Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Przemysław

Opis ogłoszenia

Znalazłeś w piwnicy lub na strychu stary akordeon po dziadku?Chcesz na nim grać ale nie wiesz jak się za to zabrać?Dobrze trafiłeś.

Student akademii muzycznej we Wrocławiu (wydział instrumentalny-akordeon) udzieli profesjonalnej lekcji gry na akordeonie guzikowym jak i klawiszowym , podpowie jak dobrze ćwiczyć nie marnując przy tym czasu, przygotuje również uczniów szkół muzycznych na egzaminy, konkursy, przesłuchania makroregionalne, etc.Zapewniam materiały do nauki i bardzo pozytywną atmosferę podczas zajęć jak i efekty!

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w każdym wieku, rozpoczynając od lat 5, kończąc nawet na 80. 

Dostosowuję indywidualnie program do zainteresowań ucznia. Uwielbiam przekazywać wiedzę i obserwować postępy swoich podopiecznych :-)
Wystarczą tylko Twoje chęci, a ja nauczę Cię w szybki, skuteczny i bezbolesny sposób teorii i praktyki. 

Oferuję także konsultację przy wyborze instrumentu, dobiorę go odpowiednio do Twoich umiejętności i funduszy. Również wskażę dobrego fachowca, jeżeli Twój obecny instrument nie jest w zadowalającym stanie technicznym.

Pierwsza lekcja 50% u korepetytora na miejscu w celu zapoznania się z uczniem. Zajęcia osobiście prowadzę we Wrocławiu , możliwe jest też prowadzenie zajęć online, lub dojazd do ucznia (cena do uzgodnienia).
Istnieje również możliwość wypożyczenia instrumentu guzikowego,Pozdrawiam serdecznie !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.