Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Rybnik
Gliwice
Wodzisław Śląski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Rok szkolny2018/2019 :                                                          Jestem studentką Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Korepetycji z matematyki udzielam od 6 lat.Moi uczniowie co roku to w równych ilościach młodsze dzieci jak i uczniowie starszych klas włącznie z maturzystami. Mam indywidualne podejście do ucznia oraz dbam o przyjazną atmosferę pracy. Oferuję profesjonalną pomoc w zakresie:

-przygotowania do matury (poziom podstawowy i     rozszerzony)/egzaminów,
-pojedyncze sesje przygotowawcze do sprawdzianów/kartkówek,
-przygotowanie do konkursów, olimpiad,
-pomoc w zakresie zadań domowych,projektów,
-zajęcia wyrównawcze dla młodszych dzieci,

Zajęcia odbywają się w Rybniku . Serdecznie zapraszam do współpracy :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Ola jest super korepetytorka potrafi dostosować swój grafik do ucznia wiec dla każdego znajdzie czas ,wykazuje anielska cierpliwość podczas tłumaczenia nawet najbardziej zawiłych matematycznych tematów oraz na jej zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Ola to najlepsza korepetyrorka jaką miałam! Podchodzi do ucznia indywidualnie i bardzo profesjonalnie. Lekcje są bezstresowe, prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Jeśli z jakimś materiałem miałam większy problem, Ola nie lekceważyła tego, tylko tłumaczyła do skutku. Polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Ola to wspaniała inteligentna dziewczyna, która potrafi świetnie wytłumaczyć zadania z matematyki w łatwy prosty sposób. Ma bardzo dużo cierpliwości dla swoich uczniów. Atmosferę, jaką wprowadza, podczas korepetycji, jest wprost idealna dla samego ucznia. Jest bardzo miła uprzejma i spokojna . Czuję, że dzięki niej mam szansę zdać maturę. Polecam ją wszystkim z całego serca tym którzy chcieliby zrozumieć matematykę w przyjaznej bezstresowej atmosferze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Ola to świetna nauczycielka. Szybko poradziła sobie z moimi problemami. Już po pierwszych zajęciach poprawiłem ocenę z matematyki. POLECAM!!!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Ola jest super korepetytorką, bardzo cierpliwa potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć od początku do końca i jeśli ktoś się stosuje do jej wskazówek to matematyka nie jest wcale taka straszna.
Polecam w 100% :)

avatar
filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Miła konkretna i cierpliwa :-)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo gorąco polecam. Dzięki tej Pani uzyskałem satysfakcjonujący wynik z matury. Miła atmosfera i nauczanie na najwyższym poziomie .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.