Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Słupsk
Bytów
Lębork
Malbork
Tczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka60 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Uczę wszelkich przedmiotów informatycznych od wielu lat. Posiadam dar przekazywania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały w miłej i komfortowej atmosferze. Staram się, aby każda lekcja była przyjemna i maksymalnie efektywna.

Przygotowuję do bieżących lekcji, pomagam nadrobić zaległości związane z nauczaniem zdalnym, uczę do sprawdzianów, poprawek, konkursów informatycznych.

Zapewniam pełen profesjonalizm i merytoryczne podeście wynikające z dużego doświadczenia.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.