Piotr Wesołowski

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Wrocław

O mnie

Jestem studentem 3 roku Technologi Chemicznej oraz 1 roku Elektrotechniki na Politechnice Wrocławskiej. Interesuję się programowaniem mikrokontrolerów oraz nowinkami technicznymi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Korepetycje z Panem Piotrem to czysta przyjemność :)
Wszystkie zagadnienia, z którymi miałam problem zostały dokładnie wyjaśnione, a warto dodać, że jestem dosyć opornym uczniem, więc P. Piotr miał nie lada wyzwanie i test cierpliwości. ;) Duża ilość zadań na zajęciach pozwoliła mi utrwalić przyswojoną wiedzę.
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Piotrem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.