Piotr Wesołowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław

Piotr Wesołowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Piotr Wesołowski

O mnie

Jestem studentem 3 roku Technologi Chemicznej oraz 1 roku Elektrotechniki na Politechnice Wrocławskiej. Interesuję się programowaniem mikrokontrolerów oraz nowinkami technicznymi.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Patrycja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 kwietnia 2018

  Korepetycje z Panem Piotrem to czysta przyjemność :)
  Wszystkie zagadnienia, z którymi miałam problem zostały dokładnie wyjaśnione, a warto dodać, że jestem dosyć opornym uczniem, więc P. Piotr miał nie lada wyzwanie i test cierpliwości. ;) Duża ilość zadań na zajęciach pozwoliła mi utrwalić przyswojoną wiedzę.
  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Piotrem.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.