Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hindi40 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Namaste!
Indie są bez wątpienia pięknym i fascynującym krajem z barwną kulturą, jedynymi w swoim rodzaju tradycjami, zapierającą dech fauną i florą, a zarazem jest to jedna z najpotężniejszych gospodarek na świecie. To wszystko sprawia, że hindi, jak i pozostałe języki indyjskie są coraz częściej obiektem zainteresowań młodych lingwistów, jak i ich znajomość niesie coraz więcej korzyści (również na rynku pracy).
Nie zapominajmy też, że Indie to ojczyzna wielu wspaniałych pisarzy, muzyków, reżyserów i aktorów. A kto nie chciałby przeczytać w oryginale Premćanda albo obejrzeć bollywoodzki film bez napisów?
Jako absolwent indologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z przyjemnością nauczę Cię podstaw języka hindi, alfabetu dewanagari i pomogę rozwiązać każdą kwestię dotyczącą Indii. Zapraszam ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.