Piotr Piotrowski

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
Kraków

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponadto, absolwowałem Uniwersytet Masaryka w Brnie, Rep. Czeska.Z ogromną chęcią i zaangażowaniem przygotuję każdego, aby jak najlepiej zdał egzamin maturalny z historii, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Serdecznie zapraszam

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.