem. Z łatwością nawiązuje kontakt z uczniem. Potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć. Dba również o rozwijanie umiejętności mówienia, Czytania i rozumienia ze słuchu, a zajęcia są przeprowadzane w miłej i bezstresowej atmosferze. Polecam

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Pan Piotr to dobry korepetytor, dba o to by rozwijać zarówno umiejętność czytania i pisania, jak też rozumienia ze słuchu i mówienia, dobrze dogaduje się z młodzieżą. Widać wyraźnie że efekty jego pracy przekładają się na lepsze oceny w szkole. Poza tym, udziela rad jak rozwijać znajomość języka samodzielnie, sam przy okazji korepetycji syna dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.