Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Dzierżążno
Kartuzy
Żukowo
Gdańsk

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Aleksandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Zajęcia z Panią Aleksandrą to czysta przyjemność! :) Jest wspaniałą korepetytorką, a przy tym również cierpliwą, sumienną oraz pomocną osobą. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, posiada duży zakres materiałów do pracy, których do domu otrzymywałem sporo, a które były następnie dokładnie sprawdzane i tłumaczone. U Pani Aleksandry przełamałem swoje bariery związane z konwersacją, które były moją słabą stroną. :) Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.