Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno
Zalesie Górne
Nowa Iwiczna
Mysiadło
Warszawa (ursynów +4)
Konstancin-Jeziorna
Józefosław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI DOJAZDEM DO UCZNIA ( SZKOŁA ŚREDNIA, GIMNAZJUM, PODSTAWÓWKA )
Nie czekaj aż będzie za późno. Posiadam 7lat doświadczenia w pracy korepetytora moi uczniowie, często wieloletni, są zadowoleni ze współpracy ze mną dla tego jestem często polecanym korepetytorem w pracy z uczniami skupiam się nie tylko na przekazywaniu wiedzy ale i na umiejętności samodzielnego wykorzystania jej na klasówce czy egzaminie cena 50 zł za godzinę, możliwe lekcje w grupach (2os 35zl/h od osoby,)
zapraszam tel 606 422 302

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 stycznia 2020

Pan Piotr przyszedł kilka razy po czym bez uprzedzenia nie pojawił się , nie kontaktował, nie odbierał telefonów i nie odpisał na SMS.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Pan Piotr ma dobre podejście do uczniów. Bardzo dziękuję za cierpliwość do syna. Polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Serdecznie polecam korepetycje pana Piotra, będąc uczniem klasy humanistycznej zostałem przygotowany do matury z matematyki w sposób, który pozwolił mi uzyskać wynik 78%.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 stycznia 2019

Osoba kompletnie nieodpowiedzialna, podejmuje się czegoś i nie kończy. Umawia się na korepetycje i nie przyjeżdża, nie odpisuje na smsy. Szkoda tracić czas i pieniądze na te lekcje .

Piotr

Byłem u Pani Agnieszki na korepetycjach jeden raz w sobotę (19.01.19) przed feriami (Córka pani Agnieszki nie zaliczyła semestru w 1 klasie szkoły średniej i potrzebowała pomocy aby podejść do poprawy semestru po feriach). We wtorek (22.01.19) Pani Agnieszka napisała do mnie SMS z zapytaniem kiedy mogę być na korepetycjach. Przeczytałem go ale nie odpisałem, byłem zajęty. W środku roku szkolnego mam dużo pracy i jeśli ktoś chce mieć u mnie korepetycje powinien upewnić sie że znajdę czas w moim grafiku. Później Pani Agnieszka nie kontaktowała sie ze mną więc nie byliśmy umówieni na konkretny termin.
Najwidoczniej pierwsza lekcja była udana skoro zależało Pani Agnieszce abym przygotował jej córkę do zaliczenia semestru.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2014

Polecam wszystkim Pana Piotra.
Zawsze był u mnie na czas, dobrze tłumaczył i nie było problemu aby został w razie potrzeby chwilę dłużej :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Świetny korepetytor, tłumaczy szybko i jasno. Dzięki Piotrowi udało mi się w ciągu ferii opanować zaległe tematy i zaliczyć test poprawkowy. Podczas lekcji panuje miła atmosfera zero stresu. Dziękuję i POLECAM :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2013

Bardzo polecam! Piotr szybko pomógł mojemu synowi w wyrównaniu zaległego materiału i poprawie ocen, już po pierwszych zajęciach dostał 4 z kartkówki.Teraz już nie martwię się o egzaminy gimnazjalne syna.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2013

Polecam Pana Piotra. W zeszłym roku pomógł mi zaliczyć semestr bez większego stresu a teraz przygotowuje mnie do matury. Dzięki Piotrowi czuję się znacznie pewniej na matematyce i nawet zacząłem ją trochę lubić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.