Piotr Filipowski

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
Online
Stalowa Wola
Strzyżów
Kraków (Bronowice)
Nowy Sącz
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czy marzysz o opanowaniu nowego języka obcego lub chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe? Mam dla Ciebie rozwiązanie! Oferuję korepetycje online z nauki języków obcych, dostosowane do Twoich potrzeb i celów.

Jestem doświadczonym nauczycielem języków obcych, który pasjonuje się nauczaniem i chce pomóc Ci w osiągnięciu biegłości językowej. Oferuję naukę wielu języków, w tym angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i wielu innych.

Moje lekcje są skonstruowane indywidualnie, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym uczniem, razem pracujemy nad rozwijaniem umiejętności rozumienia mówionego i pisanego języka, a także nad komunikacją w codziennych sytuacjach.

Korepetycje online pozwalają na elastyczność w nauce. Nauka może odbywać się z dowolnego miejsca, dzięki czemu jest wygodna i dostosowana do Twojego harmonogramu.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na pierwszą lekcję i rozpocząć podróż do opanowania języka obcego. Twój sukces to mój priorytet.

Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: 699 714 431

Zapraszam do nauki języków obcych i odkrycia nowych możliwości!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.