Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Szczecin
Koszalin
Kołobrzeg
Tczew
Pruszcz Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Wszystko  online - mieszkam za granicą!

Czasem robię wyjątki, ale nie mam już czasu prowadzić stałych korepetycji jak dawniej. Najlepiej konkretne zadania. Zaczynam od maturzystów w górę . Podana stawka jest za 1 osobę .

Kontakt najlepiej przez WhatsApp  na podany numer dlatego, że mieszkam za granicą i nie zawsze mam przy sobie polski numer.

Kilka słów o mnie:

Witam, jestem Piotr i przez ostatnie 5 lat studiowałem i pracowałem w stolicy Wielkiej Brytanii. Posiadam dyplom ukończenia studiów licencjackich z biznesu i marketingu na brytyjskim uniwersytecie mieszczącym się na stadionie narodowym Wembley. Moja praca oscylowała głównie wokół obsługi klienta na prestiżowych światowych eventach sportowych, komercyjnych czy koncertach na największych stadionach i obiektach w Londynie, gdzie nauczyłem się prawidłowego akcentu brytyjskiego, jak również łatwości i elegancji w konwersacji.

W czym mogę Ci pomóc?

1)   Napiszę za Ciebie jakikolwiek egzamin lub pracę po angielsku. Jeżeli pragniesz zachować pełną anonimowość , są takie możliwości.

2) Pełne przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych po angielsku oraz egzaminu IELTS dla osób zainteresowanych studiami za granicą . Wdrożę Cię w:

  • techniki pisania esejów i raportów akademickich, tak abyś otrzymywał z każdego ponad 70% (potrzebne do zdobycia dyplomu Bachelor pierwszego stopnia),
  • prezentowania przed salą pełną rodowitych Anglików ,
  • kompleksowy system oceniania w Wielkiej Brytanii ,
  • oraz całą listę trików z życia wziętych na tle akademickim, jak i finansowym.

3) Konwersacje (B2 - C2) , na których przełamiemy wszelkie bariery językowe w konkretnych konwersacjach jak i przy small talk . Porozmawiamy o tematyce, która kręci Ciebie najbardziej, żebyś umiał wyrazić siebie w swoim własnym stylu, przy okazji czerpiąc z tego ogromną satysfację. Nauczę Cię wplatać w dialog cały wachlarz ciekawego słownictwa i odpowiednich zwrotów, tak abyś brzmiał jak native speaker . Również, j ęzyk specjalistyczny m.in. medyczny, prawniczy, ekonomiczny, informatyczny, używany w szeroko pojętym biznesie czy w światowych kanałach informacyjnych typu BBC News, Bloomberg, CNN.

Dla większości osób wiążących karierę jedynie w Polsce, poziom B2 powinien w zupełności wystarczyć. 

Cennik:

70 zł za godzinę jak w nagłówku. Jest to stawka minimum i dotyczy również napisania egzaminu/pracy. Za dłuższe projekty oczywiście stawka jest wyższa.

Stawka jest za 1 osobę.

Zapraszam wpierw do zamówienia 15-minutowej darmowej lekcji próbnej, lub zwrócić się z konkretnymi pytaniami.

Przyjmuję różne metody płatności, w tym również te dostosowane dla klientów pragnących zachować anonimowość .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
UCFB Wembley (Buckinghamshire New University)
Licencjat
Zarządzanie i marketing
Kursy i szkolenia
07.2014
FCE (First Certificate in English); CAE (Certificate in Advanced English); IELTS (International English Language Testing System)
02.2016
Dyplomy z Essentials of Public Speaking oraz Advanced Public Speaking
Doświadczenie
10.2014 - 04.2020
Host/Team Leader na stadionach w Londynie
Poprzez pracę w bezpośredniej obsłudze klienta w najbardziej prestiżowych placówkach w Londynie nabrałem dużo pewności siebie i eleganckiego akcentu w konwersacjach po angielsku.
04.2016 - 04.2016
International Management Games 2016 w Groningen, Holandia
Zostałem wybrany jako jeden z trzech studentów na roku, aby reprezentować uczelnię w tym tygodniowym turnieju grupowym w Groningen w Holandii wymieszanym studentami z różnych uniwersytetów w Europie.
03.2019 - 08.2019
Analityk AML dla PwC Polska
Praca w jednej z największych korporacji w Polsce dla jednego z dwudziestu największych banków na świecie, w pełni po angielsku.
08.2019 - 04.2020
Asystent wycieczek na Stadionie Olimpijskim w Londynie
Asystowanie w przeprowadzaniu wycieczek dla przyjezdnych z całego świata. Stadion jest obecnie wynajmowany przez klub piłkarski West Ham oraz sezonowo na potrzeby koncertów, rozgrywek baseballowych czy mistrzostw w lekkoatletyce.
01.2020 - 02.2020
Team Manager podczas turnieju CS:GO | GG.Bet ICE Challenge 2020
Opiekowałem się ośmioma czołowymi drużynami esportowymi rozgrywającymi turniej w CS:GO na stadionie Twickenham oraz hali ExCeL w Londynie. Można mnie zobaczyć fragmentami tutaj: www.twitch.tv/csgomaincast/video/547755485
07.2020 - aktualnie
Korepetycje z j. angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Praca przeszła!! Dzięki

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2021

Co dwie glowy to nie jedna :D dzieki wielkie,sam bym tego nie zdal. Stawiam piwo kiedys w Holandi czy Polsce

avatar
Mama Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Mój syn zaczął mieć spore zaległości z angielskiego, przez to, że podczas tej pandemii lekcje online szkolne są prowadzone na odwal się i nie wiele da się z nich wyciągnąć. Dzięki tym korepetycjom zauważyłam poprawę ocen i pewności siebie u Karola i nie zamartwiam się już o to jak napisze maturę z angielskiego. Syn zdecydował się nawet podejść do rozszerzenia, co mnie niesamowicie cieszy. Bardzo serdecznie polecamy nauczyciela.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Sporo fajnych, przydatnych ćwiczeń, ale dla mnie przede wszystkim konwersacje na plus :)) dzięki!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2021

Polecam bardzo pana Piotra! Zaczęłam mówić po angielsku już po kilku spotkaniach, a przy innych korepetytorach nie mogłam pozbyć się tej blokady :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.