Planista Przestrzenny

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Dębica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Szkolenia, warsztaty, korepetycje w zakresie systemów informacji przestrzennej oraz w dziedzinie planowania przestrzennego, gospodarki przestrzennej, urbanistyki i architektury. Podstawy narzędzi GIS w tym ArcGIS oraz Quantum GIS, QgisCloud, PostGIS, LibreCad a także szkolenia specjalistyczne dla pracowników urzędów gmin, biur urbanistycznych i architektonicznych.
Budowa baz danych przestrzennych, wykonywaniu załączników graficznych jak również tworzeniu od podstaw całych projektów.
Projekty dokumentów planistycznych, w tym warunków zabudowy i projektów zagospodarowania terenu .

Budowa baz danych przestrzennych, tworzeniu map tematycznych i załączników graficznych dokumentów planistycznych, pomogę przy instalacji oprogramowania.

Zapraszam do kontaktu.

Planista Przestrzenny

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek18:00 - 20:00
Sobota18:00 - 20:00
Niedziela18:00 - 20:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Gospodarka Przestrzenna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.