Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe +1)
Fizyka65 - 75 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2121 - także online

Udzielaniem korepetycji i przygotowywaniem do matury zajmuję się już 7 lat. Osoby, którym pomagałem przygotować się do matury z fizyki na poziomie rozszerzonym w poprzednich latach uzyskiwały wynik ponad 75% często zaczynając zupełnie od zera.

Jestem doktorantem Politechniki Warszawskiej i zajmuję się zagadnieniami z dziedziny lotnictwa. Dodatkowo na co dzień pracuję w branży lotniczej, co przekłada sie na moje doświadczenia praktyczne, które często wykorzystuję do zobrazowania zagadnień fizycznych na przykładach z życia. Nauczanie fizyki jest moją pasją, dlatego wciąż kontynuuję tę działalność. 

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu maturalnego , potrzebujesz kogoś kto krok po kroku poprowadzi Cię przez cały materiał czy może po prostu chcesz poprawić swoje oceny to trafiłeś idealnie.

Fizyka jest bardzo przyjemnym przedmiotem jeśli podejdzie się do niej od odpowiedniej strony. Nie lubisz jej? Gwarantuję, że po paru lekcjach zaczniesz chętnie pogłębiać swoją wiedzę i staniesz się ciekawy fizycznego świata. Główną uwagę skupiam nie tylko na rozwiązywaniu zadań, które czesto są schematyczne, ale przede wszystkim na zrozumieniu zjawiska fizycznego i zauważeniu go w codziennym życiu.

Zajęcia będą przebiegać w miłej atmosferze. Cały materiał wyjaśnię w sposób możliwie najbardziej zrozumiały i dostosowany do potrzeb ucznia.
Omówione zagadnienia będą powtarzane wielokrotnie, a wiadomości i umiejętności sprawdzane, również w niespodziewanych momentach tak, aby dobrze utrwalić zdobytą wiedzę. Wszystko w atmosferze uśmiechu i z pasją.

Lekcje mogą odbywać się:
- u ucznia (Praga Południe lub inne dzielnice po uzgodnieniu);
- u nauczyciela (Praga Południe, przy pętli tramwajowej Gocławek);
- opcjonalnie w bibliotece (Biblioteka Politechniki Warszawskiej – Śródmieście);
- z użyciem narzędzi elearning.

W dobie pandemii okazało się, że zajęcia e-learning, mogą być tak samo lub bardziej skuteczne niż tradycyjne lekcje. Dają one dużo benefitów, takich jak mozliwośc późniejszego odtworzenia lekcji z nagranego spotkania, łatwiejszy dostęp do materiałów i zadań a także większą elastycznośc zarówno dla ucznia jak i nauczyciela. W  czasie prowadzenia takich zajęć wykorzystuję najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak wirtualna klasa, tablice interaktywne. Z uczniem wzajemnie się widzimy i słyszymy co pozwala na tak samo dobra komunikację jak w czasie tradycyjnych zajęć.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego:
518 546 770 

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2017
Politechnika Warszawska
Inżynier
Lotnictwo i Kosmonautyka
10.2017 - 10.2019
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Lotnictwo i Kosmonautyka
03.2020 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Doktor
Inżynieria mechaniczna - lotnictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Barbara i Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Pan Paweł – wspaniała osobowość, naprawdę wyjątkowy, niestrudzony nauczyciel, osoba z zamiłowania przekazująca wiedzę, z dużą wyrozumiałością, cierpliwością i najważniejsze - z pasją !!!
Trafiliśmy do pana Pawła szukając przez e-korepetycje i nie nazywamy tego przypadkiem, że trafiliśmy na p. Pawła - tylko wielkim szczęściem !!!
Korzystaliśmy z pomocy Pana Pawła przez 3 lata z przygotowań z fizyki na poziomie rozszerzonym – a każdym rokiem, każdymi zajęciami byliśmy bardzo usatysfakcjonowani i ogromnie zadowoleni.
Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze, zarazem były zawsze bardzo konkretne i rzeczowe. Pan Paweł potrafi dostosować swój czas do potrzeb i terminów osoby, którą uczy, a wszystko to dlatego, że fizyka jest naprawdę Jego PASJĄ.
Pan Paweł znakomicie zmienia spojrzenie ucznia do zagadnień fizycznych, które przedstawia w sposób bardzo zrozumiały i obrazowy. Zawsze bardzo sumiennie przygotowany do zajęć, niestrudzenie przerabiający i tłumaczący zadania, skupulatny, otwarty. Pomaga zrozumieć, odkryć, zauważyć i zastosować fizykę, która z suchej wiedzy staje się nauką, która towarzyszy w codzienności.
Ma wspaniałe psychologiczne podejście do osoby, którą uczy - zachęcając i zmieniając nastawienie do trudnej fizyki. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do wyzwań, wchodzący w relację z osobą.
Szczerze mówiąc – tak przekazujących wiedzę OSÓB bardzo, bardzo potrzeba młodemu pokoleniu, wówczas więcej z nich, byłoby pasjonatami - jak p. Paweł !!!!. Wszystkim bardzo polecamy p. Pawła, sami mając nadzieję, że w odpowiednim czasie napewno wrócimy do lekcji z p. Pawłem !!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2020

Syn uczył się z Panem Pawłem od pierwszej klasy liceum. Bardzo lubił zajęcia, jego oceny się poprawiły ale przede wszystkim mówi, że rozumie to czego się uczy. Pan Paweł był wymagający, ale tłumaczył wszystko niezwykle szczegółowo i cierpliwie. Czekamy na wyniki matur, ale wiemy, że będą bardzo dobre.

Polecam serdecznie!

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Polecam Pana Pawła każdej osobie niezależnie od poziomu. Ja zaczynałam od zera i Pan Paweł poświęcał mi 2 godziny w tygodniu czasami i więcej. Jest bardzo punktualny i skrupulatny. Przygotowuje bardzo dużo materiałów do nauki a także dużo zadań po czym widać że mu zależy, żeby jego uczniowie zdali maturę jak najlepiej. Interesuje się postępami uczniów i często sprawdza ich wiedzę. Gdybym podchodziła jeszcze raz do matury wybrałabym Pana Pawła :) Dzięki niemu zdałam maturę z fizyki w tym roku powyżej 70% i dostałam się na wymarzone studia :)!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Z Pawłem pracowałem 1.5 roku przygotowując się do matury od zera, jako, że w liceum fizykę miałem na bardzo niskim poziomie. Egzamin zdałem na 92%, to mówi samo za siebie. Paweł jest bardzo punktualny, zawsze przynosi mnóstwo materiałów na zajęcia. Jeśli ktoś chce włożyc sporo ciężkiej pracy to z Pawłem nauczy się fizyki na bardzo wysokim poziomie. Gdybym miał jeszcze raz wybierać korepetytora to wybrałbym Pawła bez wahania!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Polecam Pawła osobom, które chciałyby nauczyć się fizyki, ale również dostrzec jej działanie w codziennym życiu. Paweł jest bardzo punktualny i zawsze przygotowany do zajęć. Cierpliwie tłumaczy każdy trudniejszy aspekt i w razie potrzeby robi to kilkukrotnie. Omawiany materiał zawsze ilustruje sensownymi przykładami, a wszystkim zajęciom towarzyszy bardzo sympatyczna atmosfera. Po 2 latach wspólnej nauki jestem bardzo zadowolony. :D

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Zajęcia wspominam bardzo dobrze. Idealnie pomogły mi zrozumieć materiał,byłem bardzo dobrze przygotowany do matury i równie dobrze ją napisałem. Polecam każdemu kto chce zdać maturę na wysokim poziomie oraz nauczyć się porządnie fizyki ,

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Kończąc drugą klasę liceum miałem bardzo duże zaległości z fizyki. Zastanawiałem się nawet czy nie zrezygnować z pisania matury z tego przedmiotu. Na szczęście trafiłem na Pawła. Wyniki były już po pierwszych zajęciach, ale nie poprzestawałem na laurach.
Jestem bardzo przeciętnym uczniem. Nigdy nie odstawałem od klasy ale nigdy też nie byłem tym najlepszym. Dzięki regularnej pracy polegającej na robieniu danych mi przez Pawła zadań skutecznie przygotowałem się do matury oraz rozwinąłem swoje myślenie. Fizyka zaczęła mnie nawet ciekawić. Dodatkową zaletą jest to że poprzez różne komunikatory zawsze mogłem zadać Pawłowi pytanie odnośnie zadań i liczyć na szybką odpowiedź (jeśli oczywiście miał możliwość odpisania).
Teraz czekam na wyniki matur. Spodziewam się powyżej 70%.
Polecam wszystkim tym którzy poprzez regularną prace chcą osiągnąć wynik. Sądzę, że gdyby nie Paweł to nie miałbym nawet 50%. Jeżeli szukasz pewnej osoby to właśnie znalazłeś/aś !

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Polecam wszystkim, Paweł szybko pomogł mi nadrobic zaległosci i poprawic zalegle sprawdziany. Juz po kilku lekcjach moje oceny sie polepszyly. W tym roku na pewno skorzystam z jego pomocy w przygotowaniu do matury.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Polecam wszystkim tego korepetytora! Z przedmiotów ścisłych nigdy nie byłem orłem, wydawało mi się, że mam zaległości nie do nadrobienia ale całe szczęście myliłem się. Paweł z aż za dużą cierpliwością potrafił mi wszystko wytłumaczyć i nadrobić tak spora cześć materiału, że nie mogłem być bardziej zadowolony z wyniku matur. Dostałem się na wymarzony kierunek! Polecam brać w ciemno!

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Na zajęcia przychodzi przygotowany, przynosi swoje materiały i zadania jak również korzysta ze zbiorow z których moja córka korzysta w szkole. Bardzo dokładnie tłumaczy cały materiał oraz dokładnie sprawdza wiedzę i postępy ucznia.
Moja córka wróciła z egzaminu gimnazjalnego pewna, że napisała go bardzo dobrze.

Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Dzięki Panu Pawłowi mój syn szybko nadrobił zaległości z matematyki i jego oceny bardzo się poprawiły. Systematyczny i dokładny. Polecam

avatar
Bogdana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Z Pawlem nawiązałam współpracę kilka miesięcy temu i nie żałuje tej decyzji. Jest osobą niezwykle kompetentną, zawsze przygotowaną, posiadającą duża wiedzę i co ważne elastyczną godzinowo. Przygotowuje mnie do matury z fizyki i matematyki a do tego potrafi wytłumaczyć bieżący materiał. Idąc na pierwsze lekcje miałam niemal zerowa wiedzę z fizyki, ale dzięki Pawle radzę sobie coraz lepiej. Nabieram "fizycznego spojrzenia" na zadania. Świetnie i klarownie tłumaczy materiał, sprawdza i uzupełnia wiedzę przez cały okres współpracy, a kiedy mowi to ma sie wrażenie, że człowiek nie mógł trafić lepiej. Oczywiście nie muszę wspominać, że do szkoły na fizykę chodzę pewnie i bez obaw a moje oceny nigdy nie były lepsze. Tak jak koleżanka wyżej napisała jest on dostępny do mojej dyspozycji online do bardzo późnych godzin. Nigdy nie odmówił mi pomocy i nigdy nie nabijał sie z jakichkolwiek braków.
Co do samego Pawła to jest to "Tom Hanks i Tom Cruise w jednym, facet strzała, człowiek aviator, aspirujący na św Mikołaja, zabija żartem i porywa urokiem, prywatnie prawie poważny pilot, po piwku nie lata" ... Czyli gość na prawdę sympatyczny.
Pozdrawiam wszystkich przyszłych fizyków i matematyków

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Bardzo rzetelny,chętny do pomocy i obowiązkowy ,na każda lekcje przygotowuje notatki i zadania.zawsze można liczyc na wsparcie i pełne zaangażowanie! Szalenie sympatyczny,inteligentny i miły.naprawde swietnie sie pracuje,bo przede wszystkim stara sie trafić do indywidualnych potrzeb ucznia.dzieki czemu naprawde wszystko staje sie łatwe do zrozumienia.naprawde jeden z niewielu korepetytorów,który wie co robi i robi to dobrze.mnie przygotował w 2 miesiące do matury z fizyki rozszerzonej i miałam wszystko w małym palcu ! Gorąco polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2015

Świetny nauczyciel! Bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zadania, zawsze jest przygotowany na lekcje, a przede wszystkim zawsze mogę się z Nim skontaktować i ma czas, by rozwiać wszelkie moje wątpliwości. Miły, pogodny, zawsze uśmiechnięty. Na zajęciach panuje spokojna atmosfera, ćwiczymy dokładnie każdą partię materiału. Warto też wspomnieć, że dzięki Pawła pomocy zdobywam teraz same czwórki i piątki z matematyki.
Mogę z całą pewnością polecić Pawła każdemu! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.