Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 150 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Matematyka z profesjonalistą i doświadczonym matematykiem! Od podstawówki do matury na każdym poziomie wymagań,, pomoc z klasówkach i materiale bieżącym. Zdawaj na maxa!!! Studiuj na najlepszych uczelniach: SGH, Politechnika, UW oraz najleszych liceach!!! Skutecznie przygotuj się do egzaminów i klasówek, bez stresu poznasz i zrozumiesz matmę! Indywidualnie wg potrzeb, zrozumiesz i będiesz najlepszy!!! Nauka wg standardów OKE. Dzwoń nie zwlekaj! Zobaczysz że matematyka może być łatwa i prosta. Ostatnie miejsca!!!

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 22:00
Wtorek14:00 - 22:00
Środa14:00 - 22:00
Czwartek14:00 - 22:00
Piątek14:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.