Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Suchy Las
Luboń
Swarzędz
Przeźmierowo
Puszczykowo
Dąbrowa
Plewiska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Witam,

W Państwa ręce oddaje mój warsztat i wieloletnie doświadczenie nabyte zarówno w Niemczech jak i w Polsce w znajomości języka. Oferta jest skierowana zarówno do osób chcących rozpocząć swoją przygodę z językiem niemieckim jak również do osób już ze znajomością, które chcą poprawić swoje umiejętności.

Pomagam również w znalezieniu pracy, przygotowaniu CV i nauce języka niemieckiego od strony praktycznej co uważam za bardzo istotne. Dla chętnych uczniów/studentów posiadam oferty pracy sezonowej w Niemczech (sprawdzeni pracodawcy) na okres wakacyjny, do których chętnie pomogę się przygotować od strony językowej.

 

Zapraszam do współpracy,

Paweł Wilczak

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.