Paweł Kornacki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok

Paweł Kornacki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paweł Kornacki

O mnie

Nazywam się Paweł Kornacki jestem zawodowym korepetytorem z wieloletnim stażem. Douczam uczniów od szkoły podstawowej do studiów. Przygotowuję do egzaminów, matury, konkursów, kolokwiów. Zajęcia prowadzone są w Białymstoku na ul. Bema 11 lokal 35 (stary rzemieślnik, parter). Istnieje również możliwość dojazdu do ucznia. Możliwe są również korepetycje on line (skype) oraz rozwiązywanie zadań. Więcej informacji na stronie www.matematyka-bialystok.pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Pan Paweł jest nauczycielem z krwi i kości - solidny, konkretny, w sposób przystępny przekazuje wiedzę. Szybko wyłapuje braki wiedzowe u ucznia. Takich nauczycieli dziś ze świecą szukać.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Najlepszy korepetytor z matematyki z jakim miałam styczność. Konkretna osoba, która potrafi znakomicie przekazać wiedzę. Wspaniałe przygotowanie do egzaminu maturalnego. Polecam każdemu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Najlepszy korepetytor z jakim miałam styczność. Posiada ogromną wiedzę ze studiów wyższych. Konkretnie mówi, czy jest w stanie pomóc czy nie. Bardzo solidny, lekcje są bezstresowe. Polecam każdemu, na każdym poziomie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.