Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 / 60 min

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii

Opis ogłoszenia

MATEMATYKA CHEMIA FIZYKA - Czas na szybkie, ale skuteczne korepetycje w miłej, sympatycznej i przyjaznej atmosferze!  :-)

Kreatywna i cierpliwa absolwentka Politechniki Krakowskiej pomoże w pokonywaniu od września naukowych trudności, nadrobieniu zaległości  lub przygotowaniach do sprawdzianów i testów  !

Pełna pasji, wiedzy i pomysłów na to, aby pokazać, że przedmioty ścisłe nie są trudne!

Dużo cierpliwości i uśmiechu oraz kreatywna atmosfera potrafią zdziałać wiele dobrego, dlatego już teraz zapraszam na efektywne korepetycje , na których zdobędziesz odpowiednią wiedzę niezbędną do uzyskania wyników jakich oczekujesz! 

Odrobina uśmiechu, cierpliwości i zaangażowania to klucz do sukcesu.! :-)

Pomagam z MATEMATYKI, CHEMII i FIZYKI na wszystkich poziomach

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz certyfikat korepetytora z Europejskiej Szkoły Korepetycji. Pomagam każdemu, a zdawalność moich uczniów to 100%, dlatego serdecznie zapraszam na korepetycje ze mną :-)

Razem na pewno się uda!

[*Cena to 50zł/ 60min, 90zł/ 120min.
Ola 504 992 752
*]

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 marca 2018

Szukając korepetytora, który mogłby mnie i mojego kolegę z uczelni uczyć na bieżąco materiału z dziedziny matematyki wyższej trafiliśmy na ogłoszenie Pani Oli, która w sposób lekceważacy potraktowała Nas sugerując najpierw, iż Ona nie podejmuje sie pomocy zdalnej podczas egzaminu. Odpisawszy Jej iż chodzi o zwyczajne korepetycje, ażeby być na bieżąco z materiałem i prosząc o Jej adres mailowy, ażeby wysłać listę zadań, z którymi walczymy na konwersatoriach Pani Ola już zamilkła. Jeżeli w podobnie lekceważący sposób naucza swoich studentów to szczerze wspólczuje. Zdecydowanie nie polecam !!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Dziękujemy bardzo za współpracę. Polecamy Panią każdemu kto szuka lojalnego i doświadczonego korepetytora. Pomogła naszej córce rozpracować trudne zadania dzięki czemu bardzo dobrze napisała sprawdzian z matematyki. Oceny również poprawiła, a Pani Ola była przygotowana na każdą lekcje -miała swoje materiały. Dziękujemy i serdecznie polecamy !

avatar
Klaudia W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Pani Ola jest korepetytorką, którą cechuje niesamowite zaangażowanie w nauczanie i anielska cierpliwość nawet do najbardziej opornych uczniów. Jako rodzic jestem dumna z wyników mojej córki w nauce, które osiąga dzięki korepetycjom z Panią Olą. Moja córka nie tylko zdobywa co raz lepsze oceny, przede wszystkim polubiła przedmioty ścisłe i sama zgłasza się do tablicy na zajęciach. Dla mnie jest to ogromny sukces, który zawdzięczamy lekcjom z naszą korepetytorką. Szkoła Korepetycji, w której jest zatrudniona wykazuje pełen profesjonalizm dlatego skorzystaliśmy z pomocy innych korepetytorów, aby podszkolić naszą córkę w językach. Tak jak się spodziewałam , efekty są równie zaskakujące. Polecam tę szkołę, zarówno, jak i Panią Olę rodzicom szukającym ciepłej osoby, która z pasją przekaże dziecku wiedzę, w jasny i przyswajalny sposób.

avatar
Anna Pietraszewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Jest tak wielu korepetytorów, lecz tak niewielu, którzy naprawdę potrafią przekazać wiedzę. Moje córki współpracują z Panią Olą już od ponad roku. Korzystamy z pomocy w matematyce, chemii oraz fizyki co także nie zdarza się często. Jesteṡmy bardzo zadowoleni z lekcji, bo widzę jak bardzo dziewczyny zmieniły podejṡcie do tych przedmiotów – czekają na le tekcje, lubią Panią i są efekty w szkole. O to chodzi w korepetycjach, także polecam lekcje z Panią Olą :-)

avatar
Mariola Jaworska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Pani Ola rewelacyjnie uczy i to 3 przedmiotow. Bardzo duze wsparcie dla moich dzieci i nie dosc, ze taka kompetentna to przemila osoba. Dzieci zadowolone, a ja tym bardziej. Polecam korepetytora.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Jestesmy bardzo zadowoleni z korepetycji jakie ma nasz syn. Jest to przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki. Zajecia zachecaja do rozwiazywania zadan nawet w czasie wolnym. Dodatkowo Pani pomaga w fizyce i w chemii. Zagadnienia tlumaczone w prosty i zrozumialy sposob, dzieki czemu syn naprawde je rozumie. Uczestniczyl juz w poczatkowych zajeciach i jestemsmy zadowoleni z korepetycji. Polecamy.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2015

Lekcje z Panem Piotrem bardzo mi pomagaja. Zawsze bardzo profesjonalne i przyjemne podejscie do zajec oraz punktualnosc ponad wszystko :-) Polacam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.