Paweł Kałasz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Rzeszów
Lublin
Kraśnik
Stalowa Wola
Faktura VAT

Paweł Kałasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Paweł Kałasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Potrzebowałem pilnie pomocy i kogoś kto potrafi nie tylko wytłumaczyć, ale i przekazać wiedzę - Pan Paweł okazał się w pełni kompetentny! Polecam i oby więcej takich korepetytorów!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2022

Polecam! Bardzo rzeczowa szybka pomoc w docker

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2022

Szukałem pomocy przy rozwiązaniu problemu w programie. Pan Paweł pomógł mi z kodem i wszystko wytłumaczył ze spokojem. Zajęcia prowadzone w przyjaznej formie na pewno w przypadku pomocy będę wiedział do kogo się zgłosić. Bardzo polecam !

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Szukałem pomocy przy napisaniu aplikacji mobilnej i trafiło na Pawła. Od pierwszych zajęć był pozytywnie nastawiony i ustaliliśmy plan działania. Szybki kontakt i regularne zajęcia sprawiły, że zacząłem rozumieć kod w większym stopniu. Paweł ma sporo cierpliwości i dużo pomysłów do rozwiązań, które przed nim postawiłem.Gdy natrafiały się pewne błędy, których nie byłem w stanie samemu przeskoczyć Paweł potrafił zerknąć w międzyczasie i naprowadzić mnie na trop. Polecam bardzo!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Cześć wszystkim , chciałem się podzielić z wami moją opinią na temat korepetytora Pawła. Miałem problem przy którym inni korepetytorzy nie umieli mi pomóc w programowaniu albo nie mieli czasu a nauczyciel Paweł nie dość że pomógł, wytłumaczył to jeszcze od razu wiedział,, co jest 5 " i odrazu przystąpił do działania. Lekcje z p.Pawłem są poprowadzone w sposób przejrzysty, spokojny i zrozumiały dlatego uważam że każdy może z nim podjąć współpracę ;) . Człowiek ten oznacza się obszerną wiedzą co widać podczas prowadzących zajęć. Polecam tego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.