Piotr Szumlas

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Niepołomice
Skawina
Kraków (Kobierzyn +7)
Wieliczka

Piotr Szumlas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Piotr Szumlas

O mnie

Mam na imię Piotr. Muzyka i gra na gitarze to moja ogromna pasja, którą uwielbiam dzielić się z innymi ludźmi. Od najmłodszych lat marzyłem o tym, by był to również mój sposób na życie i dalszą przyszłość. Marzenie przerodziło się w realny cel, a lata pracy i wielkie pragnienie, zrealizowały je. Dziś z radością spełniam się jako artysta, muzyk, kompozytor, gitarzysta oraz nauczyciel, przekazując swoje umiejętności i doświadczenie osobom, które podobnie jak ja kiedyś, rozpoczynają swoją muzyczną przygodę lub chcą rozwijać ją dalej o wiele bardziej efektywnie. Dzięki nabytemu doświadczeniu w nauczaniu muzyki i gry na gitarze, zdecydowałem się na stworzenie wyjątkowego projektu. Tak powstała „Akademia Fingerstyle”.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Piotrek nie tylko jest super nauczycielem, ale również genialnym artysta, piszącym własne utwory. Zajęcia przygotowane są w profesjonalny sposób jednak przez cały ich czas trwania można wyczuć bardzo luźną i przyjazną atmosferę. Piotrek jest osoba bardzo cierpliwą i spokojną, stara się wszystko tłumaczyć w bardzo dokładny i rzeczowy sposób. Dodatkowo ma przygotowaną bazę materiałów dostosowanych do indywidualnych umiejętności ucznia. Gdyby każdy nauczyciel miał do ucznia takie podejście jak Piotr, to swiat byłby piękny!

avatar
Ziemowit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Sprawa jest prosta. NAJLEPSZY NAUCZYCIEL gitary jakiego miałem. Świetne zajęcia z profesjonalnym przygotowaniem. Piotrek wymiata na gitarze, co łatwo można sprawdzić wchodząc na youtube. Także bardzo dobrze uczy. Jest jednak kwestia którą chciałbym podkreślić, a która znacząco wyróżnia Go spośród mych, dotychczasowych nauczycieli gitary. Są to MATERIAŁY. Świetnie przygotowane, drukowane na miejscu. O niczym nie trzeba pamiętać, niczego wozić, niczego szukać. Moi poprzedni nauczyciele pomimo uczenia ludzi od X lat nie mieli ani jednej kartki którą mogli by się podzielić, na której moglibyśmy pracować. Jednym słowem żal.pl... U Piotrka jest całkowicie inaczej. Posiada On bogatą bazę świetnie opracowanych utworów. A poza tym równy chłop i śmiesznie jest na zajęciach. Twój kot też uczyłby się u Piotrka ;]

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Jestem gitarowym samoukiem. Chciałam zapisać się na lekcje, bo czułam, że utknęłam w miejscu i potrzebuję dobrego nauczyciela. Gdy pierwszy raz usłyszałam utwory Piotra, byłam w szoku. Nie wiedziałam, że w taki sposób można grać na gitarze. Lekcje są mega rozwojowe i inspirujące. Doceniam szczególnie, że Nauczyciel potrafi i chce się dzielić wiedzą, którą zdobywał przez lata własnych poszukiwań i godziny ćwiczeń. Po niezbyt dobrych wspomnieniach z edukacji w szkole muzycznej, miło jest przyjść na lekcję, gdzie ktoś Cię motywuje, nie krzyczy i wykazuje się cierpliwością :)
zdecydowanie polecam Piotra!

avatar
Monika ;*
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

Od zawsze chciałam uczyć się grać na gitarze, ale że jestem dość wymagającą osobą nie mogłam znaleźć nauczyciela, który spełnił by w pełni moje oczekiwania. Do momentu kiedy poznałam Piotra. Gdy pierwszy raz usłyszałam jego grę, pomyślałam że to jest to! Potem okazało się, że ten utalentowany człowieczek uczy gry na gitarze. Od razu postanowiłam zapisać się na lekcję i nie żałuję swojej decyzji! Lekcje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, wszystko dokładnie tłumaczone i demonstrowane. Zarówno w kwestii utworów jak i sprzętu na ktorym się gra. Lekcje przebiegają w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Nie brakuje też śmiechu i dobrej zabawy! Punktualny i dotrzymujący danego słowa. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2016

To o czym wszyscy pisza w opiniach to prawda.Potwierdzam.Coz jeszcze napisac? Piotrek ma po prostu dar do grania i do przekazywania wiedzy. Wspolpracujemy od poczatku tego roku i material jaki opracowalismy jest mega. Chcialbym zaznaczyc ze jego wlasne kompozycje jak i aranzacje sa bardzo wymagajace, ktos kto trzymal taby w reku wie o czym mowie. Praca i jeszcze raz praca nad wlasnymi umiejetnosciami, bardzo polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2016

Do Piotrka trafiłem w sumie trochę z przypadku, ale nie przypadkowo chciałem podnieść swoje umiejętności gry na gitarze. Mimo tego, że wcześniej grałem na gitarze elektrycznej, to Piotrek zdołał mnie zarazić gitarą akustyczną w najczystszej postaci!
Jeśli chodzi o same lekcje, to zawsze odbywają się w miłej, koleżeńskiej atmosferze i trzeba zaznaczyć, że są bardzo elastyczne. Piotrek ma swój program nauczania, natomiast bardzo chętnie go modyfikuje na życzenie ucznia. Na każde pytanie znajduje odpowiedź zarówno werbalną, jak i muzyczną! :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2016

Potwierdzam każde słowo zamieszczone w/w ogłoszeniu . Podczas lekcji Piotr bardzo się angażuje w naukę ucznia i zwraca uwagę na błędy koryguje je lecz również docenia postępy i motywuje do dalszej pracy . Jestem pełen podziwu do cierpliwości i otwartości na sugestie uczniów ,jest człowiekiem który nie narzuca bezwzględnie swojego toku nauki lecz współpracuje i wprowadza zmiany aby uczeń zasięgnął jak najwięcej wiedzy w jak najkrótszym czasie . Piotr jest przygotowany z teorii wyśmienicie lecz przekłada to na prosty ,praktyczny język zrozumiały dla osoby która takiej wiedzy nie miała okazji posiąść .Atmosfera jest wybitnie sprzyjająca nauce , nie ma mowy o spinaniu się podczas lekcji wręcz przeciwnie można się sporo pośmiać . Terminy lekcji są na tyle elastycznie że każdy kto chce się uczyć znajdzie czas by uczęszczać na lekcje .Myślę że jeśli chodzi o fingerstyle to lepszego nauczyciela i czynnego muzyka nie znajdzie się Krakowie . Serdecznie polecam !!

avatar
Krystian W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2015

Z Piotrem jestem po pierwszej lekcji, jednak umiejętności jakie mógł mi przekazać w trakcie jednej godziny w porównaniu do innych nauczycieli gitary są zdumiewające. Przede wszystkim lekcja nie jest przegadana - tylko podstawy a reszta to praktyka i ćwiczenia i ćwiczenia! To one najbardziej pomagają. Piotr bardzo chętnie dzieli się wiedzą oraz umiejętnościami, jest niezwykle cierpliwy i chętnie odpowiada na pytania, pokazuje ciekawostki. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć oraz jak zaznaczył na początku w rozmowie - elastyczne godziny lekcji - gdy coś wypadnie śmiało mogę się kontaktować i zmienić termin. Świetne autorskie materiały, pisane zrozumiałym językiem i odpowiednią oprawą graficzną pozwalają ćwiczyć samodzielnie i polepszać swoje umiejętności. Czekam z niecierpliwością na następną lekcję!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2015

Opcja lekcji ONLINE jest strzałem w 10! Pierwszy raz spotykam się z tym. Wiedzę i osobiście i przez internet można przekazać tak samo dobrze - umiejętności nabędzie każdy kto będzie chciał i ćwiczył. Dobry nauczyciel to i dużo motywacji i chęci do pracy :). Zdecydowanie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2015

Polecam serdecznie lekcje z Piotrem. Jedną z największych zalet lekcji jest kontakt z nauczycielem. Gdy coś idzie nie tak Piotr jest chętny pomóc w każdej chwili, gdy tylko znajdzie się na to odpowiedni dla obu stron czas. Karty tzw. "lekcyjne" są świetnym sposobem, aby monitorować swoje postępy. Piotra cechuje duża kreatywność, chęć nauki i widać, że robi wszystko z pasją. Czas mija bardzo szybko, a każda godzina nauki to zupełnie coś nowego, nowe umiejętności - jednym słowem - nigdy nie jest nudno. Polecam lekcje osobiste jak i Online na Skype!
Agnieszka.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Piotr jest świetnym nauczycielem z ogromną cierpliwością, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do ucznia. Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Świetnie motywuje i przekazuje wiedzę. Już po pierwszych lekcjach widać efekty. Oprócz tego jest bardzo sumienny i punktualny. Zdecydowanie polecam każdemu!!!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Lekcje u Piotra pobieram już od 6 miesięcy. Przed nim miałem dwóch innych nauczycieli jednak po kilku miesiącach pracy z nimi nie było zbyt wielkich efektów. Podczas pracy z Piotrem bardzo podoba mi się to, że największy nacisk kładzie na praktykę! Intensywne ćwiczenia podparte oczywiście niezbędną wiedzą, którą bardzo chętnie się dzieli. Podczas lekcji panuje bardzo przyjazna i wesoła atmosfera, nie da się odczuć stresu - po prostu nie możliwe jest, aby odczuć stres podczas tych lekcji. Zawsze zostawia "pracę domową", która wykonywana przynosi kolejne efekty. Często pokazuje różne ciekawostki a sposób w jaki przekazuje wiedzę jest niezwykle efektywny i trafia do każdego. Poświęca mi tyle czasu ile trzeba, abym opanował to, co sobie zaplanowaliśmy. Lekcje mają swój ciąg, zawsze jest nad czym pracować - jest do nich zawsze przygotowany, a gdy przerobimy dany materiał, ma kolejny pomysł i plan, co robić dalej - nigdy nie jest nudno. Piotr jest także świetnym kompanem do rozmowy. Serdecznie polecam każdemu pracę z nim, jest profesjonalistą i ma niezwykle podejście do swoich uczniów.

Akademia Fingerstyle - Piotr Szumlas

Bardzo się cieszę! Dziękuję Ci bardzo i do zobaczenia na kolejnej lekcji oczywiście! :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.