Kamila Pacholec

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin

O mnie

Witam!

Jestem studentką 4 roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Chciałabym zaprosić Cię na korepetycje z chemii i biologii.

Udzielam korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły podstawowej z matematyki i chemii. Jestem osobą cierpliwą i pomysłową więc na pewno znajdziemy razem jakiś sposób na nauczenie się i zapamiętanie nawet najtrudniejszych działów :)

Oferuję kompleksową pomoc w zakresie tych przedmiotów :)Pochodzę ze Szczecina i jestem absolwentką LO V im. Adama Asnyka.

Maturę z chemii rozszerzonej ukończyłam z wynikiem 90% a z matematyki 92%Zapraszam do kontaktu

793087397

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.