Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Szczecin
Koszalin
Kołobrzeg
Tczew
Pruszcz Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Zaczynam od maturzystów w górę . Lekcje tylko online .

Kontakt najlepiej przez WhatsApp  na podany numer dlatego, że mieszkam za granicą i nie zawsze mam przy sobie polski numer.

Kilka słów o mnie:

Witam, jestem Piotr i przez ostatnie 5 lat studiowałem i pracowałem w stolicy Wielkiej Brytanii. Posiadam dyplom ukończenia studiów licencjackich z biznesu i marketingu na brytyjskim uniwersytecie mieszczącym się na stadionie narodowym Wembley. Moja praca oscylowała głównie wokół obsługi klienta na bardzo prestiżowych światowych eventach sportowych, komercyjnych czy koncertach na największych stadionach i obiektach w Londynie, gdzie nauczyłem się prawidłowego akcentu brytyjskiego, jak również łatwości i elegancji w konwersacji.

W czym mogę Ci pomóc?

1) Konwersacje (B1 - C2), na których przełamiemy wszelkie bariery językowe w konkretnych konwersacjach jak i przy "small talk" . Porozmawiamy o tematyce, która kręci Ciebie najbardziej, żebyś umiał wyrazić siebie w swoim własnym stylu, przy okazji czerpiąc z tego ogromną satysfację. Nauczę Cię wplatać w dialog cały wachlarz ciekawego słownictwa i odpowiednich zwrotów, tak abyś brzmiał jak native speaker .

2) Przygotowanie do  matury podstawowej i rozszerzonej oraz egzaminu ósmoklasisty z praktycznymi poradami jak ustrzelić najwyższą ilość punktów.  Oprócz tego pomoc przy bieżących materiałach dla uczniów szkoły średniej i studentów - znam wiele trików, stron internetowych, materiałów wideo i aplikacji które znacząco rozkręcą Twoją naukę języka angielskiego.

3) Pełne przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS oraz dla osób zainteresowanych studiami za granicą.  Wdrożę Cię w:

  • techniki pisania esejów i raportów akademickich, tak abyś otrzymywał z każdego ponad 70% (potrzebne do zdobycia dyplomu Bachelor pierwszego stopnia),
  • prezentowania przed salą pełną rodowitych Anglików ,
  • kompleksowy system oceniania w Wielkiej Brytanii ,
  • oraz całą listę trików z życia wziętych na tle akademickim, jak i finansowym.

4) Język specjalistyczny m.in. medyczny, prawniczy, ekonomiczny, informatyczny, używany w szeroko pojętym biznesie czy w światowych kanałach informacyjnych typu BBC News, Bloomberg, CNN. Sam dużo programuję i siedzę na giełdzie.

5) Przećwiczenie przed rozmową kwalifikacyjną w Polsce jak i za granicą z uwzględnieniem lokalnych obyczajów kulturowych.

6) Pełna dokumentacja postępów dla stałych klientów. Im dłużej współpracujemy, tym bardziej spersonalizowane stają się zajęcia. Zakładam osobny folder dla każdego stałego ucznia i razem monitorujemy w jaki sposób rozwija się jego angielski w mowie i piśmie. W zależności od predyspozycji i planów na życie ucznia, dążymy razem do osiągnięcia odpowiedniego poziomu biegłości języka angielskiego. Dla większości osób wiążących karierę jedynie w Polsce, poziom B2 powinien w zupełności wystarczyć.

Czy muszę przygotować coś na zajęcia?

Materiały na zajęcia przygotowuję i selekcjonuję sam, podchodząc indywidualnie do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Sporą część z nich wysyłam drogą mailową do przećwiczenia samemu, aby nie tracić cennego czasu zajęć, a skupić się na szlifowaniu akcentu i płynnej konwersacji. Zadaję różnego rodzaju prace domowe, które sprawdzam i odsyłam z komentarzami nieodpłatnie między zajęciami.

Cennik:

Tak jak w nagłówku. 

Zapraszam wpierw do zamówienia 15-minutowej darmowej lekcji próbnej.

Przyjmuję różne metody płatności, w tym również te dostosowane dla klientów pragnących zachować anonimowość.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzę tylko i wyłącznie  zajęcia online  na platformie MS Teams.

Jak często powinniśmy mieć zajęcia?

Jest to indywidualną sprawa każdego. Grafik jest elastyczny.

Niektórzy z góry zapisują się na 1-2 godziny zajęć co tydzień, inni umawiają się na lekcje dorywczo raz na jakiś czas, a jeszcze inni zamawiają pojedynczą godzinę na usługę typu np. sprawdzenie prezentacji czy wykonanie jakiegoś egzaminu razem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
UCFB Wembley (Buckinghamshire New University)
Licencjat
Zarządzanie i marketing
Kursy i szkolenia
07.2014
FCE (First Certificate in English); CAE (Certificate in Advanced English); IELTS (International English Language Testing System)
02.2016
Dyplomy z Essentials of Public Speaking oraz Advanced Public Speaking
Doświadczenie
10.2014 - 04.2020
Host/Team Leader na stadionach w Londynie
Poprzez pracę w bezpośredniej obsłudze klienta w najbardziej prestiżowych placówkach w Londynie nabrałem dużo pewności siebie i eleganckiego akcentu w konwersacjach po angielsku.
04.2016 - 04.2016
International Management Games 2016 w Groningen, Holandia
Zostałem wybrany jako jeden z trzech studentów na roku, aby reprezentować uczelnię w tym tygodniowym turnieju grupowym w Groningen w Holandii wymieszanym studentami z różnych uniwersytetów w Europie.
03.2019 - 08.2019
Analityk AML dla PwC Polska
Praca w jednej z największych korporacji w Polsce dla jednego z dwudziestu największych banków na świecie, w pełni po angielsku.
08.2019 - 04.2020
Asystent wycieczek na Stadionie Olimpijskim w Londynie
Asystowanie w przeprowadzaniu wycieczek dla przyjezdnych z całego świata. Stadion jest obecnie wynajmowany przez klub piłkarski West Ham oraz sezonowo na potrzeby koncertów, rozgrywek baseballowych czy mistrzostw w lekkoatletyce.
01.2020 - 02.2020
Team Manager podczas turnieju CS:GO | GG.Bet ICE Challenge 2020
Opiekowałem się ośmioma czołowymi drużynami esportowymi rozgrywającymi turniej w CS:GO na stadionie Twickenham oraz hali ExCeL w Londynie. Można mnie zobaczyć fragmentami tutaj: www.twitch.tv/csgomaincast/video/547755485
07.2020 - aktualnie
Korepetycje z j. angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2021

Co dwie glowy to nie jedna :D dzieki wielkie,sam bym tego nie zdal. Stawiam piwo kiedys w Holandi czy Polsce

avatar
Mama Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Mój syn zaczął mieć spore zaległości z angielskiego, przez to, że podczas tej pandemii lekcje online szkolne są prowadzone na odwal się i nie wiele da się z nich wyciągnąć. Dzięki tym korepetycjom zauważyłam poprawę ocen i pewności siebie u Karola i nie zamartwiam się już o to jak napisze maturę z angielskiego. Syn zdecydował się nawet podejść do rozszerzenia, co mnie niesamowicie cieszy. Bardzo serdecznie polecamy nauczyciela.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Sporo fajnych, przydatnych ćwiczeń, ale dla mnie przede wszystkim konwersacje na plus :)) dzięki!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2021

Polecam bardzo pana Piotra! Zaczęłam mówić po angielsku już po kilku spotkaniach, a przy innych korepetytorach nie mogłam pozbyć się tej blokady :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.