Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Mińsk Mazowiecki

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Piotr

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Profesjonalne podejście do nauczania języka niemieckiego. Korepetytor bardzo przygotowany na każde zajęcia. Zajęcia skupione na wiedzy praktycznej i bardzo szybkie efekty nauki. Serdecznie polecam.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Pan Piotr przygotowuje mnie pod lektorat na SGH i startując z praktycznie zerowego poziomu, radzę sobie na zajęciach całkiem nieźle.
Niezwykle spokojny i wyważony korepetytor, osoba z gołębim sercem.
Polecam jak najbardziej!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Pan Piotr przygotowuje mnie do egzaminu językowego na uczelni na poziomie B2. Ma bardzo dużo cierpliwości, jest zawsze przygotowany do zajęć (drukuje własne materiały). Bardzo fajnie tłumaczy niemiecki opierając się o gramatykę oraz słownictwo języka angielskiego. Kładzie nacisk na różne umiejętności - po kilku lekcjach zauważyłam duży postęp w mówieniu, z którym miałam duży problem. Serdecznie polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Z Panem Piotrem przygotowywałem się do matury podstawowej z języka niemieckiego. Świetnie tłumaczy materiał, jest cierpliwy i potrafi zmotywować. Gorąco polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Z Panem Piotrkiem przygotowywałam się do matury rozszerzonej z języka niemieckiego od lutego do połowy maja 2018 roku. Super mi się z nim pracowało. Jest naprawde bardzo cierpliwy a przy tym również mily i potrafił tłumaczyć coś po pare razy. Jestem bardzo zadowolona z pracy i serdecznie polecam lekcje z nim ;)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Przygotowywałam się do matury rozszerzonej z języka niemieckiego. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Piotrem. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.